2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Ben de korka korka içiyorum ilacı ama bi yandan da o kadar kötüyüm ki mecbur kalıyorum. Hiç birşey yiyemesem bile günde 5-6 kez çıkardığım oluyor safra, tükürük, su midemde ne varsa. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Gerçekten hiç kolay birşey değilmiş anne olmak. Emek istiyor özveri istiyor.

evet gercekten cok zor, suanda o kadar kotuyum ki az once su safra hepsi gitti artik ogururken agliyorum ya bogazim aciyo ogurmekten bazen icsem mi diye dusunuyorum ama elim gitmiyo ama kotu olursam iccem galiba peki ilac iyi geliyo mu sana tamamen kesiyo mu bulantini

B Byzcrcv canim gecmis olsun. Ben saglik ocagi tahlillerine asla guvenmem zaten. Sadece fikir verir onuda gidip bosa deldirmem kendimi yani. Zaten baksana deger inanilmaz oynamis. Bu tahlillerin saati onemli sabah su bile icmeden ac karnina 8.30a kadar vermek gerekiyor. Sonuc cok degismez ama en guveniliri oyle diyorlar. 50mcg cok başlamış deger cok yuksek de degil yani sen kilolu musun? Bu kezde cok düşürür kontrolun ne zaman? Ben bebekte oyle cok büyük sorun yaraticagini da düşünmüyorum. Çünkü genelde insanlarin tiroid sorunu var oyle yuksek bi kesimde beyin hasari falan olurdu sonucta. He biz pimpirikliyiz olmaz olmaz gelir bizi bulur ona bisey diyemiycem. Hayatta bi rahat olmayi akisina birakmayi ogrenemedim.

bnm drumda alttan bakiyor hatta 12. haftaya kadar alttan muayene dedi ama cogu kisinin dru hep karindan bakiyormus ondan birazcik kafama takildi bi zarari varmidir acaba ya kendi kendime dr mu degistirsem diorum kotude degil gerci oyle bi degisik duygular icindeyim
12
bugün kontrolümüz var

kalp çarpıntım akşam 121 di

dr a soracağım tüm soruları kağıda yazdım
kağıda yazmak iyi fikir. ben kontrole gittiğimde bir sürü şey sormayı planlıyordum o an ki heyecandan hiç birini soramadım :) sen bize de yazarsın cevapları.

ağır gelmesin. ben de matematik öğretmeniyim. lisedesin sanırım. ben de lisedeyim. çok ders almayacağım. yoruyorlar beni.
Ortaokuldayım :) ama ben çalışmayınca daha çok yoruluyorum:KK43: geçen dönem 20saat derse girdim ama daha çok yoruluyordum. Bi gün okulda bi gün evde hiç düzenim olmuyodu.

Ortaokuldayım :) ama ben çalışmayınca daha çok yoruluyorum:KK43: geçen dönem 20saat derse girdim ama daha çok yoruluyordum. Bi gün okulda bi gün evde hiç düzenim olmuyodu.[/QUOTE

o da doğru. bizim programları 5 güne yayıyorlar. boş gün vermiyorlar. ben de 24 saat alayım diyorum. bizim takviyeler akşam da olabiliyor. o yüzden zor gelir bana. hayırlısı olsun hepimiz için.

evet gercekten cok zor, suanda o kadar kotuyum ki az once su safra hepsi gitti artik ogururken agliyorum ya bogazim aciyo ogurmekten bazen icsem mi diye dusunuyorum ama elim gitmiyo ama kotu olursam iccem galiba peki ilac iyi geliyo mu sana tamamen kesiyo mu bulantini

Yok canım nerdeeeeee, malesef tamamını kesmiyor. Ama içmediğimde daha da kötü oluyorum, bulantıdan kıvranıyorum nefes alamıyorum, kalbim çok hızlı atıyor. İlaç bir nebze rahatlatıyor yani. Öncelikli olan bebişlerimiz ama ileri düzeyde kusmaların anne sağlığı için çok tehlikeli olduğunu okumuştum, allah korusun. Seni o kadar iyi anlıyorum ki, haftalar geçsin de şu kusmalarım bitsin diye her gün dua ediyorum defalarca :KK61: Allah sabır versin

Kan sulandirici iğne kullananlar morarmalariniz varmı benim 20. Ignem di bugün. Bir kaç gündür göbeği m çok morariyor. Yer bulamiyoruz artık o derece. Merak ettim benim sizde oluyor mu acaba

Ben hep koldan yaptim gobekten korkuyorum acir diye. Kolum sanki siddet gormusum gibi mor bakan bi daha bakiyor.ve artik eskisine gore daha cok aciyor nedense bilmiyorum. .

Bende eğer sabahçı olursam öğle sonu için alabilirim ama benim okul baya büyük. 32derslik var 62şube. Muhtemelen hafta sonu olur. Haftanın 1günü alabilirim:)

Yok canım nerdeeeeee, malesef tamamını kesmiyor. Ama içmediğimde daha da kötü oluyorum, bulantıdan kıvranıyorum nefes alamıyorum, kalbim çok hızlı atıyor. İlaç bir nebze rahatlatıyor yani. Öncelikli olan bebişlerimiz ama ileri düzeyde kusmaların anne sağlığı için çok tehlikeli olduğunu okumuştum, allah korusun. Seni o kadar iyi anlıyorum ki, haftalar geçsin de şu kusmalarım bitsin diye her gün dua ediyorum defalarca :KK61: Allah sabır versin

ayy aynen yaa insallah hayirlisiyla gecer bulantilarimiz bi hamile oldugumuzu anlariz benim nerdeyse ogrendigim gunden beri midem kotu suanda ileri duzeyde kusma yok bende ama kotuyum iste daha da kotu olmaktan korkuyorum biseyde yiyemiyorum vicdanim sizliyo mesela bgn kahvaltida sadece bos peynir ekmek yiyebildim zoraki oda tiktim resmen agzima dunde ayniydi ogleden sonraya dogru biraz daha iyi oluorum oda ole tamamen gecmiyo hep bi midem kotu :KK43:

sen calisiyormusun?

bide benim ilacin yan etkilerine baktimda biraz tirstim aslinda cogu kiside hafif derecede delilik yapiyormus bunalima fln sokuyormus diye yaziyor evde de yanlizim zaten bunalim takiyom surekli mide bulantilarindan bide delirmiyim :)

bide benim ilacin yan etkilerine baktimda biraz tirstim aslinda cogu kiside hafif derecede delilik yapiyormus bunalima fln sokuyormus diye yaziyor evde de yanlizim zaten bunalim takiyom surekli mide bulantilarindan bide delirmiyim :)
Tarihlerimiz hemen hemen aynı Cnm kalp atışını duymaya gittiniz mi benim kontrol haftaya biraz sitres yaptım

Ben 30 saatten fazla giriyorum kızım da 37 de bile çocuklarla gangnam style oynayıp şarkılar söylüyordum. Bakalım buna da doğumum simdilik 7-8 nisan gozukuyor nisan başına kadar çalışmayı düşünüyorum dedim idareye:KK17: insaallah bir sıkıntı olmazsa bebekte zorlanmam. Hem test ettim evde kalınca ben kafayı yiyorum pasta borege sarıp milleti doyurur oluyorum :KK53: canım yaş pasta istedi böyle diyince şimdi gideyim de yapayım gelince yerim gelin beraber olsun hatta benim canlarim:confused:
Maşallah bu ne enerji benim evde 9 aylık bebekle kolum kalkmiyo bitmiş vaziyetteyim kaldı ki çalışmayı dusunemiyorum imrendim valla:)

X