2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
biz iki aileye de söylemedik. abim yengem biliyor. sır saklarlar.:) yakın arkadaşlarıma dedim. insan içinde tutamıyor. anlatmak istiyor. :) kalp atışından sonra söyleyeceğiz artık.

Valla takmamaya çalışıyorum bende dr kötü bişey olsa neden baksın diorum ama işte çevreden duyunca korkuyor insan bana dr emin ol vajinal bakmak karından bakmaktan daha iyidir dedi sonra konu karıştı soramadım içimi ferah tutmaya bakıyorum bi arkdsında 3.aya kadar alttan bakımış şimdi bebeği 2 yaşında bole duyunca rahatliyorum

Ay inşallah ya mide bulantısı çok zor gercekten daha geceden sabahi düşünüyorum napcan diye ögürmekten agliyorum resmen bide yiyemedikce üzülüyorum 1haftadr nerdeyse yumurta fln yiyemiyorum kuru ekmek peynir kraker fln çok zorlanıyorum gecelerde uyaniyorum bide o çıktı

aaaa öyle mi benim normalde tansiyonum düşüktür yükselince ne olur bilmem ama başka bi rahatsızlığım yok söylediğin iyi oldu canım dikkat edeyim. hergün özellikle akşamları artıyor ateş basması. şu an en şiddetlisini yaşıyorum bacaklarımdan her kıl kökünden dışarı ateş fışkırıyor gb. sabredeceğiz artık Allah hepimizin yardımcı olsun. teşekkür ederim tatlım ilgin için. ihtiyacım vardı

İzmirde olanınız var mı buarada varsa dr olarak kime gidiyorsunuz??

Canım ben izmirdeyim özel gazi hast. de Günay Can muhteşem bir doktor aynı zamanda arkadaş gibi herseyi anlatıyor.Kadın doğum konusunda çok başarılı olduğunu kapida bekleyen hastaları söylüyor. Ne zaman arasan tlfnu açıyor yarım saat açıklama yapıyor. Kafandaki sorulara tıbbi cevap vermek yerine anlayabileceğin dilden konuşuyor.Açıkçası bugüne kadar böyle bir drla karşılaşmadım.Hamilelik öncesinde de doktorumdu.Gidince anlarsın ne demek istediğimi

O testi bilmiyorum doktorum hic bahsetmedi hic de duymadim... ama kalo carpintisi bende cok var bugun doktoruma soracaktim unuttum hatta gece bazen uykumdan dahi uyaniyorum sanki kilometrelerce kosmusum gibi soluk soluga kaliyorum carpintidan

evet iste bana da aynisi oluyor ama hamilelikten once de vardi...kardiyolog birseyin yok demisti bir suru test yapip ama hissiyati cok gicik. Sanki kalbin duracakmis gibi dort nala gidiyor, tekliyor, bir garip...tansiyonda da problemim yok...stresten herhalde...

Hadi ya iyiymiş valla ben medikalparkta zekeriya beye gidiyorum drm kotu degil aslinda ama bilmiyorum bazen acaba diorum orası biraz uzak kalıyo bana ondan zor olabilir belki basmane tarafindamiydi gazı?

Kan sulandirici iğne kullananlar morarmalariniz varmı. Benim 20. Ignem di bugün. Bir kaç gündür göbeği m çok morariyor. Yer bulamiyoruz artık o derece. Merak ettim benim sizde oluyor mu acaba

kizlar bisey sorcam size sizin drnuz vajinalultrasonla mi bakiyor yoksa karindan mi?
Bana vajinal bakıyor canım. Ilk gebeliğimde gelisme geriliği vardı kalbi durmus tu. Dr um 12 . Haftaya kadar vajinal bakicaz dedi sen Iste sende istemesende. Bu şekilde daha iyi takip ediyorum. Bende birsey diyemedim.digerinde hep karindan bakilmisti.

Bu uc aşama olayını bende dusundum keseyi gordum artk sekizinci haftada gidip kalp atislarini duycam ınş sonrası rutin kontrol bebegimi ne kadar elektromanyetik yerlerden uzak tutarsam o kadar iyi.Cok sukur bende cok istedim ve ilk denememizde oldu Rabbim olmayanlara da bu guzel duyguyu en kisa zamanda tatdirir ınş

Kizlar ben bir konuda kararsizim fikirlerinizi ogrenmek istiyorum. Simdi bizim ilk kontrol 17 agustostu kalp atisini da duyduk o gun vajinal olarak.dr 15 gun sonra gel karindan bakalim dedi.biz de randevuyu 2 eylule aldik. Ama 28 agustosta kahverengi akinti gelince yaninda beraber calistiklari dr a gittik.bizimki yoktu. O dr karindan bakti.bir problem yok dedi.15 gun sonra kendi dr una gelirsin dedi. Bir sey demedik. Sizce 2 eylulde yani yarin yine de gitsem mi eski randevuya gore.yoksa 10 gun sonrasina mi alsam. Düşündüren şu.acaba boyle 5 gun arayla ultrason zararli olabilir mi. Ne dersiniz.ne yapayim.

Kan sulandirici iğne kullananlar morarmalariniz varmı. Benim 20. Ignem di bugün. Bir kaç gündür göbeği m çok morariyor. Yer bulamiyoruz artık o derece. Merak ettim benim sizde oluyor mu acaba
Ben de bugun 30.igneyi vurdum.ben de hic morarma yok cok sukur.fakat sanki karnim daha sertlesti.daha zorgiriyor igne

Canım o harmony testi ne için yapılıyor nerelerde yapılıyor fiyat ne vs bilgi verir misin?
Bi de bende yıllardır çarpıntı sorunu var. Benimki kansızlıktan oluyo pekmez falan ye bakalım geçecek mi. Bende hamilelikte baya arttı çarpıntı galiba bebek benden baya gıda çekiyor:) senin de ondan olabilir. Dene de sonucunu yaz canım. Bi de ağır yeme az az ye çok yemek de çarpıntı yapıyo. Bide sigara içerken normalden uzun süre içmemişsem içince de yapıyordu. Çarpıntı benden sorulur yani :))

Bence bunyemiz hala hamilelige adapte olmaya calisiyor kuzum bende hep boyle dusundum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…