2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Haklısın Camaron, herkesin kendi bilecegi is.
Neredeyse hic denecek kadar az kafein alıyorum ama hamilelik oncesinde de vardı, kardiolog hicbir sorun yok demisti. belki de kendimi cok dinliyorum...

anladım canım bnm bende yaptırmak istemiyorum var deniliyor yok oluyor yok deniliyor var oluyor kontroller dışında hiç gitmeyi düşünmüyorum eskiler sanki doktoramı gitmiş maşallah taş gibiler Allah hepimizin bebişlerini tüm musibetlerden kötülerden ve kötülüklerinden korusun hepimizi ailemizi canlarım sizler daha tecrübelisiniz benim ilk bebeğim olacak Allahın izniyle her şeye evham yapmamaya çalışıyorum genç ve tecrybesiz olmama rağmen bu konuda da bu site ve tecrübeli anneler çok yardımcı oluyo Allah hepinizden binlerce milyonlarca kez razı olsun

Haklısın Camaron, herkesin kendi bilecegi is.
Neredeyse hic denecek kadar az kafein alıyorum ama hamilelik oncesinde de vardı, kardiolog hicbir sorun yok demisti. belki de kendimi cok dinliyorum...

Kardiyolog dediyse bir sey yoktur herhalde. Cok da dinleme kendini, insan illaki bir sey buluyor :)

Selamlar kizlar,
Nasipse insallah bende nisan annesi olucam benide araniza alinn

7haftaligiz henüz Mide bulantilarim fena buarada sabahlari ögürtü halinde kahvalti etmek bana iskence eskiden sadece sabahtan oluyordu şimdi gun boyu devam ediyor kusma yok ama agzimin hic tadi yok canim hicbisey yemek istemiyor ve dr neyi yememi soylediyse onlardan tiksiniyorum resmen
yumurta kuruyemis balik gormeye tahamulum yok

sizde durumlar nasil??

buarada ozgesinan canim ne okuyorsunuz bende okuyabilirim sizede uyarsa

Ohh super canim benim cok sevindim bak korkulacak hic birsey yokmus

O testi bilmiyorum doktorum hic bahsetmedi hic de duymadim... ama kalo carpintisi bende cok var bugun doktoruma soracaktim unuttum hatta gece bazen uykumdan dahi uyaniyorum sanki kilometrelerce kosmusum gibi soluk soluga kaliyorum carpintidan

Iyi akşamlar annecikler.. ben daha şimdi eve gelebildim sabahın 7.40 undan beri dışarlardayım çok yorgunum işten dönerkende yolda aksilikler çıktı ayağım su toplamış yürümekten. Bakalım bu yorgunluğu sabaha kadar atabilecekmiyim. Bacaklarımdan ateş çıkıyor şu anda. Şimdi bugün yazdıklarınızı okuyup dinlenmeye çalışacağım.

Canım enim doktorum %1 ihtimal bizim için risktir dedi yani %99 saglklı doğma ihtimali var dedi.kısacası canım ne olursa olsun ben bu bebeği kabul ediyorum aldırmam asla diyosan yaptırma boşuna zaten kesin dogruluk payı olan testler de degil.ben yaptırmayacagım

Canım her hafta 41 yasin okucaz ilk sayfadaki bütün hamılelerin gebelıklerı bebeklerı için dua edilcek dogum zamanına kadar devam etmek istiyoruz 41 kişi her hafta bir tane yasin okucak uyar mı sana adını yazarım listeye

ay cok iyi olur cokta mutlu olurum yaz canim herhafta okurum peki eski yazidan mi okucaz yeni mi fark ediyor mu? bide nezaman okucaz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…