2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
sen hep cok konuşş tamam mııı cook guzel seyler soyluyorsun cunku :))) evet 5 hafta 6 günlük meleginn :)))) keske ben de benımkını ogrenebilseydım ultrason fotografı falan hıccc bişey yok elimdee :KK43:((bazen bebiş var mı dıye supheye bıle duşuyorum
teşekkür ederim canım. aynen ben de şüpheye düşünüyorum. diyorum ki kendime 3 aşama var. ilk aşama kan testi sonra kese sonra kalp atışı. biz senle 2 aşamayı tamamladık. kalp atışından sonra biraz daha emin olacağız. içimiz daha rahat olacak. allaha emanet bebişlerimiz. hala rüya gibi geliyor bana. sakinleştiriyorum kendimi. şükrediyorum. ilk bebek istediğimde çok kafaya taktım ne zaman biraz rahatladım oldu.

bnm drumda alttan bakiyor hatta 12. haftaya kadar alttan muayene dedi ama cogu kisinin dru hep karindan bakiyormus ondan birazcik kafama takildi bi zarari varmidir acaba ya kendi kendime dr mu degistirsem diorum kotude degil gerci oyle bi degisik duygular icindeyim
ben hep karından bakıldı canım vajinalin zorunluluk dışı bakılmasının zararlı olduğunu söyleyen de var ama bilmiyorum ki bence doktoruna Bi sor memnunsan eğer :KK66:

Canım ben müdüre söyledim hamileyim diye, ve 21 saat üstünde ders istemiyorum dilekçe yazıcam haberiniz olsun dedim. Tamam ayarlarız dediler inşallah ayarlarlar canm :) sende bi söyle istersen müdürüne, sen tek başına yetmezsin zaten görevlendirme ayarlasınlar . Hadi bikaç ay daha idare ederiz ama 5 aydan sonra cok zor oluomus ders anlatmakk
ben yakın olduğum bir müdür yardımcım var bayan. biz kalabalığız zaten. izindekilerle 8 kişiyiz. :KK76:ona söyledim ayarlarız bişeyler dedi. bizde 9 ve 10ların 6 ders mat. 11lerin 6+2 12lerin 4+2. biraz zor oluyor. ders saatini ayarlayayım derken çeşit artıyor. bakalım bi toplantımızı yapalım da. rehberlik vermem sana dedi. rehberlik gerçekten yoruyor insanı

bnm drumda alttan bakiyor hatta 12. haftaya kadar alttan muayene dedi ama cogu kisinin dru hep karindan bakiyormus ondan birazcik kafama takildi bi zarari varmidir acaba ya kendi kendime dr mu degistirsem diorum kotude degil gerci oyle bi degisik duygular icindeyim

Zarari olacak olsa bence bakmazdi. Dr. Bilerek zarar vermek istemez herhalde. Alttan daha rahat gorebiliyorlar sanirim, gelisimini falan daha rahat takip etmek istemistir. Ya da belki senin kesenin yeri karindan zor gorunecek bir yerdedir.
Bence de bir doktoruna sor, kendi kendine panik yapma :)

benimde progestan 200 lük üç tane güne alıyorum ama iğne vermedi bende ona takıldım yarın başka dra gideceğim

ben hem kan sulandırıcı iğne hemde corasprin alıyordum. ilk kanamalar çok açık pembeydi hemen kesilmiyordu çarşamba bıraktım vurulmayı şimdi biraz daha koyu kırmızı oluyor. tam bitiyor kanama leke fln geliyor sonra tekrar kanama oluyor.
drumda çok iyi kadın ama bu konuda tatmin olmadım. kanama oldukça gel diyor. ultrasonla bakıyor kalp atışı var serum takalım diyor. kasığıma batma oldu ondan sonra kanama oldu fln diye söylüyordum tam. sen kendini fazla dinliyorsun dedi.
kan sulandırıcıyı da başta devam et demişti sonra ben sana bırak dedim diyor. eşim şahit demedi de.
sevdiğim bir dr du ama değiştireceğim sanırım.
başka forumlarda baktım drlar baya bilgilendirmiş kanaması olanları.
mersah22 mersah22 aynen ben de hiç bilgi vermiyor Dr.um ama umutta vermiyor moralim yerlerde kendi kendime mutlu olmaya çalışıyorum aynen kesiliyor tam yeniden başlıyor :KK43: benimde bende Dr. Değiştirmeyi düşünüyorum :KK43:

Kahverengi lekelenmem çok olmasa da devam ediyor. Ara ara ve karnım ağrıyo. Doktorumuz bişe yok herşey normal dedi ama ben korkuyorum. Önceden olan bi kanama olabilir dedi

Mecbur kalmadikca alttan baktirmayin derim teyzem alttan muayene sonrasi biraz cani da acimis eve geldi ve kanamasi basladi malesef dusurdu :KK43: riske atmaya degmez ben de karindan baktiriyorum

Arkadaşlar benim tek belirtim vücudumdaki ateş. Şu an bacaklarımdan ateş fışkırıyor yanıyorum resmen. Sizde böyle bur durum var mi yazılanlarda hiç okuduğumu hatırlamıyorum.

Selamlar kizlar,
Nasipse insallah bende nisan annesi olucam:anneadayı: benide araniza alinn :emir_bebek:

7haftaligiz henüz:emir_bebek: Mide bulantilarim fena buarada sabahlari ögürtü halinde kahvalti etmek bana iskence eskiden sadece sabahtan oluyordu şimdi gun boyu devam ediyor kusma yok ama agzimin hic tadi yok canim hicbisey yemek istemiyor ve dr neyi yememi soylediyse onlardan tiksiniyorum resmen:KK43:
yumurta kuruyemis balik gormeye tahamulum yok :KK43:

sizde durumlar nasil??

Merhaba canım hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah bn bulantıdan cok cekıyorum bişe almıyo midem herseyden tiksindim ,herşey kokuyo o kadar zorki biyandan şükrediyorum tabii allahın mucizesi ama bu duygu cok zor yataktan cikamaz oldum resmen inşalşah biran önce atlatırız bulantiları

buarada @ozgesinan canim ne okuyorsunuz bende okuyabilirim sizede uyarsa

Kizlar ultrason resimlerinizde basi poposu ayirt edebiliyo musunuz.bana cok degisik geliyo.hic anlamiyorum.

Canım ben bugün ilk kalp atısını duydum bnmde pek anlasılmıyo uZun cubuk gibi bişey heralde ilerleyen zamanda belirginleşmeye başlar :)

Selamlar kizlar,
Nasipse insallah bende nisan annesi olucam:anneadayı: benide araniza alinn :emir_bebek:

7haftaligiz henüz:emir_bebek: Mide bulantilarim fena buarada sabahlari ögürtü halinde kahvalti etmek bana iskence eskiden sadece sabahtan oluyordu şimdi gun boyu devam ediyor kusma yok ama agzimin hic tadi yok canim hicbisey yemek istemiyor ve dr neyi yememi soylediyse onlardan tiksiniyorum resmen:KK43:
yumurta kuruyemis balik gormeye tahamulum yok :KK43:

sizde durumlar nasil??

buarada @ozgesinan canim ne okuyorsunuz bende okuyabilirim sizede uyarsa

Merhaba canım hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah bn bulantıdan cok cekıyorum bişe almıyo midem herseyden tiksindim ,herşey kokuyo o kadar zorki biyandan şükrediyorum tabii allahın mucizesi ama bu duygu cok zor yataktan cikamaz oldum resmen inşalşah biran önce atlatırız bulantiları

Ben hep karindan ultrasonla muayene oldum ama doktoro kalmis bir şey risk olsa vajinal muayene yapmaz stres yapip kafaya takmayin

COTE="zeseda, post: 42425990, member: 299418"]Arkadaşlar benim tek belirtim vücudumdaki ateş. Şu an bacaklarımdan ateş fışkırıyor yanıyorum resmen. Sizde böyle bur durum var mi yazılanlarda hiç okuduğumu hatırlamıyorum.[/QUOTE]
Cnm senin belirtilerin yeni yeni baslar benim de vücut isim yuksek bazen ateş basmasi gibi benim yoğun bulantim bir hafta oldu çok aukur simdi iyiyim çok bi belirtim de yok doktor da günlük yasantina dev et dedi zaten ateş bence normal kan yogunlugumuz artiyor vücut sürekli calisiyor merak etme yani

COTE="zeseda, post: 42425990, member: 299418"]Arkadaşlar benim tek belirtim vücudumdaki ateş. Şu an bacaklarımdan ateş fışkırıyor yanıyorum resmen. Sizde böyle bur durum var mi yazılanlarda hiç okuduğumu hatırlamıyorum.
Cnm senin belirtilerin yeni yeni baslar benim de vücut isim yuksek bazen ateş basmasi gibi benim yoğun bulantim bir hafta oldu çok aukur simdi iyiyim çok bi belirtim de yok doktor da günlük yasantina dev et dedi zaten ateş bence normal kan yogunlugumuz artiyor vücut sürekli calisiyor merak etme yani[/QUOTE]
Epey rahatsız edecek düzeyde olunca merak ettim. Hicte yazilmamisti. Tesekkur ederim canim umarim benimde senin gb hafif geçer. Buna cok ihtiyacım var çünkü çalışıyorum ve en az 1 ay daha iş arkadaşlarımdan saklamam gerekecek. Çok sağol tekrar :KK19:

teşekkür ederim canım. aynen ben de şüpheye düşünüyorum. diyorum ki kendime 3 aşama var. ilk aşama kan testi sonra kese sonra kalp atışı. biz senle 2 aşamayı tamamladık. kalp atışından sonra biraz daha emin olacağız. içimiz daha rahat olacak. allaha emanet bebişlerimiz. hala rüya gibi geliyor bana. sakinleştiriyorum kendimi. şükrediyorum. ilk bebek istediğimde çok kafaya taktım ne zaman biraz rahatladım oldu.
benim de ilk bebiş o sebeple ben de bazen unutuyorum bile hamile olduğumuu ama nasıl oluyo bilmiyorum her sabah hamileyım diye uyanıyorum allah gun boyu bılıncınde olayımda koruyayım dıkkatlı olaayım dıye gunun başında uyarıyor galıba.... heerkse nasıp etsin allahmbu guzel duyguları... bize de pıt pıt kalp atışlarını duymayı en kısa zamanda ınşallah sen de soylememıştın dı mı ailelere ben anneme ve ablama soyledım tutmak ısstemedım içmde heyecanla soyleyıverdım ama kayınvalıdemler blmıyo henuz kalp atışını duyar duymaz mujdeyi vercez ınşallahhh :)))

zeseda zeseda telden yaziyorum alintilayamamisim :KK66: sadece eger kalp carpintisi cok olursa tansiyonuna bak benim bi gun oyle oldu biraz uzuldum ates gibiyim bi de kalbim carpmaya basladi baktik tansiyonum yukselmis hemen kolonya fln dusurduk cok sukur tansiyon tehlikeli onun disinda hic bi sey olmaz bebisler buyuyor sadece :KK66:

X