2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Cnm seninle ayniyiz 5+6 haftalik melegim 23 temmuz sat agudtosun 23 bat. Bende 25 de evde gebelik testiyle ogrendim 28 nisan dogum ins. doktora gittik gecen cuma hic gebelik testi istemedi direk bakti keseyi gordugu icin gerek duymadi birsuru test istedi bugun yaptirdim bu cumada kalp atislarini dinleyecegiz ins sen degerlere hic takilma cnm sitrese sokuyosun bosuna kendini gidince bebisinin kalp atislarinida duyarsin ins icin rahat eder ozaman

inş. canım ya hayırlısıyla o anı bekliyorum inş. normal yumurtlama döneminde döllenme olsaydı muhtemelen bende görürdüm şimdiye sanırım ama benim geç döllenme olmuş canım. oyuzden bekliycem sanırım biraz daaha yarın kontrolüm var belki görürüm ha ne dersin :))

Kalp atışı falan dinlettimi benim kanamam çok az ama Dr. Um bana bağlanma bu bebeğe dedi en son :KK43: ama inşallah birşey olmayacak...
canım sat'a göre 7 haftalık ama kese 5 haftalık görünüyor henüz kalp atışı yok. Dr geç döllenme olmuş olabilir 1 hafta sonra kontrole gel bakalım kese büyüyor mu ona göre anlarız dedi. Valla ben de bu kadar kanamaya kalacağını düşünmüyorum ama dr o kadar pozitif konuştu ki anlamadım. Düşerse de çok üzülmem nasibi yokmuş bu dünyada. Tek korkum kendi düşmez de kürtaja gerek kalırsa diye

Tost makinasinin isinirken cikardigi koku beni mahvediyor oyuzden kizartamiyorum. Bugun bulanti bilekligini bende siparis edicem esimle sabah konustum 2 tane var hangi markayi aldin sen allahim ne olur sifamiz olsun o bileklik umutla aliyorum cok büyük umutla..

Minion Bulantı Bilekliği aldım canım, görcez bakalım, işe yarar inşallah...

inş. canım ya hayırlısıyla o anı bekliyorum inş. normal yumurtlama döneminde döllenme olsaydı muhtemelen bende görürdüm şimdiye sanırım ama benim geç döllenme olmuş canım. oyuzden bekliycem sanırım biraz daaha yarın kontrolüm var belki görürüm ha ne dersin :))
Bence kesin gorursun bir hafta gec dollenmis olsan eger yarin gorunme ihtimali yuksek. Degerlerinde iyi kafaya takinca ister istemez sitres yapiyo insan bebegi etkiliyo bende keseyi gorene kadar acaba kimyasal yada dis gebelikmi diye sitrese girdim allaha sukur olmadi oylebirsey doktor rahat olursan bebek daha rahat gelisicek merak etme dedi

canım sat'a göre 7 haftalık ama kese 5 haftalık görünüyor henüz kalp atışı yok. Dr geç döllenme olmuş olabilir 1 hafta sonra kontrole gel bakalım kese büyüyor mu ona göre anlarız dedi. Valla ben de bu kadar kanamaya kalacağını düşünmüyorum ama dr o kadar pozitif konuştu ki anlamadım. Düşerse de çok üzülmem nasibi yokmuş bu dünyada. Tek korkum kendi düşmez de kürtaja gerek kalırsa diye
Canım hayırlısı aynen nasipten ötesi yok ama inşallah birşey olmayacak bu sayfada ki herkes. Doğurcaz inşallah sagliklica :)

Kızlar günaydın suan 34 kişi olduk yasın okurum bende diyenler sanırım 41 e yükselicez eger sayımız o kadar olursa her hafta yapmaya karar aldık herkes bir tane okucak hafta basına cuma gınu bagıslancak her hafta bır kısıye verıcem duasını o hafta o yapıcak duayı listedeki hamişlere Allah rızası için gönderilecek:KK36:

canım bende okurum. Beni de ekleyebilirsin.

Kizlar yasin okuma konusunda kararsiz kalmistim. Okul durumuna bir bakayim dedim aslinda bugun. Az ders istedim bakalim.ben de okumak istiyorum.insallah okuyacagim.
Canım haftada 1 yasin okumak cok zamanını almaz heralde ama her zman yetistiremeyebılırım dersen adını not almam zaten suan 36 kişi olduk 5 kişi daha cıkar 41 yasini herkese 1 yasin olarak dagıtıcaz cuma gunlerı de bagıslarız her hafta ama her hafta bir yasinin okunması gerekiyor ki sayı tamamlansın eksık kalmasın kimsenin vebalini üstümüze almayalım

Kızlar günaydın suan 34 kişi olduk yasın okurum bende diyenler sanırım 41 e yükselicez eger sayımız o kadar olursa her hafta yapmaya karar aldık herkes bir tane okucak hafta basına cuma gınu bagıslancak her hafta bır kısıye verıcem duasını o hafta o yapıcak duayı listedeki hamişlere Allah rızası için gönderilecek:KK36:
kimlerin okuyacağı listesi var mı? ben de yazmıştım. mesajımı gördün mü? varsa link atar mısın bana?

kızlar bende nisan annesi olacagım inş. bat a göre 28.nisan 2016 diyor :) hayırlısıyla inş. bir kaç sorum olucak mümknse keseyi ve bebişi hcg kaç iken gördünüz ? benim bat 23.07 ama muhtemelen geç döllenmeoldu 24.8 de öğrendim hamlie oldugumu hcg 47.4 tü adeti 5 gün geçince ki değer bu 26.8 de 114 oldu 28.8 de 312,74 oldu birdaha da yaptırmadım 4 gündür. yarın kontrol var bakalım ne olacak :KK43: heyecanla görmeyi beklirum inş.
son adet tarihimiz aynı seninle. ben 22 ağustosta öğrendim değerim 95di. 2 dün sonra 300 oldu. dün keseyi gördüm. doktor 2 hafta sonra kalp atışları için çağırdı. 2 günde 2 kat artması yeterli. içini ferah tut. kişiden kişiye değişir değerler.

Canım progestan 200 lük günde 2 defa prolutan depot 3gün arayla 1 tane 3.kez vurundum şimdi @mersahh22 ama şöyle söyleyim kanama geçti ama hala günde bikac kez peceteye hafif leke oluyor. Sanırım o hiç gitmeyecek senin nasıl???
benimde progestan 200 lük üç tane güne alıyorum ama iğne vermedi bende ona takıldım yarın başka dra gideceğim
mersah22 mersah22 senle aynı haftadayiz ve kanamamizda aynı zamanda başladı :KK43: birde oksapar kan sulandırıcı iğne vurunuyorm. Senin Dr ne diyor?????
ben hem kan sulandırıcı iğne hemde corasprin alıyordum. ilk kanamalar çok açık pembeydi hemen kesilmiyordu çarşamba bıraktım vurulmayı şimdi biraz daha koyu kırmızı oluyor. tam bitiyor kanama leke fln geliyor sonra tekrar kanama oluyor.
drumda çok iyi kadın ama bu konuda tatmin olmadım. kanama oldukça gel diyor. ultrasonla bakıyor kalp atışı var serum takalım diyor. kasığıma batma oldu ondan sonra kanama oldu fln diye söylüyordum tam. sen kendini fazla dinliyorsun dedi.
kan sulandırıcıyı da başta devam et demişti sonra ben sana bırak dedim diyor. eşim şahit demedi de.
sevdiğim bir dr du ama değiştireceğim sanırım.
başka forumlarda baktım drlar baya bilgilendirmiş kanaması olanları.

fada fada cım ben de ilk mat öğretmeniyim, ortaokuldayım yani :) Allah yardım etsin hepimize, öğrencilerimizi uslu eylesin :KK66:
okulların geç açılması iyi oldu. bol bol dinleniriz. seminerler rahat geçiyor bizim allahtan. bizim de zümrede 2 arkadaş doğum izninde nasıl yapacam bilmiyorum. zaten allah izin verirse 2. dönem okulda olmayacağız. bakalım kafam karışık. ders saatini düşünüyorum.

son adet tarihimiz aynı seninle. ben 22 ağustosta öğrendim değerim 95di. 2 dün sonra 300 oldu. dün keseyi gördüm. doktor 2 hafta sonra kalp atışları için çağırdı. 2 günde 2 kat artması yeterli. içini ferah tut. kişiden kişiye değişir değerler.

ayy inşallah yaa dualarınızı bekliyorum belki yarın görürüm bende inşallah :) kontrolüm yarın saat 14.30 da hayırlısı bakalım inşallah :)

Kızlar bugün doktora gittim bizimki fasulye kadar olmuş . Gördüm ne güzel bir duygudur şükürler olsun.3 hafta sonra 2 li test yapalım dedi doktor doğruluk payı azmis dedim evet dedi biz söylüyoruz yaptırmak isteyen yaptırıyor dedi.siz ne dersiniz gerek varmı. Anne karnında tedavi olan hastalık varmı ki ? Hiç yaptıras im yok ya.

Ay çok yoruldum yaaa.10 da kurul toplantısına başladık 6 da çıktık.bitmedi de.oradan çıktım canım çok meyve çekiyordu alışveriş Yaptım semt pazarı kuruluyor bugün.ayakta duracak halim yok eve zor attım kendimi.iyiki okul geç Başlayacak

X