2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
bulantım yok canım ama canım pek bişey istemiyor. kendimce takılıyorum. süt içmeye başladım. . endişeliyim biraz kafayı rahat bırakmaya çalışıyorum. bide çabuk ağlamaya başladım farklı olarak.

Merhaba, geçmiş sayfaları okuyamadım ama ne okunacak yapabileceğim bir şey ise katılmak isterim.

canım benımde goguslerım agrılı ve şişti ama bulantım hala var benım

canım kac tane yasın okumamız gerekıyor 1 ay ıcınde herkes 41 tane mı ? ben calısıyorum evde cocukta var okurum ama sayıyı tamamlayamazsam dıye tereddut ettım
Hayır canım haftada 41 yapalım dedk bazıları yetısmez dediler o yüzden ayda 41 yasin yapıcaz toplam 41 olucak yanı sen max 2 tane okuyo olucaksın canım suan 19 kişi okurum dedi daha artar belki bazı almak ıstıyenler 2 bazıları 1 alıcak her ay dogum yapana kadar 41 yasin toplamak canım ayın son cuması da bagıslancak listedeki herkese

merhaba arkadaşlar
bugün doktora gittim. keseyi gördüm. kanaman falan olmamasına rağmen doktor hap şeklinde progestan verdi. kafam karıştı. sizce içmeli miyim?
Benim bi dusuk gecmisim oldugundan tedbir olarak banada verdi.Ben 3-4/kez kullandim.Su anda kullanmiyorum.Siddetli karin agrim oldu,ilaca yordum biraktim fakat kullanmama ragmen bugun telrar oldu

bende katılırım o zaman tatlım 1-2 tane okurum ben 41 tane dıye okuyamam demıstım

ozgesinan Kızlar Yasin-i Şerif faziletlerine bakarken dikkatimi çekti ve ben bilmiyordum belki bilmeyenlerimiz olur.

Sabah ve akşamları okunması daha tesirlidir.Kırk bir Yasin ne niyet için okunursa okuyan kimsenin muradı hasıl olur.Bu kırk bir Yasin yedi güne bölünerek sabah namazından sonra okunursa daha tesirli olur.

Benim bi dusuk gecmisim oldugundan tedbir olarak banada verdi.Ben 3-4/kez kullandim.Su anda kullanmiyorum.Siddetli karin agrim oldu,ilaca yordum biraktim fakat kullanmama ragmen bugun telrar oldu
ilk hamileliğim. ben de anlamadım. acemiyim bu konularda. kendimi de koruyorum. dinleniyorum genelde.

Canım acıkcası fazıletlerıne bakmadım ya da ne zman okunsa daha tesirli olur diye ana cok buyuk sevabını ve duanın kabul olucagını bılıyorum ama burda okuyacak her kişi bu kadar zamanlarına uyurak okuyabılır mı bılemem cunku 20 kişi olduk Rabbım kabul eder heralde her şekilde ne zman okunabılırse okusun herkes canım ayın son cuma gunu de bagıs yaparız cuma vaktınde dıye dusundum acıkcası duasını yapmak ıstersen sen alıp yapsana canım

Tamam bende okurum canım. Sayımız artarsa yeterince haftada bir okuyabiliriz bence. Çok uzun bir şey değil istersek eminim haftada bir akşamımızı ayırabiliriz.
Aslında evet canım haftada bır de olur hem daha güzel olur bakalım sayı artsın tekrar sorarız ayda mı yoksa haftada mı istediklerini cok bi zamanımızı almaz ki iki yasin

cnm benimde mide bulantim yok allahtan sadece arada karnim agriyo cuma gunu kalp atislari icin gidicez ins rabbim hayirlisiyla kucagimizada almayi nasip etsin
Amin canm ınş ağrıların diner merak etme benimde ilk başta adet ağrısı gibi agrilarim vardi ama suan yok ınş boyle guzel gecer hamileligimiz

Kizlar bir sey soracagim. Doktorunuz hic banyo suyu ile ilgili bir sey soyledi mi? Ben normalde sicak suyla yikaniyorum ama hamileyken zarari olur mu sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…