2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlar cok yogun bulantisi olan biri olarak kusmadigim tek sey pinar beyaz surdugum 1 dilim tost ekmegi yanina da biraz uzum 3 5 tane yada bir dilim.seftaliyi lokmalik dilimleyip yiyorum. onun disinda leblebi armut elma ne esem kusuyorum. Cubuk krakeri uzaktan dahi gormem yetiyor gecen hamileligimde iyice tiksinmistim. Arada yarim.kaseden az corba icmeye gayret ediyorum kusmazsam kar kaliyor. Deneyin bence bide bu sabah yataktan cikmadan leblebi yedim sanki daha hafiflemisti kalktigimda. Kussamda muhakkak suyumu içiyorum. Bir deneyin derim.tost ekmegini.

Canım bende okurum bebeklerimize şifa olsun ben zaten her gün bir Yasin bir Meryem okuyorum bugün 34.günüm 41 e tamamlayacağım onu hamile kalmadan önce başlamıştım beni de ekle

Gunlerimiz
Slm arkadaslar bende 5+5 haftaligim hamile kaldigimdan beri karnim agriyo kramp giriyo arada birde adet alacakmisim gibi agriyo.Agri disinda hic kanama yada lekelenme olmadi allaha sukur. Sizdede oluyomu boyle agrilar allahim ins onemsiz birseydir
Gunlerimiz aynı canm bende 5+5 hamileyim benimde agrim oluyr ama hafif onun hericinde bulantim yok cok şükür

arkadaşlar kolay gelsin

bugün pazartesi yoğunluğu iş çok fazla dönemiyorum

etiketleyenleri hep listeye ekleyecem en kısa zamnda az yoğunluğum bitsin inşallah

beni soracak olursanız halen çok halsizim :)
benide listeye eklermisin 24 yasindayim boy 1.65 kilo 73 saat 22 temmz mdt 27 nisan 2016 istanbulda yasiyrm ilk bebegim 5+5 hamileyim

arkadaşlar kolay gelsin

bugün pazartesi yoğunluğu iş çok fazla dönemiyorum

etiketleyenleri hep listeye ekleyecem en kısa zamnda az yoğunluğum bitsin inşallah

beni soracak olursanız halen çok halsizim :)

bugün halsizlik ve mide bulantısı beni de iş yerinde zorladı baya. Allah yardımcımız olsun. ben sitede hep aktifim ama liste için yazmamıştım sana. müsait olunca beni de yazarmısın 165 cm 62 kilo yaş 27 sat 14 temmuz tahmini doğum tarihi 23 nisan istanbul ilk çocuk :)

Bende okurum canım kesinlikle faydasına inanıyorum. On kişi bile olsak 4 tane okuyabiliriz ya. Doğuma kadar Rabbim sağlıklı kolay doğum verir hem ınş hepimize.

Arkadaşlar merhaba ben bişey sormak istiyorum sizlere.. Benim adetim 3 gün geçtiğinde kan testi yaptırdım negatifti sonra doktor tarlusal verdi rahim duvarın kalınlaşmış ilaç bitmeden adet olursun dedi ama ilaç biteli şuan 7.gün oldu ve ne yapsam bilemiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…