2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım bulantının geçmesini bekleme, bi ekmek de yeme de azıcık yiyebiliyorsan ye domates peynir ekmek.bulantıya da iyi gelir diye düşünüyorum.bi yerde daha okumuştum,midesi bulananlar sıcak yemek yemesin yazıyordu. Domates peynir ekmek ideal

Ah keşke yiyebilsem bakıyorum sadece görünce bile midem bulanıyo :KK43: Şimdi tost ekmeğine tost yaptım onu yedim iyi geldi biraZ . Tek dileğim allahım 12. Hafta çabuk gelsin artık :KK16:

Günaydınlar arkadaşlar. Biz de cuma gittik keseyi gördük kalp atisi iki hafta sonra dedi 5+6 da gittim keske bi hafta daha bekleseydim dedim ama gecti artik. Saglik ocaginda yaptigim tahlilleri gösterdim troidi unutmuşum bugun de onu yaptırdım. Beim ilk gebelikte troidim cok yükselmişti hasimato hastasi oldum sonra ilacla duzeldi ama su an nasil bilmiyorum. Yemek konusuna gelince benim de yedikten sonra midem bulaniyor.caydan tiksindim kahvaltida cok az icebiliyorum o kadar.evde hali hazirda bi cocuk olmasi bezen zorluyor ama Rabbim eksiklijlerini vermesin

Bu Cumartesi kontrole gideceğim.Umarım keseyi görürüz ve umarım kalp atışını duyarız.. Kontrole gittiğimizde 7+5 olacağım.. kalp atışını duyar mıyız?
Bu hafta geçmez bana artık.

Son düzenleme:
Bende bulantı ve hiçbir şey yiyememe var, kusma yok... Masabaşı iş yaptığım için çok zorlanıyorum, hiçbir şey yiyemedikçe daha kötü oluyor, daha çok hiçbir şey yiyemiyorum. Doktorumu aradım, bir iki gün metparid kullanabileceğimi söyledi. Pek tavsiye etmiyorum ilaç ama en azından bir şeyler yiyebilmen için günde üç taneye kadar alabilirsin dedi. Ben de bir taneyle sınırlayıp, akşam kötü olduğumda uzanıp yatmayı düşünüyorum...

Kizlar ben acibademe gidiyorum 230 tl muayene parasi ben ayda bir verilcek falan zannediyodum 10gunu gectikten sonra tekrar 230 aliniyomus ama bildigim kadariyla diger ozellerde ayda bir aliniyo siz nasil odeme yapiyosunuz
Canim genellikle 10 gun oluyor hep. 10 günden sonra tekrar muayene ücreti alınıyor ne yazikki.

Kizlar ben acibademe gidiyorum 230 tl muayene parasi ben ayda bir verilcek falan zannediyodum 10gunu gectikten sonra tekrar 230 aliniyomus ama bildigim kadariyla diger ozellerde ayda bir aliniyo siz nasil odeme yapiyosunuz
Canım ben hem acıbademe hem de kendi doktoruma gittim ilk dönemde ama Acıbadem Kozyatağında 15 gün muayene süresi sen hangisine gidiyorsun? Bir de özel sigortan yok mu? Çok ödüyormuşsun.

Merhaba anneler, doktordan geldik biraz önce, bebeğim 7+2 oldu bugün, doktor 7+3 dedi. Kalp atışını duyduk minigimin, cok duygulandım. Allahm herkese nasip etsin bu duyguyu, önceki düşugumden dolayı doktor sürekli tedbir alıyor, bugün aspirin e ek iğne de verdi, karından vurmak için. Karından iğne yapan anneler nasıl yapıyorsunuz. Eşime yaptırmak istiyorum ben bakamam zaten

Günaydııııınnn . Öğretmen annişlerr yarın bu saatlerde okulda olacağız kısmetse. Nezaman söylemeyi düşünüyosunuz okul dakilere
Valla canım ben soylemezsem bizim okuldakiler asla böyle bişey beklemezler arka arkaya iki tane olunca. Ama söylemem lazım zaten çocukları da eşime devredecegim bu yüzden öğretmen sıkıntısı da cekmeyecekler. Yalnız büyük bir şok yaşayacaklar idarecilerde sürekli bize gelip giden insanlar.. Yani bu yılda tatlı yediriyoruz millete. Geçen seminerde demişlerdi eşime onur hoca bu yıl tatlı getirmedin diye dalgasina. Yaa evlenfigimden beri hamileyim bu kadar da olmaz ki ipfiiiiii:KK53::oops:

Lütfen yardım hanımlar :KK43: Dün akşam düğüne katıldım ve saf gibi düşüncesizce topuklu ayakkabı giydim sanırım biraz fazla ayakta durdum karnım ağrınca oturdum ama dün akşamdan beri tüm eklemlerim ağrıyor ya karın ağrım şimdilik kesildi ama çok korkuyorum birde sarı akıntım arttı sanki iki gündür ne yapsam bilmiyorum doktora mı gitsem acaba ama sık sık ultrasona girmekte istemiyorum 9 gün önce gitmiştim en son . Topuklu ayakkabı bebeğe zarar verir mi yani dolaşım sistemini filan etkiler mi acaba :KK43:

Valla canım ben soylemezsem bizim okuldakiler asla böyle bişey beklemezler arka arkaya iki tane olunca. Ama söylemem lazım zaten çocukları da eşime devredecegim bu yüzden öğretmen sıkıntısı da cekmeyecekler. Yalnız büyük bir şok yaşayacaklar idarecilerde sürekli bize gelip giden insanlar.. Yani bu yılda tatlı yediriyoruz millete. Geçen seminerde demişlerdi eşime onur hoca bu yıl tatlı getirmedin diye dalgasina. Yaa evlenfigimden beri hamileyim bu kadar da olmaz ki ipfiiiiii:KK53::oops:
ay maşallah canım ya :) ne güzel

Yok canım bızım de muane süresi 10 gün on günü gecınce tekrar para ödüyoruz yani ayda bir alınıyor gibi bir durum olamaz hiçbir hastane bunu yapmaz suan sık cagırılıyoruz hersey yolunda gıdınce 4 aydan sonra 8. Aya kadar doktorlar ayda bir çağırıyor son ayda da sık gidiliyor

Kızlar bir çoğunuzun gebelıklerini zor kanamalı geciriyor suan bızde bırsey yok cok sükür ama olmıyacagı anlamına gelmeztabiki diyorum ki haftada 41 yasin yapalımmı 2016 nisan anneleri adına hem gebelıklerinin iyi gecmesi hem yavrularımızın saglıgı için Rabbim kötüşeyler yasatmasın kötü sınavlar vermeyelım dua çok şey demek haftada 41 yapamayızderseniz ayda yapalım bebeklerımız dogana kadar ne dersiniz kimin duasının kabul olucagı bellı olmaz bilenler alır herkes adına bagıslanır inş

Bilmiyorum başlandı mı neler oldu ama ben varım kızlar

X