2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
sivirsineklerden uyuyamıyorum yediler beni yanımda uyuyan kocamı ısırmıyolar beni delik deşik ediyolar
Vucud ısımız yüksek ya canım o yüzden seni tercih ediyorlardır. Prize takılan sinek kovarlar zararlı değilse kullanabilirsiniz. Tene sürülenlerin bebek için olanlarınıda kullanabilirmiyim diye eczaneye sorabilirsin.Uyumadan eşin savaş açsın sineklere kuzum.

Günaydın arkadaşlar ben dün geceyi acilde geçirdim yine tüm gün hiç bir şey yiyemedim sonra bulantı baş Dönmesi tansiyon 8-4 başkent acile gittik burdan Ankara'daki Arkadaşlara sesleniyorum sakın acil durumunuz olursa başkente gitmeyin şimdi yeni kural çıkmış bu hastane de damar yolunu sadece elin üstünden açılacakmış bağırta bağırta kanata kanata elimin üzerine damar yolu açmaya çalıştılar hala Şiş ve mor idrar yollarımda çok fazla enfeksiyon çıktı ateşimi düşüremediler kadın dığum Dr unuza danışın biz bir şey yapmayız dediler falan sabaha karşı geldik eve kullanmadığımız bir Sürü ilacı yapıldı yazıp Ücret çıkardılar falan kabus gibiydi şimdi yine çok halsizim hiç bir şey yiyesim yok bu hamileliğin keyifli zamanı ne zaman 8 haftam bitecek 6.haftadan beri çok kötüyüm

Geçmiş olsun canimm..

İnşallah düzelir canım şimdi kendimi daha iyi hissediyorum ama dün gece herşey üst üste geldi aslında bi sebep yok ama duygusal değişimleride hissetmeye başladım artık,ilk 3 ayı biran önce atlatsakda azda olsa rahatlarız diye düşünüyorum

Günaydın kızlar
Bir şey sormak istiyorum yarın kürtaj Olacağım biliyorsunuz ama dünden beri sol kasığımda inanılmaz bir batma hissi var önce orda damar atması oldu pıt pıt Israrla Attı sonra bir anda çok şiddetli olmayan bir batma hissi oluyor önceki kayıplarda böyle Şeyler yaşayan oldu mu acaba kendi gider mi ?

Çok geçmiş olsun canım. Umarım biran önce sağlığına kavuşursun. Canın istemesede sana güç verecek şeyler yemeğe zorla kendini. Hamile olmasan enfeksiyonun olmasaydı bile tüm gün aç kalınca şekerin-tansiyonun düşer başın dönerdi canım. Zor olduğunu tahmin ediyorum tatlım ama yiyebileceğin şeyler bulmayı dene. Allah yardımcın olsun bebişini korusun arkadaşım. Onun mis kokusunu içine çekeceğin zamanları düşün hepsi geride kalacak inşallah

Çooook geçmiş olsun canım daha iyice misin bugün? Acile gidip sorununu gidere ilen ben görmedim zaten canım hastane değişmiyo bu konuda...

Canim bende ilk gebeliğimde kurtaj oldum 1 haftadan fazla ölü olarak meleğim kalmış bende. Hiç senin dediğine benzer birsey yasamadım canım. Hatta benim çok zor oldu. Vajinal den ve ağzından çok fazla ilaç verdiler biraz kanama olsun kurtaj kolay olsun diye. 2 gün bekledik tık yok. Sonra daha fazla beklemeden almislardi. Dr una bir sor istersen kendisi düşmeye başlarsa daha rahat olur tabi. Ama bana dr um hep kanaman başlarsa mutlaka haber et diyordu hastanede olmama rağmen.

Kızlar benim de sanırım ya bobreklerim ağrıyor ya da belim. Ama hangi ağrı olduğunu bilemiyorum. Resmen uyutmadi. Hani böyle 2 elimizi belim ize koyarız tam o koyduğumuz yer ağrıyor. Dr uma sorucam ama daha çok var randevu ma. Başına böyle birşey gelen varmı. Sizce ne ağrısı olabilir. Birde dün nerdeyse hiç bir şey yemedim icmedim oda etkileyebilir değil mi. Ve bugun 13 saate yakın uyudum. Fazla yatmakta ağrı yapmış olabilir mi

Ben daha once dusuk yaptim.Dusukten bir gun once kasiklarima igne batiyor gibi hissediyordum,sabahinanda kanamam basladi zaten.Gecmis olsun hakkinizda hayirlisi..

Benim de dün aynı yerler ağrıdı. Ben yatmaktan diye düşünüyorum.hatta eşime bile dalga geçtim. Okul yok yatmaktan yanlarım ağrıyor diye.

canım benim kızların arası 18 ay. 9 aylıkken ikinciye hamile kaldım. doğana kadar emzirdim, memeden kesmedim, bazı çocuklar kendiliğinden bırakıyormuş sütün tadı değiştiği için. ama benim kız doğuma kadar emdi. sezaryene girmeden büyüğü emzirip uyutup girdim, belden aşağım uyuşturuldu. kızım uyanana kadar doğumdan çıktım, küçüğü emzirdim. büyük uyanınca onu yine emzirdim. hala emiyorlar. :) bu arada emzirmeye ara vermedim ama doğumdan hemen sonra ağız sütü geldi, ben bile şaşırdım. şimdi uykusuzum ama ikisi öyle güzeller ki. onlara bakıp şükrediyorum, kardeşi var diye çok mutluyum. genelde kıskançlık yapsalar da paylaşmayı da öğreniyorlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…