2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Aynen bende tatlıyla aram çok yoktur ama şimdi hiç cnm istemiyor
Daha çokca ev yoğurdu ekşi ve bulgur işi kısır çiğköfte felan

Tmm cnm pazartesi ekleyim
Bn çiğköfte yemedim desem yalan canım çok çekti napim 2 3 sıkım :eek:

Afiyet olsun canım ama dikkat et çok çiğ et yememeye çalış çok ciddi kalıcı sorunlara yol açabildiğini okudum

Selam kızlar ,bugün ben ayıptır söylemesi çin yemeği yedim ama günlerdir yemek yemiyodım resmen abandım ve bisürü sos ve yağ karıstırdım ,ördek tavuk vs yedim yarım saat sonra oturup ağladım böyle bi bulantı olamaz,bidaha yiyebilceğimi sanmıyorum o derece tiksindim fazla abartmayın yerken hafif yiyin kızlar ve karıstırmadan yoksa sonrası kötü oluyo ,bide duygu boşalması oldu bir anda eşime fln bagırındım sizede oluyo mu ,sanki bütün bir ayın siniri bir anda çıktı bide bulantı vs iyce düzenimi bozdu hormonlar devreye girdi galiba hala ağlıyorum :KK43:

Slm kızlar. Akşamları çok fazla ayak ağrılarım oluyor. Bacaklarımı eşime sıktırıyorum sürekli yaşayan var mı benim gibi korkuyorum açıkçası.
Evet benim de akşamları ama her aksam degil cok fazla bacaklarim ağrıyor. Boydan boya böyle. Ben de sorucaktim hatta. Niye oluyodurki? Neyse yalnız değiliz ☺

Canım hiçbirsey almadm almayıda düşünmüyorum 5 aya kadar nisanda 17 haftalık bebegımı kaybettim ona arabasını mama sandalyesını oto koltugunu oyun parkını ates ölcerini biberonlarını hep almistim sonra onlara baka baka agladım hep zaten bebesın bütün ceyızlerı hazır bir beşiği birde cinsiyetıne göre kıyafetlerı eksık sıpam sanslı gelicek Rabbım nasıp ederse:anneadayı: :-):KK36:

Ayni seyleri yasamisiz canim butun hayallerim isteklerim yarim kaldi. Bende kiyafetler tulumlar almistim ama nasip olmadi ogluma insallah simdi nasip olur. Bende 5 6 ay igne bisey almayi dusunmuyorum elinde kalakalinca cok kotu oluyor cunk

Benim ilk bebek canim. Su anda biraz panik halindeyim aslinda henuz keseyi gorduk 5 haftalik sonucta vr iliski gln yasak degildi bugun iliski sonra 1-2 saat sonra peceteye bayaa kan geldi:KK43: dr a yazdim bi sure iliskiye girmeyin dedi sadece su anda onemli bi durum oldu mu vs nasil anlariz surekli gidip kontrol ettiren biri olmak istemiyorum ben de ama kan gorunce sinirlerim bozuldu:KK43:

Panik ilklerde fazlasıyla oluyor canım. Yalnız çok olumsuz düşünme. İlişki konusuna gelince hamileliği öğrendiğimizden beri ilişki olmadı. Doktora gitmeyi bekliyoruz. Doktor sorun olmaz dese bile dikkatli oluruz.

Şuan için tek önemli olay kanama. O da inşallah olmaz. Onun dışında belirtiler var-yok olayına takılma. Sen kendini malum durumlardan (yorucu hareket, uzanma, koşma, zıplama vs.) esirgediğin müddetçe sorun yaşamazsın inşallah.

Teyzeleri biz bugün 8+4 ölçüldük eller ayaklar filizlenmeye başlamış, boyumuz 2.1 cm :-)

Maşallah canım ya çok net belli. Özlemişim resmen bu görüntüleri. Darısı bizlere...

Selam kızlar ,bugün ben ayıptır söylemesi çin yemeği yedim ama günlerdir yemek yemiyodım resmen abandım ve bisürü sos ve yağ karıstırdım ,ördek tavuk vs yedim yarım saat sonra oturup ağladım böyle bi bulantı olamaz,bidaha yiyebilceğimi sanmıyorum o derece tiksindim fazla abartmayın yerken hafif yiyin kızlar ve karıstırmadan yoksa sonrası kötü oluyo ,bide duygu boşalması oldu bir anda eşime fln bagırındım sizede oluyo mu ,sanki bütün bir ayın siniri bir anda çıktı bide bulantı vs iyce düzenimi bozdu hormonlar devreye girdi galiba hala ağlıyorum :KK43:

Oyy kuzum ya neler yedin öyle. Okurken midem bulandı. Çok karıştırmışsın. Aman dikkat et.
Sinir olayı bende de hat safhada. Psikolojisi bozuklar gibi gel-gitler yaşıyorum. Eşler anlayışlı, bizler de azcık daha sakin olmalıyız. İlk trimester duygular açısından önemli bir süreç. Alışma evresindeyiz. İkinci devrede her şey düzelecek.

Merhaba bayanlar sizleri sık sık girip okuorum ama cvp yazamıorum yoğunluktan herkes iidir umarım bende bulantı yokk çok şükür ama uyku hat safada

Kızlar selam canınız neler çekiyo tatlı mı tuzlu mu?Çok ilginç sürekli tatlı pasta çikolata yerdim çok severim 1 aydır ağzıma tatlı bişe süremiyorum görünce tiksinmeye başladım,sizede böyle oldu mu
Canım benimde tam tersi çok fazla pasta aşeriyorum kilo çok alıcam sanırım. Ama ben kilo meselesine takılan biri değilim bebeğim sağlıklı olsunda :emir_bebek:

Günaydınnn kızlar

Evet benim de akşamları ama her aksam degil cok fazla bacaklarim ağrıyor. Boydan boya böyle. Ben de sorucaktim hatta. Niye oluyodurki? Neyse yalnız değiliz ☺

Yalnız olmadığımı bilmek güzel beni rahatlattı cnm. Umarım ciddi bir sorun değildir. Bunu Dr.A sormak lazım. Bir daha ki gidişimize artık

Arkadaşlar ben de kaa seyirmeai oluyor. Garip bir şey.vücudun herhangibir yerinde olabiliyor. Kendimi bildim bileli var aslında. Olan var mı hiç.dr a da hiç gitmedim buyuzden.
Benimde oluyo Canim ama normalde yoktu ozellikle diz bacak tarafimda cok seyrimeler oluyo herkez hamilelikte oluyo normal dedi

Gunaydin kizlarrr :) dun sabah namazina kalktigimda ruyamda bebegimi gormek icin dua ettim uyudum ruyamda yeni dogum yapmisim bebigimi emziriyodum ama o kadar acidiki gogusumun uclari uyandigimda yaniyodu gercek gibiydi :)
aydın sorunsuz mutlu güzel bir gün diliyorum tatlı annişler ayyy ne güzel Bi rüya o öyle kız inşallah hepimiz görürüz hayırlısıyla o günleri tatlım

X