2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Doktor haklı ama bize göre gerçekten sürpriz:) 1 yıl sonrası için yurt dışı tatil planlarımızı bile yapmıştık.Çünkü biz daha 4 aylık evliyiz :) allahtan eşimle birbirimizi çok iyi tanıyoruz,bir de adaptasyon sorunu çekseydik vay halimize :)Vardır bunda da bir hayır.Rabbim her şeyin en iyisini bilir.Sizinde hayırlı olsun bebeğiniz:)

evet özge idrar testi. hastane referans aralığı yazmamış sonuçlarda ama normalden baya yüksek sanırım internette araştırdığım kadarıyla ve senin dediğin değerlere göre de. of endişelendim biraz doktora mail attım ama henüz dönüş yapmadı. ciddi bir sıkıntı yoktur inş. cevapladığın için teşekkür ederim canım.

Devlet hastanesi hemen testler için gün veriyor mu canım ya yoksa sen muaneyede mı oraya gıdıyorsun biz bugun kan pıhtılasma testı yaptırdık 1.100 lira verdık pahalı bır test dış labaratuvarlarda gerceklestıgı ıcın ıkı hafta önce de bütün testlerime 300 lira verdim bugun doktorum bu test pahalı devlette yaptırabılırmısın dedi cunku sorun oldugu ıcın degıl ıcımız rahatlasın dıye yapılan bır test acıkcası esımde burda yaptıralım sıkıntı yok dedı cunku devlette cok Zaman sonraya gun veriliyor uzun sürüyor işlemler diye hıc dusunmedık acıkcası ama böyle sizinkiler hemen cıkınca bir üzüldüm acıkcası bende yaptırabılırmıydım diye

Rica ederim canım cok korkma bence iltihap ya da enfeksıyon varsa doktorun ilac verir gecer en kısa sürede inş hem belki doktorun normal bulur degerlerını panık yapma canım lütfen

Rica ederim canım cok korkma bence iltihap ya da enfeksıyon varsa doktorun ilac verir gecer en kısa sürede inş hem belki doktorun normal bulur degerlerını panık yapma canım lütfen
evet inş öyledir. ya ben hiç böyle pimpirikli bir insan değildim hatta çok evhamlı insanlara içten içe kızardım ama hamilelik biraz duygularımı değiştirdi sanırım. tamam hiç bişeyimiz yok sakinim ve güzel düşünüyorum ok. teşekkür ederim

geçmiş olsun, ilaçla hallolmuştur inş. işte bakınca öyle bi endişe ettim ister istemez gebelikte enfeksiyon riskli oluyormuş diye bahsedildiğini okumuştum ama yok inş bişey.
Antibiyotik fitil krem verdi canim sonraki kontrolde gecmis dedi evet onemli hamilelikte enfeksiyon birsey varsa dr.un ilac verir endiselenme

canım ben hem decavit hem folbiol kullanıyorum folbiol yarım iciyorum 4.haftadan beri devam. Mide bulantısı yapıyor ve halsizlik belki o yüzden vermemiştir Dr un. Endişe etme haftada 2kez balık tüketicez başka birşey gerek yok.

Merhaba canım evet urfalı,deilim ankaralıyım ben allah razı olsun rabbim hepimizin bebeklerini koklamayı kucagımıza almayı nasip etsin..akedemia hastanesi imran ayhana gidiorum cnm sendemi urfadasın
Evet canim bende konyaliyim yakınmış memleketler de amin insaallah... Bende 2. Bebegimde ona gitmiştim bayrama denk gelince academia da ama farklı doktorda dogum yapmistim. Osm de de ameliyat oldum bu arada aklinda takıntı varsa osm hic ilgilenmiyor tavsiye etmem simdi esma hanima devam ediyorum bide osm de elviye hanima gidecegim ins. Her zaman iki doktora gittim ben. Sonuçta ücretler de ucuz burda iyi olmustu belki karşılaşırız bi gun hastanede filan Rabbim sağlıkla kucagimiza almayi nasib etsin

benımde kaza oldu canım bende folık asite yenı basladım , insallah sorun olmaz şimdi bende merak ettım herkes oncesınde ıçiyormuydu ?
Canım benimde kaza ve bende sonradan basladim hamilelik planlayanlarin önceden başlaması tavsiye ediliyor. Bekliyorsan önceden baslamak en iyisi yoksa cok da sikinti degil

Galiba canım bende şuana kadar 2 gün mide bulantısı oldu sanırım ondan dolayı olmamasın

Antibiyotik fitil krem verdi canim sonraki kontrolde gecmis dedi evet onemli hamilelikte enfeksiyon birsey varsa dr.un ilac verir endiselenme

doktor cevap yazdı kızlar. kan testi normal idrar tahlilinde iltihap şüphesi var demiş ve idrar kültürü istemiş ona göre antibiyotik vercekmiş. iş çıkışı onu yaptırıcam şimdi. risk oluşturmaz umarım.

Evet canım.Bana kendi dr hep alttan bakmıştı. Artık büyüdüğü için o da karından bakıcam demişti bundan sonrakilerde.

Canım bol miktarda idrar yolu iltihabın var benimde öleydi bol su iç geçio ilaç falan veriolar bence içme çünkü sora kalmıo geçio suyu bol tüket

bayanlar, naçizane tavsiyem internette yazılanlara çok itibar etmeyin, tecrübeyle sabit :)
onun dışında bu ilaç konusunu doktorunuzla netleştirin mutlaka,
bende içilmesi taraftarı değilim kesinlikle,
malum gebelik, hassasiyet normalden fazla,
birileri ilaç içmiştir geçmiştir, birileri içmeden geçirmiştir, ama bünyeler farklılıklar gösteriyor,
özetle güveniyorsanız doktorunuzu dinleyin, güvenmiyorsanız zaman kaybetmeden doktorunuzu da değiştirin :)

Haber vermen iyi oldu canım iş çıkısı yaptır kısa sürede cıkar inş doktor ona gore verır sana ilaç dikkat et kendine bol sıvı tüket canım cok önemli sıvı alımı

Aynı ben de öyle.sebep yok.ben de ılacı 3 é çıkardım

Ben de 5 Eylül'de gideceğim kısmetse doktora.Kırklareli yazıyor iliniz. Hangi doktora gidiyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…