2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kendini sıcak tutmaya çalış . Ayaklarını sakin üsutme. Ben sıcak su torbası bile koyuyorum ayaklarimin altına. Tabi dr tavsiyesiyle. Rahatladı gimi hissediyorum.

inş bundan sonraki bebeğin sağlıkla doğar. bazılarımız senin yaşadığını malesefki yaşadık. o yüzden anlıyoruz. sağlığına dikkat et.

çok üzüldüm

herşeyin bir vakti saati var ALLAH büyük

Benim de metabolizmam yavasliyor hamilelikte, simdi de ayni hemen kabizlik başladı. Oncekinde 1ay dikkat ettiysem 2.ay etmemistim çok cikolata yemistim insallah bu sefer kendime hakim olabilirim ben de ilkinde çok yurumustum 4.aydan sonra son aylarda asiri kilo almamamin sebebi o diye düşünüyorum. Simdi direkt yuruyuslere basladim

Bnm
Bnmde 2 cmlik bi kanama alani varmis cnm istirahat etceksin dedi prognex igne verdi 5 gn boyunca vurulcm 15 gn snra tkrsr gidicm

Canım 2 tane kimyasaldan sonra gittiğim dr zaten corasprin başlamıştı, yumurtlamadan sonra da gebeliği bile beklemeden kan sulandırıcı iğne yapıyorum hergün göbekten hatta kürtaja kadar da yapmaya devam et dedi. Bu konuda tedbir almıştık zaten, evet genetiğe gitmedim ama 2 prof ve en az 4 dr ile konuştum bir tane sağlıklı çocuk olunca bir şey çıkmaz çıksa da çok hafif çıkar onun içinde bu iğne ve aspirin yeterli dediler... Öyle ileriki haftalarda olacağına şimdi sonlanması daha iyi tabii, sonrası daha büyük yıkım olur. Çok şükür bin şükür bir tane evladım var. Onun için zaten her gün rabbime şükrediyorum. O çok çok çok fazla kardeş istiyor. Geceleri dua ediyor Allah ım benimde kardeşim olsun diye, ya da beni dua ederken görünce Allah'tan bana da kardeş ister misin lütfen belki artık verir diyor. Beni bu kayıplardan çok ona çok istediği kardeşi verememek üzüyor...

anladım canım yaa bazen adet mi oldum ne diyorum bakıyorum çok şükür bşy yok kan gelmiyo lekede yok sadece kuru ağrı var ağrı kesici almak istemiyorum bende sen gibi korkuyorum ne olur ne olmaz die keseyi gördük ama eylülün 10 da çağırdı tekrar kalp atışı için inşallah sağ salim kolay Bi hamilelik geçirir Bi avazda doğururuz bebişlerimizi canım

haklısın canım çok irdelemekte strese sokuyor aslında bizi maşallah o atlet nasıl koşyo acep oyle biz koşsak neler olur bilemiyorum valla yabancılar hepsi böyle ama maşallah

kızlar merhaba pztden beri giremedim gelişmeleri takip edemedim. midem çok bulanıyor. gece bile bulantıyla uyanıp kusuyorum resmen hayattan soğudum, allahım sen baska dert verme ama bayağı kötüyüm nasıl geçecek bu günler bilmiyorum. ben size bişey soracagım şimdi 7.haftanın içindeyim, bazıları hafta olarak daha büyük bazıları daha küçük kilo durumu nasıl? kilo alan var mı aramızda? ben ilk hamileliğimde 23 kg almıştım, ödüm kopuyo kilo alcam diye

Kendini sıcak tutmaya çalış . Ayaklarını sakin üsutme. Ben sıcak su torbası bile koyuyorum ayaklarimin altına. Tabi dr tavsiyesiyle. Rahatladı gimi hissediyorum.
üşütmekten de olur dimi canım ben daha bu gün giydim çorap hiç giymezdim belki de ondandır ağrılar uyurken cam açık olurdu onuda Bi iki gündür kapatıyorum soğuk olmaya başladı die bende Bi sıcak su torbası alıym en iyisi rahatlatır belki normalde adet olduğum da da çok sancılı olurdu hap alırdım illaki şimdi dayanılmaz geliyor bu ağrılar doğumda ne yapacağım acaba

Canım çok geçmiş olsun Allah tez zamanda sana gönlündeki gibi sağlıklı bir evlat versin her şeyin zamanı var biz bilmiyoruz çok istiyoruz ama zamanı gelince oluyor işte sağlığına dikkat et yavruna sarıl onunla vakit geçirmek eminim en etkili ilacın olacaktır

canım cok üzüldüm ama hep söylüyorum yaşadığım tecrubelerden de bazen nefsimize ağır gelen hakkımıza en hayırlı olandır .

ben 1-2 kilo aldım canım iştahım açıldı şu sıralar ama kontol etmeye çalışıyorum 49 kiloydum doktorda tartıldım 51 kilo 500 gr olmuşum aslında ilk 3 ay kilo alımı olmamasına dikkat edin diyorlar ikinci 3 ay ki dönemde bebiş büyüyecek zaten kendiliğinden kilomuz artacakmış fln deniliyor bu arada daha 6 haftalık olduk 7. Haftada mide bulantısı gibi şikayetlerin arttığı söyleniyor bende de oluyor arada Allah yardımcın olsun ♥♥

pekı verdınmı aldıgın kıloları canım ? Ben henuz kılo almadım ama metabolızmam cok yavaslıyor yine alacakmısım gıbı geliyor , çok dikkat edecegım sonra vermesı çok zor oluyor , zaten hamilelik cok guzel bir dönem ama bu kilolar benım kabusum oluyor

ama çok zayıfmıssın tatlım sen hya , zaten bir normal olman lazım , bebek emzirirkende enerjiye ıhtıyacın olacak

ama çok zayıfmıssın tatlım sen hya , zaten bir normal olman lazım , bebek emzirirkende enerjiye ıhtıyacın olacak
boyum 158 fln canım kısayım braz orantıya göre iyi ama kilo aldığım fark ediliyor popodan göbekde büyüdü braz şiş sanki alınca vermesi çok zor oluyor gerçekten inşallah 10 kiloyu geçmez aldıklarımız minnaklarımız iyi olsun da kilolar bebişlerin peşinde koşarken gider heralde

günaydın. ben raporluyum. rahim ağzında hafif bir kanam olmuş ancak açılma var mı henüz belli değil. 2 progesteron iğnesi ve yatak istirahati verdi.
kanama olmuş diyorum çünkü ben sadece hafif kahverengi akıntı gördüm bunun üzerine gittim doktora.bebek iyi çok şükür. inşallah haırlı haberler alırız

söyle 53 ile hamile kaldım, 76 ile doğurdum sonra vermek bir kabustu bir yıl içinde 57ye ancak inebildim, şimdi 57 ile hamile kaldım, şimdilik almadım ama tartıda her sabah tartılıyorum gram oynasa o gün dikkat etmeye calışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…