2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bu arada kızlar ne yeyip ne içiyorsunuz özel olarak yediğiniz bir şey var mı bu dönemde? yoksa normal beslenmeye devam mı ediyorsunuz?
3 öğun yemek yiyorum normal şekilde ama benım doktorum ceviz çok önerdi mutlaka hergün ceviz 1 yumurta ye dedi benm ayak agrılarım oldugu için ben hergün sütte içiyorum bide eylül ayında gripler baslar dedi kızlar bağsıklık düşük oldugu için hemen kapabılırmısız ellerı bol bol yıkıyoruz çok kalabalık yerlerden kacınıyoruz bide cok meyve tüketıyoruz

Bu arada kızlar ne yeyip ne içiyorsunuz özel olarak yediğiniz bir şey var mı bu dönemde? yoksa normal beslenmeye devam mı ediyorsunuz?
canım benım bulantım var ama kendımı zorlayarak cevız , yumurta , peynır , yogurt , süt , et , sebze, meyve her gun tuketmeye ozen gosterıyorum , ama inan sana yazarken bıle mıdem bulandı . Kesinlikle yediklerimden zevk almıyorum , zaten öğlen ofistekı yıyeceklerden nerdeyse hıc yıyemıyorum

Hiç istediğim gibi, hayal ettiğim gibi beslenemiyorum. Midem bulanıyor, çoğu gün süt bile içemiyorum. Nerde kalmış diğer faydalı yiyecekler vs. Bilmiyorum şu an yiyip içtiklerimiz ne kadar önemli, çünkü genelde herkes bulantı gibi problemler yaşıyor.

İnşallah çok önemli değildir diyebiliyorum sadece

hic birimiz malesef istediğimiz gıbı beslenemıyoruz , bogazımızdan aşağı zor gidiyor resmen tiksinerek yıyorum bazı şeylerı ama yapacak bır sey yok , çok şükür kusturmuyor bulantı

Kızlarr cumartesi randevum var günler geçmiyorr..Çok merak ediyorum bızdığımı.. Geçen hafta ağır bir grip atlattım inşallah herşey yolundadır.

Beni de listeye ekleyebilir misiniz? :)
24 yaşındayım 1.63 boy,62 kg
kürtaj var bitane ama doğarsa bu ilk çocuğum olacak inşallah
sinop'tayım bir de.
mdt 20 nisan 2016
sat 14 temmuz 2015

rabbim sağsalim kucağına almak nasip etsin

ekledim hayırlı olsun

hadi inşallah ne güzel ardarda :)

ekledim :) hayırlı olsun

Her gün ceviz,süt yada kefir,meyve,et,sebze ve yoğurt tüketmeye çalışıyorum.Yumurta da yemek istiyorum ama midem kabul etmiyor doktorum ilk 3 aydan sonra beslenme daha önemli dedi.Eşim az yiyebildiğim için şikayetçi bu konuda,doktor da sakın zorlama,ilerde tamamen tiksinir hiç yiyemez,dedi.

canım hurma ne hurması peki bende yemek istiyorum ama nerden nasıl bişy alsam bilemiyorum pazardan almam açıkta çunki napsam size Bi danışayım dedim

Canım pakette satılan medine hurmalarından.Ne olur ne olmaz diye yemeden önce yıkıyorum tabi.Doğum öncesi ve sonrası çok faydalıymıs ama çoğu değil tabi.

Kızlar bende çok fena şişlik var karnımın altı baya şişti 3-4 aylık hamile gibiyim şimdiden . Çok iştahım filanda artmadı hatta yemeklerden tiksiniyorum hiç sağlıklı beslenemiyorum

merhaba :) ben de varım Allah izin verirse cuma kontrol var
Yaş 27
Sat 21/07/2015
Bdt 26/04/2016
Boy 175
Kilo 65
İl Antalya
beni de ekler misiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…