2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Doktorum bugün izine çıktı. Eşime söylersem de panik yapar. 2 3 saat uzaklıktaki büyük şehirdeki hastaneye gidelim der. Yollar tehlikeli olduğu için de gitmek istemiyorum.

Doktorum bize de yasakladı ilişkiyi ama kanama olduğu ve daha önce bir düşük yaptığım için sanırım, çok tedbirli davranıyor. Ancak ilişkinin zararı olmadığını okumuştum ben kitaplarda (tabii eğer düşük riski yoksa)

Ahh o agiz tadı bozukluğu yokmuuuu benim hala geçmedi tatlimi yiyorum demir mi yaliyorum anlamıyorum bile. Tamam canım yazarım sormak istediğin birsey olursa her zaman yardimci olabilirim

Hemen dr unu ara tatlım

Bugün yeni doktoruma ilk kez gittim kalp atışlarıni duyduk meleğimi gördüm.cok güzel bilgilendirdi bni içim rahat 7+1 olmuşum:)
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
amin canım bnm bak ben demiştim sana rabbim duyguları isteyen herkese yaşatsın inşallah bende bebişimin kesesini gördüm bu gun 15gun snra da minik kalp atışlarını duyacağız Allah'ın izniyle tatlım çok sevindim senin adına

Sağol tatlım darısı snn başına o kadar mutluyum ki anlatamam Rabbim herkesi sevindirsin:)

Çok sinirli ve çok mutsuzum canım böyleyken çocuk doğunca da perişan edecek sinirli ve mutsuz olacak. Karnımda bebeğim olmasa kendime kötü şeyler yapmayı bile aklımdan geçirdim. Bu şekilde nasıl mutlu bi çocuk dunyaya getiricem ben

Allah korusun canim oyle seyler düşünme erkeklerde oluyor sanırım kendilerini yeni hayata adapte etmekte zorlaniyorlar

bu daha ilk gebeliğim beta hcg iki kat artmıyo maalesef o yüzden doktor çok umutlu konuşmuyo

Ben henüz konuşmadım ama ok. fikir oldu, 3 aydan sonra gitmek mantıklı aynen, yazarım yarın inşallah iyi haberler...
Sağol...

Herkese Merhaba,
Farklı tavsiyeleri olan varsa paylaşmanızı rica ederim,

Kitap listemiz ; (D&R dan online sipariş veriyorum)

1 - Hamilelik Doğum ve Bebek Bakımı - Ayşe ÖNER
2 - Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler - Arlene Eisenberg - Epsilon Yayınları
3 - Çocuğunuz Büyürken Sizi Neler Bekler
4 - Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler? - Yazar: Heidi E. Murkoff, Sandee E.Hathaway, Arlene Eisenberg
5 - İna May'ın Doğuma Hazırlık Rehberi - Yazar: İna May Gaskin
6 - Mahallenin En Mutlu Bebeği - Yazar: Harvey Karp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…