2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
İnternette bakamıyorum canım erkene de alamıyorum dolu, benim oluyor böyle ama 2 gün üst üste olması enteresan akşama geçiyor inşallah buda geçer eğer geçmezse akşama giderim. Renk kırmızı olsa hemn giderim de kahverengi geliyor hep.
Canım benim 10 gundur kahverengi hafif kanamam var progestan iğne ilaç kullanmadığım kalmadı ama azar azar devam ediyor. 1hafta rapor verdi Dr. Ama sen Dr. La konuş acil durumun var hemen alır seni... Uzulme

ikili testleri hangi hafta yapmayı düşünüyorsunuz anneler...bana eylülün sonunda gel dedi...bayram öncesi mi gitsem sonrası mı bilemedim...
canım benim doktorumda 11 -12 haftalık olunca yapcaz dedi ön bilgilendirme yaptı nedir ne degildir.ben diğer 2 bebegimdede yaptırmadım bundada yaptırmayı düşünmüyorum tedavisi olan yada %100 doğruluk veren testler olmadığı için boşuna kafamı bulandırmayı düşünmüyorum. down sendromlu denip sapasağlam doğan bebekler var cevremde. ve doktorumda 100de 1 ihtimal bizim için risktir dedi.yani%99 sağlam doğar dedi.tek kesin çozümü var öğrenmenın oda amniyosentez dedi. kısacası down sendromlu cıkınca aldıracaksan bu bebegi testleri yaptır dedi.

Herkeze merhaba arkadaşlar bugün bebeğimin kesesini gördüm çok şükür ama ne badireler atlattım ilk başta göremedi dr kan değerim 9 bin küsür olmuş normalde 3 binle 6 bin arası karında gözüküo diolar ama benim 9 binle zor göründü 12.9 dedi gebelik kesesine iki hafta sorada kalp atışı duyulurmuş

kızlar keseyi gördüm çok şükür doktor yeni yeni oluşuyo 8.9 mm dedi ama yine çok umutlu konuşmadı progestan verdi sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum doktor çok umutlanma iki hafta bekleyelim kalp atışını duyarsak ona göre bakarız falan dedi
Canim stres yapma belki gec dollenmedir ondan kese kucuktur. sen nerdeydin istda bir arkadasim var o çok memnun drundan
Canım ben 6+3te bebeği bile göremedim. Kişiden kişiye değişiyor yani. Belki de duyarsın. Duyucam diye de şartlandırma kendini. Insan üzülüyor sonra :)
Canim 5+2 de ben bebegi gordum keseyi de o zaman gordum evet haklisin beklentiyle gidip yikilmak kötü olur bencede cuma bakicam haftaya kadar bekliycem yani sabirla

Arkadaslar merhaba ben daha dun ogrendim hamile oldugumu tup bebekle hamile kaldim 3 tane embriyo yerlestirildii doktor ucununde tutmus olabilecegini soyledi.dun 10.gunumdu kan degerim 202 ciktii sabah kanamam oldu hale hafif hafif dewam ediyorr dr yne tesy yaptirin dedi 365 cikti bugunde ama cok.korkuyorumm bole kanamasi olan varmiii

2 günde bir 2 kat diyorlar ama, maşallah ezber bozmuşsun :) ikizmi yoksa

Sesli guldum canim vallahi ezber bozan bebek. Insallah ikizdir canim. Ultrasonda tek bebek dedi ama henüz erken net bisey demek icin dedi. Esim cok ikiz istiyor o nereden ciktiysa. Tek istegim saglikla kucagima alip mis kokusunu icime cekebilmek canim kiz erkek 2 tek hic farketmez.

Sesli guldum canim vallahi ezber bozan bebek. Insallah ikizdir canim. Ultrasonda tek bebek dedi ama henüz erken net bisey demek icin dedi. Esim cok ikiz istiyor o nereden ciktiysa. Tek istegim saglikla kucagima alip mis kokusunu icime cekebilmek canim kiz erkek 2 tek hic farketmez.
Benim eşimde ikiz istiyodu:)

Arkadaslar merhaba ben daha dun ogrendim hamile oldugumu tup bebekle hamile kaldim 3 tane embriyo yerlestirildii doktor ucununde tutmus olabilecegini soyledi.dun 10.gunumdu kan degerim 202 ciktii sabah kanamam oldu hale hafif hafif dewam ediyorr dr yne tesy yaptirin dedi 365 cikti bugunde ama cok.korkuyorumm bole kanamasi olan varmiii
Merhaba hayırlı olsun degerin yükseliio madem kanaman var dr.progestan ilaç yada iğne vermedimi??

Arkadaslar merhaba ben daha dun ogrendim hamile oldugumu tup bebekle hamileyim 3 tane embriyo yerlestirildii doktor ucununde tutmus olabilecegini soyledi.dun 10.gunumdu kan degerim 202 ciktii sabah kanamam oldu hale hafif hafif dewam ediyorr dr yne tesy yaptirin dedi 365 cikti bugunde ama cok.korkuyorumm bole kanamasi olan varmiii

Canim kiymetli bebek sen hemen doktoruna danis muhakkak gidemiyorsan ara yerlesme kanamasi olabilir ama riske atilacak bir durum degil zor bebek çünkü. Progestan proluton falan verir belki doktorun ki cogul gebelikten supheleniyosa verir sen muhakkak ara hemen. Insallah hic birseycik yoktur ama icin rahat etsin.

math27 math27 bastan beri daha hamile degilken ikiz olsa ne guzel olur diye tutturmustu. Gerci ben bir ruya gordum sonrasinda onunda aklina takildi benim ruyalarim cikar tecrube ettik diye. Yani isi cok yogun nobetci icapci surekli yok neyine guveniuosun diyorum karima diyor. Bi aglasa kalkip bakmaz duysa kalkarda hayatta duymaz bilmiyorum canim hakkimizda hayirlisi allah herkesin gönlüne gore versin inşallah.

Merhaba hayırlı olsun degerin yükseliio madem kanaman var dr.progestan ilaç yada iğne vermedimi??
Zatentransferden bu yana gunde 3kere 2 ser tane progestn fitil.kullaniyorumm bi kac gun devam edebilir dedii cok ygun kanamam ve agrim olursa haberleselim dedi ama cok tedirginimm sabahh bi kac damla kirmizi geldi daha sonraa kahverengoli simdi yne bikac damla kirmizi

canım doktorunu hemen ara ılgilensinler tatlım , burada bazılarının kanaması var ama senin tüp bebek , ne zorluklarla elde etmıssın hemen ilgilensın doktorun senle canım , bize danışarak olmaz

Zatentransferden bu yana gunde 3kere 2 ser tane progestn fitil.kullaniyorumm bi kac gun devam edebilir dedii cok ygun kanamam ve agrim olursa haberleselim dedi ama cok tedirginimm sabahh bi kac damla kirmizi geldi daha sonraa kahverengoli simdi yne bikac damla kirmizi
hım doktoruna danıştıysan sorun yok ama yinede tedirginsen ara guzelım

3120016, ben de henüz bütçeme uygun bir Dr bulamadım Nisan anneleri arasında sormuştum önceki sayfalar da orada 345 tl muayene ücreti veren arkadaşımız vardı çok isterdim o Dr.A gitmeyi ama benim için yüksek bir meblağ. Medikal park da aylin hanımı araştırdım onun 170tl miş. güven hastanesi var ama oranın da sgk ile anlaşması yok. Anlayacağın kafam iyice karışmış durumda henüz karar veremedim

X