2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canim yaaa ben baska arastirma yapmamistim. Sadece dr. Fatos hn kimden duysam cok memnun diye erdemi istiyordum ama artik şu yazdiklarindan sonrada tamamen fikrim degisti. Afiyet le yola devam edecegim sanirim.

Ben tup denedim. Yumurtalarim toplandigi aydan itibaren boyleyim. Suan dahil olmak uzere. Doktorum, verdigim hormon ilaci yuzunden normal dedi. Belki seninde o hormonlarin kendiliginden bagursaklarini bizmus olabilir. Bol su icmeyi unutma

mersah22 canim topigin en zayif annesi ben olacagim sanirim :)

gunaydin bu mide bulatntisi ve halsizlik nezaman gececek... kendimdn nefrat ermeye basladim ya evim les gibi hic is yapasim yok. hareketsizlikten vucudum agriyo kalkiyorum is yapiyim azcik aciliyim diye yok elim kolum kalkmiyo. 4 haftaya rahatlarim ins. her hamilelik biraz daha zor geciyor gercekten

Hatırladım canımmm:) sonunda benim bebişim de geldi çok şükür:)
Keseyi gördük bebek henüz görünmüyo ama doktor sorun yok dedi. İnşallah 2 hafta sonra hem bebişi görcez hem kalp atışını duycaz.
Ay hep beklemeyle geçiyor hep yüreğim ağzımda. Gerçekten hamile kalmaktansa sağlıklı bi şekilde doğurabilmek daha zormuş.
Sen de büyütmüşün bebişi maaşallah.cinsiyeti belli oldu mu?

Ayyyyy masallah canım Allah bagısasin guzel cocukların iyi cesaret etmıssın acıkcası 3.ye
Daha daha güzelleri sagliklilari tatlıları cümlesinin olsun canim. Valla ben cesaret etmedim Rabbim verdi biz de sukrediyoruz doğduktan sonra bir sekilde kendini kurtarıyor iki 3 ay sikinti cekiyoruz sadece. İkincide cok korkmuştum iste simdi bi deli cesareti geldi bakalim ne yapacazz

Ben hergün bi parmak kalınlığında bi dilim yiyorum canım haftada bir ananas anca bitiyo. Çok mu yani bu? Ay neye iyi.desek bişeyi çıkıyo napcaz biz

benide eklermisiniz :) yaş:25 boy:170 kilo:73 şehir:gümüşhane ilk çocuk sat:22 temmuz mdt: 28 nisan

Günaydın herkese.Canım ben de aynı durumdayım evden dışarı çıkmak istemiyor canım halsizlik çok.Evdeki günlük işlere bile üşeniyorum.Hep uzanmak istiyorum pek uyuyamıyorum da.inşallah bir an önce geçer bu durum.

Ben hergün bi parmak kalınlığında bi dilim yiyorum canım haftada bir ananas anca bitiyo. Çok mu yani bu? Ay ıyo napcaz biz
canim benim ikinci bebegim dogmak bilmiyodu dogum sancilarini baslatmasi icin ananas yememi tavsiye etmisti cevremdeki cogu kisi kasilmalari basltiyomus ama gunde 1dilimin zarari olcagini sanmiyorum. cok abartmamak sartiyla yiyebilirsin. bende aldim dun konservesini cok severim

Masallah canım valla tebrık edıyorum hepsıne aynı ılgıyı gösterebilcek zaman bulup yaratabiliceksen ne mutlu sana ben cok korkardım galıba yetememe korkusuyla

kac yasında oglun tatlım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…