2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bak bu da bugun parka giderken istersen cok da guzel yetişiyor sadece eşinin yardımı gerekli kesinlikle . yorulsan da dünya tatlıları sen Benım canimsin deyip sarıldı mi bitmistir:KK66:
Maşallah canım cocuklarin çok tatlilar. Ben de birlijte buyuyecekleri icin seviniyorum ama işte ana yüreği. Kızım uzulecek diye düşünmeden de edemiyorum eşim biraz tembel o yüzden de korkuyorum yardimcim yok açıkçası. Bakalım yaşayıp gorcez

Kalp çarpıntısı bende de var canım bende hamile kalmadan önce de oluyodu. Doktorum bazısında olur dedi normalmiş. Hamile kalmadan öncekilerin sebebi kansızlıktı. Bu da ondan olabilir canım. Pekmez kuru üzüm ye
çalıştığım için çok zorlanıyorum evdeyken yatıyorum ama burda o imkan yok

ALLAH tan işim çok yorucu değil ama ben yorgunum

Maşallah canım cocuklarin çok tatlilar. Ben de birlijte buyuyecekleri icin seviniyorum ama işte ana yüreği. Kızım uzulecek diye düşünmeden de edemiyorum eşim biraz tembel o yüzden de korkuyorum yardimcim yok açıkçası. Bakalım yaşayıp gorcez
bende oglum üzülecek , ona cok vakıt ayıramadım diye cok üzülüyorum .

Günaydın, hayırlı sabahlar herkese

Beni de listeye ekleyebilir misiniz?

Yaş:30 Boy: 167 Kilo:56 İstanbul, İlk çocuk, sat: 07 temmuz mdt: 12 Nisan

Gunaydin arkadaşlar. Oglumu sutten kesiyorum 2 haftadir gunduz emmelerini tamamen kesmistik bu gece de ilk defa emzirmedim.korktugum kadar kötü gecmedi cok şükür.
Ben de henüz hic bir rahatsizlik ve belirti yok.ilk hamileligim rahat gecmisti insallah bu da rahat gecer.
Ben de tam tersi gece emzirmeyi bırakmıştım doktor tavsiyesiyle uyurken emiyordu sabah 6ya kadar uyanmiyordu artik. Gündüz emzirmeyi de birden kestim çünkü azar azar kesebilecek gb degildik cani sikilinca korkunca uyumak istediginde hep emmek istiyordu. Bizim de 2 günde bitti emzirme isimiz korktuğum gb olmadi çok şükür. Emzirmeyi kesince resmen iştahı açıldı iyiki birden kesmisim. Bu arada 1.5 yasinda kizim

Ben de tam tersi gece emzirmeyi bırakmıştım doktor tavsiyesiyle uyurken emiyordu sabah 6ya kadar uyanmiyordu artik. Gündüz emzirmeyi de birden kestim çünkü azar azar kesebilecek gb degildik cani sikilinca korkunca uyumak istediginde hep emmek istiyordu. Bizim de 2 günde bitti emzirme isimiz korktuğum gb olmadi çok şükür. Emzirmeyi kesince resmen iştahı açıldı iyiki birden kesmisim. Bu arada 1.5 yasinda kizim
Kesinlikle bizimkinin de istahi acildi. Tabak görünce kacan cocuk mama mama diye sayiklar oldu :) ah ne cektim bu istahsizliktan.insallah artik kilo almaya başlar.

Gunaydin arkadaşlar. Oglumu sutten kesiyorum 2 haftadir gunduz emmelerini tamamen kesmistik bu gece de ilk defa emzirmedim.korktugum kadar kötü gecmedi cok şükür.
Ben de henüz hic bir rahatsizlik ve belirti yok.ilk hamileligim rahat gecmisti insallah bu da rahat gecer.

canim benim ikinci bebegim dogmak bilmiyodu dogum sancilarini baslatmasi icin ananas yememi tavsiye etmisti cevremdeki cogu kisi kasilmalari basltiyomus ama gunde 1dilimin zarari olcagini sanmiyorum. cok abartmamak sartiyla yiyebilirsin. bende aldim dun konservesini cok severim
anladım canım az yiyim o zaman. her gün değil de 2 günde bir mesela. Kanamam lekelenmem vs olmamasını ananasa bağlıyordum ben de. ilk 3 ay yiyim diyodum dikkat edeceğim canım sağolasın

Kesinlikle bizimkinin de istahi acildi. Tabak görünce kacan cocuk mama mama diye sayiklar oldu :) ah ne cektim bu istahsizliktan.insallah artik kilo almaya başlar.
Yaa insan nasıl mutlu oluyor değil mi ama ben de şimdi hep ac mi acaba diye dolanmaya başladım. Ne yedirsem modundayim hep Çok fena :)
Kizlar ben gecen hafta gittim doktora benim gesabima göre 5+4 falan olmam gerekiyordu ama bhcg'ye göre 4+2ymisim. Hayirlisi bakalim sanurim nisan sonu doğum gözüküyor.

bhcgsi 4 kat artan var mı ?benimki biraz hızlı yükseliyor sanırım şöyle ki ;
ayın 12 sinde: 24
14 ünde :100
19 unda: 1100
22 sinde: 4200 çıktı normal mi sizce ?

X