2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Arkadaslar aranızda coraspin kullanan varmı acaba bn kullanıyorum ama hergün aynı saatte alamıyorum aynı saattemi içmek gerekiyo bilen var mı kafam karıştı ta unutuyorum

Arkadaslar aranızda coraspin kullanan varmı acaba bn kullanıyorum ama hergün aynı saatte alamıyorum aynı saattemi içmek gerekiyo bilen var mı kafam karıştı ta unutuyorum
Ben kullaniyorum canim genelde aksam yemeginden sonra aliyorm ama unuttugum gec aldigimda oluyo Sanmiyorm saatlik bisey olcagini dr uyarirdi

ben alıyorum,genelde kahvaltı sonrası içmeye çalışıyorum,bazen unutuyorum aksam oluyor,doktorum bu konuda bişi demedi.sorun olmaz gibime geliyor.

İşte aradığım yazı aradığım moral kaynağı 1.5 yaşında bir kizim var ve yine hamileyim. Öğreneli 10 gün oldu hâlâ kendimi bu fikre alistiramiyorum. Kızımı o kadar çok seviyorum ki ona haksızlık ettigimizi dusunuyorum. Onunla yapmayi hayal ettiğim herseyi kardesiyle ilgilenirken yapamayacağımi düşündükçe cildiriyorum. Kizimin simdiye kadarki hayatı çok renkli ve güzel geçti, artık onunla çok ilgilenemezsem diye çok korkuyorum. Sarılıp öpüp kokluyorum hep doyamiyorum. Yenidoganin bakimi çok yorucu oluyor kizimi ihmal etmekten korkuyorum 2.bir bebek istiyorduk ama çok erken oldu böyle düşünüp icimdeki bebegi de üzmek istemiyorum ama yapamiyorum. Çok mutsuzum kızlar.

SSeni o kadar iyi anliyorum ki canim ikinciye kizim 9 aylıkken hamile kaldim ve deli gibi emiyordu zor gelmişti rizkindan mahrum etmek kızımı ihmal etme düşüncesi ve acayip nazlı bir bebekti. 4 Aya kadar da herkesten sakladım 6 aylik hamileyken velilerime söyledim mesela. Ama herkese soyleyince o kadar rahatladım ki bebimsedim. Hatta geçen yıl kurban bayramı gecesiydi 18 aylik kizim esim ve ben dakikada bir agrilarla gittik doğuma. Sonra aksilikler derken sezeryanla dogum oldu. Ve cikinca gece 4 de hemen kızımı uyutup oğlumu emzirdim. Ve çalışmama rağmen bir gun bakıcıya bırakmadım ikisini de. Okula bizimle geliyorlar. Ben de esimde okul öncesi ogretmeniyiz. 8 2 çalışıyoruz ve sabah 5 de mesaim başlıyor iki çocuğu giydir karinlarini doyur eve gelip yemek yiyip yine çıkıyoruz disari aksama kadar geziyoruz. Ve en guzeli oğlum olmasaymıs ben kızımla baş edemezmisim. Hala kizim eziyetli ama oglum da ondan gordugu herşeyi taklit ediyor ve Benım ogretmeme gerek kalmiyor. 10,5 aylık beraber koşup yazı yazıyorlar. Ayrıca kizim 40 tane en az cocuk sarkisi renkler sayılar şekiller hepsini biliyor tuvaleti de öğrendi asla ihmal edecegim diye korkma. Herkes imreniyor simdi.Rabbim sana bir lütuf vermiş ne guzel cok uzattım ama için rahatlasin istiyorum yalniz o degil esim üçüncüyü öğrenince ilk tepkisi; ONU DA MI OKULA GOTURECEGIZ;D

Selam, beni de ekleyebilir misin acaba?
chocolatestar, yaş: 30, istanbul, sat: 15/07, tahmini doğum tarihi: 20.04, ilk bebek

Merhaba Allah bagislasin yaziniz bana da teselli verdi. Oglum iki yasinda ve ben ikinciye hamile kaldim. Planli ve isteyerek oldu ama tabiki endiseler oluyor. Allah hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin insallah :)

benide ekle canım yaş 26 son adet 26 haziran dogum 2 nisan konya ilk çocuk

Ben ne yapayım canım benimki daha 8 aylık ben de aynı şeyleri dusunup duruyorum bebegime uyurken bakiyorum aglayasim geliyo ama doğacak olan da benim canımın parçası olacak belki boyle paylaşmayı, dünyayı daha iyi daha erken öğrenirler hem yalnız da kalmazlar hiç diye kendimi teselli ediyorum.. Nasılsa kardeşi olsun istiyordum erken ama ne yapalım her yaşta olacak bunlar bi de bunları düşünmek lazım sıkma canını..

Nilüfer Hanımla Fatih Bey in odası yan yana sanırım. Hastasıyla iyi ilgilendiğini ben de gördüm. Ben önceki doğumumda 1 kez doktorum izinli diye Şeyma Hanıma gittim 3 saat sıra beklemiştim. Bence de bayan doktor tercih edeceksen Nilüfer Hanım en iyisi

Bebeğe kilo aldırdığını bilmiyorum ama tutunmasına faydası olduğunu duynuştum ben yiyorum canım istanbuldakiler hiç güzel değil ama bebeğim için yicem
Guzel annelerim ananas tutunmaya faydali olsada rahimde kasilmayi siklastirdigi icin riskide olan bir meyve. Porsiyonlarinizi dikkatli tutun olur mu?
Ben tupbebek yaptim oncesinde okumustum doktoruma soyledigimde transferden bi hafta once birer dilim te hergun c bitamini bol bir meyve a transferle birlikte kes dedi. Rahim kasilmasi yapiyomus. Ondan sonrada duzenli olmayan sekilde haftada 3 5 gunde bir dilim ye dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…