2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Artık nisan annesi değilim bebeğimi kaybettim

Allah sabır versin arkadaşım.İnşallah haziran annesi olursun,umudunu kaybetme ve bol bol dua et.

benim doktorumda 3 hafta sonraya randevu verdi bekleyemeyeceğim için bu cumartesi yine gideceğim :)

Benim de bugün başladı su bile içmek istemiyorum.Çubuk krakerin iyi geldiğini duymuştum.

Merhaba arkadaslar bende nisan annesiyim insallh Rabbim nasip ederse ogreneli iki gun oldu bebegimi biraz erken ogrendim daha uc bucuk haftalik doktor kucuk oldugu icin goremiyrm on gun sonra gel dedi bi on gun gecsin gorucem insallh

Hayırlı olsun.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Rabbim acil şifa verin oğluna inşallah.

Rabbim sabır versin.İnşallah en kısa zamanda tekrar olur canım.

Benimde 9buçukta randevum var. Çok heyecanlıyım inşallah bebeğim iyidir.

Nasıl geçti randevu :)

Arkadaşım bence başka bir doktora gitmelisin.Sonradan kalp atışı duyulan çok bebek var.Bol bol dua et,inşallah pıt pıtları duyarsın :)

Kizlar ruyamda down sendromlu bi bebek gordum etkisinden bir turlu cikamadim kac gundur gozumun onune getirip duruyorum psikolojim bozuldu iyice esimede soyleyemedim adam gorevde beni mi dusuncek operasyonumu

Etkisinden kurtulmaya çalışmalısın,strese girersin boş yere.Başımıza gelirse de o da bir sınav olur,hepimiz için rabbim en hayırlısı ve sağlıklısını versin.

bayramda yolculuğa çıkacak olan var mı?

Ben çıkacağım.7 saatlik bir yolculuk acemilikten bebeğime bir şey olur mu olmaz mı bilmiyorum.Doktoruma soracağım.

bizimde anlaşmamız var çogu özel hastaneyle..
bayan tavsiye edebilirmisin peki.

Teşekkür ederim çoğunluk normal yolla olmuş benimde normal yolla oldu merak ettiğim bu kanama Progesteron falan genelde tedavi ile kalanları. Başına geliyor sanıyordum ama yanılmışım benimde Öncesinde 2kimyasalım var inşallah binseler sorunsuz gider Dr lar genelde kimyasal gebelik yaşayanların tedavi Kaynaklı oldupunu söylemişti ama beim ikiside doğaldı

Yok canim 2 hamileligimde dogal yolla ikisindede kanamam oldu 3 ay dusuk riski tasidim hala yaşıyorum

Benimde dogal yolla oldu

Gozun aydin canim

Benim karnimdan duyulmadi ama alttan muayne ile duyarsin
teşekkür ederim canım :)

Keseyi gördük bugün:) doktor kese büyüklüğü güzel dedi:) bi kaç test yaptırdım. Haftaya kalp atışı belli olur dedi. Ama ben haftaya kendi doktoruma gidecem:)) normalde 5+4ken doktor 6+1 dedi:)

Kızlar keseyi gördük :) normalde 5+4tüm ben doktor 6+1dedi. Kese boyu iyi :) haftaya kalp atışını duyarız dedi. Bi kaç test yaptırdım 10 güne çıkacak sonucu:)
Hafi gözün aydin. Darisi kalp atisina inşallah

ikinci çocugum olacak ikisi de normal yollarla oldu. kızlar kalp atışları karından ultrasonla ne zaman duyulur? pazartesi randevum var, 6+1 olacagım o zmaan. erken mi acaba

Benim de ikisi de normal yollarls oldu. Sezeryan olup ikinciyi normal düşünen var mi acaba
kızlar doktorunuz sizden progesteron testi istedi mi? internette biraz baktım ama anlayamadım ne olduğunu biliyo musunuz?
Ben daha gitmedim doktora ama ilk hamileliğimde de istenmedi. Ne olduğunu hic bilmiyorum

Ikinci kez anne olacak arkadaslar ilkinde Sezeryan olup ikinciyi normal düşünen var mi?
Ben ikinciyi normal istiyorum ama doktorla bi goruseyim bakalim şartlar uygun mu

C
anım sen hiç takma doktorları ben 4 sene uğraşmışım tüp bebekle hamile kalmışım normalde özele gidiyorum keselerim gözüktü değerlerim artmış mı diye baktı değerlerim artmış bide ultrason bakayım dedi baktı ben kese mese göremiyorum dedi ve gönderdi beni hiç düşünmüyorlar ama hiç moralimi bozmadım herşey Allahtan Allahım hayırlı ve sağlıklı evlat lar nasip etsin Allahım herşeyin zamanını verir yoksada dedim yok napim Allah büyüktür Ertesi gün bi baktık keseler orda özelden baktığımızda

Ikinci kez anne olacak arkadaslar ilkinde Sezeryan olup ikinciyi normal düşünen var mi?
Ben ikinciyi normal istiyorum ama doktorla bi goruseyim bakalim şartlar uygun mu
5 yilin dolmasi lazim benim 11 martta 5 yil doluyor dogumda 18marttan sonra istediğim tarihte olabilir ben ilkinde cok istedim normal ama ters bebekti donmedi 38+1gunluk iken sezeryan oldum bundada kendimi riske atmak istemiyorum sormicam bile acikcasi

İnşallah canım bizimki de sonradan görünür ne diyeyim. Rabbim hayırlısını versin inşallah...

Kırlar yardım. .. adetime 5 gün var daha.. kasık ağrılarım var.. göğüslerim aciyo.. test yaptim ama.. çok silik.. pek görünmüyor.... sizce???Varmı yokmu..

Eklentiler

• Screenshot_2015-08-20-11-18-14.png
    388,8 KB · Görüntüleme: 79
Kırlar yardım. .. adetime 5 gün var daha.. kasık ağrılarım var.. göğüslerim aciyo.. test yaptim ama.. çok silik.. pek görünmüyor.... sizce???Varmı yokmu..
bence var silik oldugu belli oluyo yarın sabah yıne yap sabah idrarıyla çıkarsa kan ver bence

Cnm banada doktor soylemedi kesenin boyutunu ,bende actim tel, kese degii onemli olan bebek dedi onun boyutu onemli dedii,mantikli aslinda ,

aynen canım bende o durumdayım çalıştığım yerdekilere soruyorum kafama takılanları ya da internetten işte şuan görüntü yanımda değil GS yazan yerdi sanırım kesenin cm'i . zamanla öğrenicez artık ilk çocuk herkes için zor olur bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…