2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
arkdaşlar burada kimler aşılama veya tüp bebek kimler doğal yolla hamile kaldı soruyorum çünkü süreç -belirtiler ve şikayetler sanki biraz farklı ilerliyor.

Aynen cnm haberleşiriz. İlk soru benden gelsin o zaman. Kalp atışlarını duydun mu? Üff bende hep bir endişe hep bi korku, ya duyamazsam diye. Sizde de öyle oluyor mu?

Kesinlikle bekle canım bana da kürtaj dedi bekleyip başka doktora gittik kalp atışını duyduk. Sakın acele etme

arkdaşlar burada kimler aşılama veya tüp bebek kimler doğal yolla hamile kaldı soruyorum çünkü süreç -belirtiler ve şikayetler sanki biraz farklı ilerliyor.
Benim ki de aşılama ile oldu. İlk aşılamanda tuttu Allahıma şükürler olsun nasılsa ilk aşılama tutmaz diye gayet rahattım. Şimdi hamile olduğumu bildiğim halde daha gerginim. Acaba herşey yolunda gidicek mi bilmem ne? Sürekli onun endişesi var içimde, bazen de diyorum amaaaaann çok takma, hayırlısı ise ve sağlıklı ise doğacak inşallah

Kesinlikle bekle canım bana da kürtaj dedi bekleyip başka doktora gittik kalp atışını duyduk. Sakın acele etme
Bende beklemek istiyorum çıkmadık candan Ümit kesilmez dün Dr çok moralimi bozdu çok kestirip Attı iyi OLDUĞUNU duyduğum yeni bir Dr buldum yarın ona gitmeyi düşünüyorum Hayırlısı artık inşallah bende duyarım kalbini dua et bizim için

ikinci çocugum olacak ikisi de normal yollarla oldu. kızlar kalp atışları karından ultrasonla ne zaman duyulur? pazartesi randevum var, 6+1 olacagım o zmaan. erken mi acaba

kızlar izmit - kocaelinde var mı bildiğiniz bi doktor.
ben geçen seneden beri 7 doktora gittim kafam iyice karıştı
iki kaybım var
1akademide arzu hanıma gittim
sonra düşer falan diyince bıraktık onu.
cihan hastanesinde fundaya gittik
sonra bi alikahyadaki funda demirele gittik
sonra bebeğim düştü
ikinci hamileligimde yine cihana gittim fundaya oda düştü
sonra test yaptırmak için umuttepeye özele yiğit beye gittim
o arada cihandaki lütfiye hanıma gittim. ama o çok yoğun
sonra akademideki yaşar beye gittim . ama oda erkek çok utandım
geçen 15 gün önce başka bi doktor duydum kocaeli tıpta ayşegül gürler oda tüm testlerime baktı..
herşey temizmiş
o zamana allaha inanıyosan azcık beklicen ona dayancan dedi. vardır bi vakti saati dedi..
ee şimdi test yaptım hamileyim.
ct ayşegülden randevu aldım gidicem.. ne yapsam bilemedim...

Bende okudukca sehit haberlerine icim hos resimleri gordukce icim aciyor daha demin oturdum agladim bir evlat zor yetisiyor allah ailelerine sanir versin
Kizlar kanamam basladi cok fena hemen doktora gittik bebisle alakasi yokmus kalp atisini duyduk cok korktum Allah kimseye yasatmasin
Gecmis olsun canım aminn o korku cook kotu

Canim ben yasiyorum oglumda ismail yilmaza gittim suanda tatildeyim donunce gene ona gidicem medical parkta ve ozel korfez marmarada calisiyor cok iyi bir dr en onemlisi hastasina deger veriyor sirf yüzünü goremedim diye 3 gunde bir cagirirdi sagolsun esimin is yerinin cihan ve akademi ile anlasmasi var ama suanda orayi düşünmüyorum

Ş QUOTE="pelinirmak, post: 42246119, member: 614792"]arkdaşlar burada kimler aşılama veya tüp bebek kimler doğal yolla hamile kaldı soruyorum çünkü süreç -belirtiler ve şikayetler sanki biraz farklı ilerliyor.[/QUOTE]

Benim doğal yolla oldu cnm.

Benimde dogal yolla oldu
Kızlar keseyi gördük :) normalde 5+4tüm ben doktor 6+1dedi. Kese boyu iyi :) haftaya kalp atışını duyarız dedi. Bi kaç test yaptırdım 10 güne çıkacak sonucu:)
Gozun aydin canim
ikinci çocugum olacak ikisi de normal yollarla oldu. kızlar kalp atışları karından ultrasonla ne zaman duyulur? pazartesi randevum var, 6+1 olacagım o zmaan. erken mi acaba
Benim karnimdan duyulmadi ama alttan muayne ile duyarsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…