2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bişey demedi ama sırtüstü yada yüzüstü uzanında karnnda bişeyler çekiliyo gibi hissediyorum rahat edemiyorum
bende aynı. yan yatıyorum 2 gündür.. yan yatınca hatta bacağımın birine yastıkla destek yapıyorum anca öle belim ağrımıyor. değilse sırtım ağrıyor sabahları ya.

bende aynı. yan yatıyorum 2 gündür.. yan yatınca hatta bacağımın birine yastıkla destek yapıyorum anca öle belim ağrımıyor. değilse sırtım ağrıyor sabahları ya.
Ya bi de ben istanbul sıcağında geceleri üşüyorum.eşim sıcaktan uyuyamıyor. Bana pike bile yetmiyo kansızlık mı yoksa normal mi anlamadım gitti

Cnm ,bendede hic belirti yok ,eskiden daha istahliydim ,aksine uykuda tutmuyo ,gece falan karnim acikirdi simdi acikmiyo ,gerci findik ceviz falan yiyorum ,onlar tutuyo herhalde

Regl günune yakın hastalanacakmışım gb gögüslerim şişmişti şimdi o da geçti kendimi dinliyorum ama hiç bir belirti yok. Sağli

günaydınnn mide bulantısından kıvrananlarrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

kızlar dayanılacak gibi değil ne yiyebiliyorum ne içebiliyorum :KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

Yoldayım yarım yolladım gitti mesajı :) bu sabah işe başladım normalde uyanınca hemen bişey yiyemem ama okulda sağlıksız şeyler yemeyeyim diye bir küçük yoğurt iki tane de haşlanmış yumurta yedim. Bulantılar başlamadan yediğimiz kârdır diye. Yanıma da biraz ceviz badem fıstık aldım. Hadi hayırlısı bakalım umarım bebişlerimiz sağlıķlı hamileliğimiz rahat geçer annecikler❤

Ya bi de ben istanbul sıcağında geceleri üşüyorum.eşim sıcaktan uyuyamıyor. Bana pike bile yetmiyo kansızlık mı yoksa normal mi anlamadım gitti
belki kansızlıktır canım. çünkü havalar çok sıcak. endişe etme ama, kontrole gittiğinde doktorun tahlil yapacaktır :anneadayı:

amin canım. bebeklerin arası kısa diye mi sezeryan olacak canım? inşallah sıkıntısız bi doğum olur.
biz de 14 ay bekledik hamile kalmak için. eşim diyo ki bu doğunca korunmayalım. ama ben cesaret edemem bu işler hiç belli olmuyo gerçekten senden de görmüş oldum. insan bebeğin heyecanını yaşayınca farklı oluyormuş. ben eskiden iki çocuk olsun yeter derdim. şimdi diyorum ki bu ikiz falan olursa bi tane daha isterim. eşim zaten futbol takımı kuralım diyo:KK70:
ayy çok heyecanlı ya 9 ay hep beraber bu heyecanımızı paylaşırız inşallah :anneadayı:
Yok canım ilkinde sezaryen olmak zorunda kaldım bunda da mecburen sezaryen olucam ama 2 yıl olması gerekiyor iki doğum arasında.. Futbol takımı için ilki dogsun bi öyle karar verin gazı nazi bitmiyor bebislerin:) inşallah sağlıkla sihhatle alırız kucağımiza:KK66:

Meraba canım benim 4 sene çocuğum olmadı sebebi bilinmeyen infertişite dondurulmuş embriyoyla hamilelik oluştu ve bir kızım oldu kızım 3aylıkken tekrar hamile olduğumu öğrendim bende sezeryan oldum ama doktor bi sıkıntı olmaz dedi Allah büyüktür
Merhaba tatlım:) senin bebeğin de çok kucukmuş kiyamam yaa.. Umarım bi sıkıntı olmaz sezaryen konusunda.. Bugün Dr umla gorusmeye çalışıcam inşallah güzel haberler alırım:)

Kizlar biz yilbasina kadar nobet tutacak miyiz yahu:KK11::KK62:

Günaydın kızlar mide bulantısı ve kusmadan iyice bitkinlestim.
Sen de ogretmendin dimi? Nöbet nasıl tutucaz acaba çok zor olcak ama yazıyorlar.Nöbet tutmamak için rapor veren doktorlar var ama sanırım düşük riskinde veriyorlar.Ben yine de o raporu alabilirsem alcam çocuklar deli gibi üstüme koşuyordu geçen yıl. Çok zor olur

kızlar ya ben daha 4. haftadayım bişey hissetmiyorum. bi kaç haftaya ben de sizin gibi halsiz ve mide bulantılı mı olcam? ilk günlerde de varmıydı bu bulantılar sizde?

günaydın kızlar güzel haftalar olsun inşallah. bugün bende çok fenayım çarpıntım var ve halsizlikten baş dönmesinden bayılacağım. özellikle dün ve bugün sıkıntı hat safhada ilk hamileliğim oğluşum da bu kadar sıkıntılı ağrı ve gerginlikte olmamıştı bu ne yaaa dünyam şaştı valla:KK34: bir de arada migren krizi geliyor teker teker gelin yaff diyorum:KK35:

X