2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Arkadaslar tekrardan merhaba. Dun doktor tekrar hcg istedi ve 29400 cikti ve 5 haftaligim. Normal mi? Sizinkiler kac cikiyor? Gecen pazartesi teshis zamaninda 7800 cikmisti. Kalp atislarini gorduk ultrasondan 5 haftalikken gorunur mu?

Kızlar merhaba
Bende 6+3 üm. Gecen hafta kanamam oldu dr um hemen progestan a başladı. 2 hafta rapor verdi ve evde yat dedi. Hala ara ara kahverengi lekelenmem oluo, normal mi sizce?

Kızlar okadar şanslıyızki hamileliğinizin son ayları kışa denk gelcek. kardşim 38 . haftasında dün görüştük okadar zorlanıyoki şapır şapır ter dökülüyo heryerinden geceleri uyayamıyorum nefes almakta bile zorlanıyorum artık diyo.
Aynen ,su sicaklarda karni burnunda olanlara allah kolaylik versin kisin daha kolay

Arkadaslar tekrardan merhaba. Dun doktor tekrar hcg istedi ve 29400 cikti ve 5 haftaligim. Normal mi? Sizinkiler kac cikiyor? Gecen pazartesi teshis zamaninda 7800 cikmisti. Kalp atislarini gorduk ultrasondan 5 haftalikken gorunur mu?
Canım kalp atışlarını duyduktan sonra neden bir daha baktırdın Beta hcg bence normal değerin ama de ın neden istedi sıkıntımı var ki bende kendi kendime yaptırdım de un kızdı artık Beta bize bir yol göstermez diye benimde en son 10.000 di ondan 2 gn önce de 7500 dü

Erken dollenince cikiyor
Kızlar merhaba
Bende 6+3 üm. Gecen hafta kanamam oldu dr um hemen progestan a başladı. 2 hafta rapor verdi ve evde yat dedi. Hala ara ara kahverengi lekelenmem oluo, normal mi sizce?
Normal canim kirmizi ve parcali olmadigi surece korkma dedi dr geçmiş olsun

Benim gecen hafta doktor istemişti cihaz kötüydü bebek gözükmedi diye 51000 çıkmıştı 6+4 te hep 2 günde bir 2 kat ilerlemiş hesaplayınca ilk yaptığımdan beri doktora göre 6+2 de gözüktü kalp atışı belki senin erken döllenmedir ondan ileri gidiyordur.

6. hafta dolduktan sonra iyi .bir hastaneye gidersen görebilirsin canım bazı cihazlar kötü insana gereksiz stres yaptırıyor ama en garantisi 7. hafta benim normalde pazartesi randevum vardı dayanamadım tatildeyken şimdi kendi doktoruma biraz daha geç giderim . Bende fazla evhamlık var ama o yüzden canım sıkkın biraz :KK43:
bende de evham var ama şimdi belirtileri hissettikçe rahatlıyorum. Beklememin sebebi de eşim yanımda olsun diye istediğim için yoksa dayanamazdım

Kizlar merhaba benim hep uyuyasim geliyo her uyandigimda da mide bulantim oluyo sizler ne yapiyosunuz bulanti icin 10 ay once ameliyat olmustum dua edin bana hayata tekrar dondum diyebilirim zor zamanlardi bir sorum daha var yerlesme kananmam flan da olmadi benim sizlerde durum ne ? Birde kan sulandiriciyi doktorunuz test yapmadan mi verdi ? :nazar:

canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. hoşgeldin aramıza. seni anlıyorum süpriz olmuş ama hayırlısı buymuş demek ki deyip önüne bakman lazım. Allah iki evladını da sana bağışlasın.
Amin Teşekkür ederim canım hosbulduk:)senin bebisin de hayırlı olsun.. aynen öyle hayırlısı deyip çıktım işin içinden ama eşim de ben de hala soktayiz bizim ilk bebeğimiz çok zor oldu bundan sonra da öyle olur deyip korunmadik açıkçası ama yeni bir bebek yeni bir heyecan hele de oğlumu düşününce uç tane daha olsa yine dogururum diyorum:) bir tek sezaryen dusunduruyor sıkıntı olur mu diye..allah esirgesin onları..

Selam Armoisee,

Güzel bir süpriz olmuş. Hamilelik hormonundan kaynaklanıyordur Karışık Duyguların. Ne güzel iki Bebeğin beraber büyüyecekler.
İnşallah canım evet hormonlar faaliyette:) ikisiyle başa çıkmak nasıl olur bilemiyorum allah sabrını verir umarım.. Günlerimiz aynı görünüyor bu arada:KK66: hayırlı olsun senin de bebisin..

Amin Teşekkür ederim canım hosbulduk:)senin bebisin de hayırlı olsun.. aynen öyle hayırlısı deyip çıktım işin içinden ama eşim de ben de hala soktayiz bizim ilk bebeğimiz çok zor oldu bundan sonra da öyle olur deyip korunmadik açıkçası ama yeni bir bebek yeni bir heyecan hele de oğlumu düşününce uç tane daha olsa yine dogururum diyorum:) bir tek sezaryen dusunduruyor sıkıntı olur mu diye..allah esirgesin onları..
amin canım. bebeklerin arası kısa diye mi sezeryan olacak canım? inşallah sıkıntısız bi doğum olur.
biz de 14 ay bekledik hamile kalmak için. eşim diyo ki bu doğunca korunmayalım. ama ben cesaret edemem bu işler hiç belli olmuyo gerçekten senden de görmüş oldum. insan bebeğin heyecanını yaşayınca farklı oluyormuş. ben eskiden iki çocuk olsun yeter derdim. şimdi diyorum ki bu ikiz falan olursa bi tane daha isterim. eşim zaten futbol takımı kuralım diyo:KK70:
ayy çok heyecanlı ya 9 ay hep beraber bu heyecanımızı paylaşırız inşallah :anneadayı:

Selam güzel anne adayları.. Sürpriz bir gebelik oldu benimkisi adetim 9 gun gecikti uç gün önce evde yaptığım testte çıktı ve henüz kan tahlili yaptırmadim ama hamileyim hissediyorum.. Küçük bir bebeğim var sekiz aylık henüz karışık duygular icerisindeyim:KK43: hepinizin hamileliği hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin mimikleri..
Meraba canım benim 4 sene çocuğum olmadı sebebi bilinmeyen infertişite dondurulmuş embriyoyla hamilelik oluştu ve bir kızım oldu kızım 3aylıkken tekrar hamile olduğumu öğrendim bende sezeryan oldum ama doktor bi sıkıntı olmaz dedi Allah büyüktür

Arkadaslar kalp atışı tam olarak 6. Haftada mi görünüyor. Gören arkadaşlar ? Ben yarin bi daha kan verecem degerim artmissa direkt altıncı haftada gideyim diyorum doktora. Dayanabilirsem

Benim gecen hafta doktor istemişti cihaz kötüydü bebek gözükmedi diye 51000 çıkmıştı 6+4 te hep 2 günde bir 2 kat ilerlemiş hesaplayınca ilk yaptığımdan beri doktora göre 6+2 de gözüktü kalp atışı belki senin erken döllenmedir ondan ileri gidiyordur.

Cok tesekkur ederm cevabniz icin. Ama kese icin 5 haftalik kese diyorlar, erken dollenme olunca kese kucuk kalabiliyor mu? 40 50 gunde bir adet oliyordum ben hep

X