2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Hadi insallah cnm bildigim kadariyla 1500 hatta fazlasi olmasI lazmmis 1500 olursa alttan kesin gozukurmus oyle dedi herkes bakalm bnm bgun o civarlar olmasi lazim sana hbr veririm yas kac buarada Ben 22 yasimdaym
Canım eğer değerim katlanarak giderse cumartesi 3000 lerde olcak.cumartesi hayırlısıyla görürüz belki keseyi. Haberini beklerim canım. 27 yaşındayım ben de

Günaydın canım allah yardım etsin sana sıcaktan da olur bol su iç. ne zamandır böylesin? Belki erken ama ben de iki üç gündür akşamları çok perişanım

Bende de öyle, hele ki dün daha kötüydum, bütün kaburgalarım midem karnım nasıl ağrıyordu. Sebebi Ne bilmiyorum. Bugün biraz daha iyiyim

Cnm benim de aynı ya hiçbirşey yapamıyorum iki gündür sabahları da kusma oluyor ama sürekli de bir bulantım var.

Arkadaşlar sıcaktan extra halsizim ben adanada yaşıyorum hem sıcak hem halsizlik ölecem walla

Merhaba 2016 Nisan anne Adayları,

Bende Nisan anne adayı olarak aranıza yeni katılıyorum. Hepimize sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirmek dileği ile.

Geçmiş özetim:
- 23 Temmuz: OPU
- 27 Temmuz: 3 adet blastosit transfer
- tahmini doğum tarihi: 13-04-2016

- 4 Ağustos, transferin 9. günü bHSG değerim: 51.7
- 6 Ağustos, transferin 11. gün değerim: 91.66
- 13 Ağustos, transferin 18. günü: 1839,46
- 17 Ağustos: ultrason randevum.

Merhaba 2016 Nisan anne Adayları,

Bende Nisan anne adayı olarak aranıza yeni katılıyorum. Hepimize sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirmek dileği ile.

Geçmiş özetim:
- 23 Temmuz: OPU
- 27 Temmuz: 3 adet blastosit transfer
- tahmini doğum tarihi: 13-04-2016

- 4 Ağustos, transferin 9. günü bHSG değerim: 51.7
- 6 Ağustos, transferin 11. gün değerim: 91.66
- 13 Ağustos, transferin 18. günü: 1839,46
- 17 Ağustos: ultrason randevum.
Hadi hayırlı ugurlu olsun canım hosgeldın kese randevun paZarteai günü mü inş hayırlısıyla görürsn arkadasım

Cnm acele etme şu anki durumun normal benim de öyleydi şimdi 6. haftamdayım belirtiler bir geldi pir geldi şu an çok zorlanıyorum o yüzden şu anlarının tadını çıkar

Sağol canım içimi rahatlattın. Senin de Allah yardımcın olsun inşallah çok zorlanmazsın.

Bendede ayni tatlim,ne midem bulaniyo nede baska sey ,ama annemde cok rahat bi hamileleik gecirmis ,asermemis hic ona benzicem herhalde bende hala inanamiyorum

Aslında işime gelir benim de bu durum. Çalışırken belirtilerle zor durumda kalabilirim işyerinde. Çünkü hemen duyurmak istemiyorum millete. Annen gibi oluruz inşallah:)

Yok cnm alttan ultrason.karindan 7. Haftada goruluyomus sanirim
canim hayjrli olsun kalp atislariniz darisi basimiza. Alttan gordu dedin ya icime su serptin. Cunku 6+1de acile gittigimde karnimdan bakti kalp atislari yok haftaya gelin dedi.ogunden beri kafamda acaba bi sorunmu var diye.egervsenin icin sikinti olmicaksa ultrason resmini atarmisin buraya.

Günaydın annecikler. Bugün daha 4+0 ama iki gündür sabah aç karna mide bulantısı çekiyorum yiyince geçiyo. Bide yılın 360 günü ishal olan ben 15 gündür kabızım. Sizde değişiklikler var mı?
Mrh ,cnm hamilelikte kabizlik oluyor genelde ben kabi olmamak icin kayisi yiyorum birde bol su iciyorum

Slm kızlar Allahın izniyle keseyi gördük minicik ama kese dışında kanama var dedi protestan yazdı kullanicam. Düşük tehlikesine karşı önlem dedi. Sabahtan beri ağlıyorum bu durumda olup atlatan var mı

Günaydın hanimlarrr bi bakarmisinz sizce degerlerim nasıl bu iki gün önceki değerler bugün tekrar kan ver cem inşallah artış olur
Canim bnde kendkmk
Hayirlisi insalhh canim, yok bn dondum bi hafta oluyor. Ee bi daha ne zamn gideceksin tekrr, nasil bi duygu ekranda kirmizi kalb atislarini gormek
Benimki siyah beyaz ekrandi kirmizi bisi gormedm yaw :) esim yanimds diil o yuzden bi yanim eksikti cnm dondum kaldim tepki bile veremedin

Slm kızlar Allahın izniyle keseyi gördük minicik ama kese dışında kanama var dedi protestan yazdı kullanicam. Düşük tehlikesine karşı önlem dedi. Sabahtan beri ağlıyorum bu durumda olup atlatan var mı
Canım Allah aşkına sakin ol.Böyle yaparsan daha mı iyi olacak sanki. Allah'ın izniyle bişey olmaz bebeğine sen içini ferah tut.
Ben de üzüldüm şimdi yapma yıpratma kendini:KK19:

Canım Allah aşkına sakin ol.Böyle yaparsan daha mı iyi olacak sanki. Allah'ın izniyle bişey olmaz bebeğine sen içini ferah tut.
Ben de üzüldüm şimdi yapma yıpratma kendini:KK19:

Elimde değil başka seylerle dağıtmak istiyorum kafamı olmuyo su an daha iyiyim sadece dua ediyorum ama içim içimi yiyiyo

X