2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Günaydın annecikler. Bugün daha 4+0 ama iki gündür sabah aç karna mide bulantısı çekiyorum yiyince geçiyo. Bide yılın 360 günü ishal olan ben 15 gündür kabızım. Sizde değişiklikler var mı?

Kızlar bebeğim beni bırakıyor. Dun aksamdan beri cok fazla kanamam var. Doktora gittim düşük yaptigimi söyledi
Cok uzgunum. Oysa çok uzun zaman beklemistim onu.
Canım benm Allah yardımcın olsun ıyı dusunmeye calıs lütfen demekkı malesef saglıksız bir bebekti düsükten sonra daha kısa zmanda gebe kalınıyomıs canım ıns kısa surede saglıklı bebegge hamıle kalır kucagına alırsın bizlerinde ne olucagı bellı degıl maalesef

Bu artı bilmem ne dedikleriniz ne oluyor 4 hafta mi yani

Canum sabah aclık hısertmen normal bebek depolarından tuketiyor sana da aclık olarak gerı dönüyor doktora gıttıgınde de kabızlıgını soyle canım burda kı bırcok gebe de ıshal oldu bende dahıl salgın mı normal mı bılemıyorım bende

Canım 4+5 de 0,77 cm di 4 gün sonra 1,47 cm di alt tarafında beyaz bir yuvarlak vardı yolk sac dedi içinde de nokta gibi bişey bebiş dedi )) pazartesi dalı kalbini duyarız dedi günde 1-1,5 mm büyür kese dedi

Orası öyle canım hiç önemi yok tabi ama kusmaya da başladım. Midem hep boş kalıyo bebek için yemek lazım minnoşum büyüyor galiba
Yerim senin minnoşunu valla bende çok hafif göğüslerim hassaslaştı onun dışında yok bişey pazartesi kalp atışını duymak istiyorum sen kaç günlükken duymuştun?mide bulantın için az az sık sık ye canım

Kızlar bebeğim beni bırakıyor. Dun aksamdan beri cok fazla kanamam var. Doktora gittim düşük yaptigimi söyledi
Cok uzgunum. Oysa çok uzun zaman beklemistim onu.
Kimyasal gebelik mi dedi cnm . Bende ocak ayında yaşamıştım çok büyük bir hayal kirikligydi şimdi 8 ay sonra tattım bu güzel duyduğu daha yeniyiz ama inşallah bi sorun çıkmaz içini ferah tut bana demişlerdi inanmamistim kafaMdan attığım ay hamile kaldım ben bukadar bekledim ama hemen ertesi ay hamile kalanlar varmış ınşallah sen onlardan olursun

Bebek çok iştahlı gaşiba bütün gece sömürüyo beni:)
Kabız için de bi yk zeytinyağı yedim olmadı doktora söylerim. Ben hep ishalim benim bağırsaklar farklı çalışıyor biraz ama gebelikte ishal su kaybından dolayı tehlikeli dikkat etmek lazım

hafta artı gün oluyor canım ilk hmileliğim umarım doğru kullanıyorumdur terimleri. Acemiyim daha:)
Hehe yaşadığım en güzel acemilik bnmde cnm bende anlamiyorm da pek senin 4 haftalık yani cnm bnmde net ten baktigima hafta 5haftalik. Sen keseyi gorebildinmi beTa kaç senin adım sinem buarada tanisalim

Hehe yaşadığım en güzel acemilik bnmde cnm bende anlamiyorm da pek senin 4 haftalık yani cnm bnmde net ten baktigima hafta 5haftalik. Sen keseyi gorebildinmi beTa kaç senin adım sinem buarada tanisalim
Memnun oldum canım ben de betül. Benim tam 4 haftalık son adet tarihi kısaca sat 18 temmuz. Beta da dün akşam 185 çıktı. Bugün doktora gittik senin adetin geçmemiş dedi.olur mu benim döngüm kısa 10 ağustosta olmam lazımdı oşmadım dedim yok dedi biz öyle hesaplamıyoruz 18 temmuzda olduysan yeni adet tarihin 18 ağustos dedi.yani adetime daha 3-4 gün varken 184 değer çıkmış gibi düşündü değerin iyi dedi. Salı tekrar kan ver dedi. Sen de anlatsana canım satın neydidoktora gittin mi

iyi sabahlar kızlar benim randevum salı günüydü iptal ettim çarşambaya aldım çünkü hesaplarıma göre 5+1 olucak sizce keseyi görebilirmiyim

bnde memnun oldum cnm bnm 12 temmuz son adet betam iki gun once 759 cikti Dr daha yeni oldugu icin keseyi goremeyiz dedi yinede bakti ultrasonda kese gozukmuyor ama rahim kendini hazirlamjs dedi yarin kan ver dedi degerlerine bakalim iki Kat yukselme olmaSi lazim dedi iki hafta sonrada ultrasona sagircam dedi

Benim de salı 700-800lü bişey çıkması lazım. Doktor tanıdık benim salı cepten ara dedi değerimi söylicem cumartesi de gel dedi. Kese görünür mü acaba hcg kaç olunca kese görünüyo ki?

Herkese merhaba,

Araniza yeni katildim 5+3 günlüguz biz de.Dun kesemizi gördük 4.4 mm doktor ,daha çok küçük 3 hafta sonra kalp atislarini duyabiliriz, dedi.Beta degerim 4006 cikmisti yüksek olduğu için büyüktür diye düşünmüştüm ama değilmiş.

Inşallah sıkıntısiz geciririz bu mucizevi süreci, rabbim saglikla kucagimiza aldigimiz günleri göstersin inşallah.

Benim kasık agrim ve halsizligim var, bir de cok susuyorum.Neredeyse 4 lt'yi buluyordur, günlük ictigim su.

Benzer belirtileri yaşayanlar var mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…