2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Benim de salı 700-800lü bişey çıkması lazım. Doktor tanıdık benim salı cepten ara dedi değerimi söylicem cumartesi de gel dedi. Kese görünür mü acaba hcg kaç olunca kese görünüyo ki?
Hadi insallah cnm bildigim kadariyla 1500 hatta fazlasi olmasI lazmmis 1500 olursa alttan kesin gozukurmus oyle dedi herkes bakalm bnm bgun o civarlar olmasi lazim sana hbr veririm yas kac buarada Ben 22 yasimdaym

Bnmde kasik agrim var cnm

Beta kac cnm ona bagli sanrm kese gozukmesi bnm 759 du gozukmedi
bi kere test yaptırdım ayın onunda 114'tü bana biraz düşük gibi gelmişti ama internette değerlere bakınca normal aralıkta gözüküyodu bilmiyorum şimdi kaç gerçi ben test yapmaya gittiğimde doktor direk bana adettin geçtiyse test yapma muayene yapalım dedi ben test yaptırmak istediğimi söyledim

Ay canim sen annemdeyim.bakamiyorum degince ben yazmadim sana dun gordum kalp atisini sukur insallah devamida gelir bebeklerimizi saglikli kucagimiza aliriz
Hayirlisi insalhh canim, yok bn dondum bi hafta oluyor. Ee bi daha ne zamn gideceksin tekrr, nasil bi duygu ekranda kirmizi kalb atislarini gormek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…