2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar bugün 2_3 arkadaşın doktor kontrolü vardı. Doktora gidenler bilgi verebilirmisin bizede. Beta degerleriniz kaç kalp atışı duyan yada kese gören varmı.

kızlar selam... benim tüp bebek. 12 gün betahcg 497, 15 gün 1497 doktor ikiz olabilir. değeri benim gibi olan var mı?? rabbim nasip ederse ben de kasım annesi olacam inşallah

Kızlar slm nasılsınız ben hamusligimi 1 martta öğrendim 363 sonrasında geçen cuma günü kan verdim 1442 oldu sizce normal yükseliyor mu

Kızlar slm nasılsınız ben hamusligimi 1 martta öğrendim 363 sonrasında geçen cuma günü kan verdim 1442 oldu sizce normal yükseliyor mu
CANIM GAYET GÜZEL YÜKSELİYOR BENİMDE 4 MART 315 6 MART 610 8 MART 1662 BU ŞEKİLDE OLMASI GEREKİYOR ZATEN

kızlar bişey soracam. kese ne zaman görünüyor. 21 kasıma randevu verdi dr. daha çok var ya..

Bildiğim kadariyla konu sahibi dışında yapılamıyor ama yanlış da biliyor olabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…