2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hayırlı sabahlar güzellikler
Benim bugün de kasiklarim da ağrı var özellikle sol kasikta. Aynı hamileliğimi ilk öğrendiğim zamanlardaki gibi. Endişeleniyorum ama şu an annemlerdeyim evde olsam çoktan gitmiştim doktoruma.

günaydın kızlar doğum izninden bahhsedilmiş yarı zamanlı çalışma da başladı kaçıncı çocuksa ona göre izin veriyorlar yarım gün çalışıyorsun tam maaş alıyorsun bu sistemi sevdim ben

günaydın kızlar doğum izninden bahhsedilmiş yarı zamanlı çalışma da başladı kaçıncı çocuksa ona göre izin veriyorlar yarım gün çalışıyorsun tam maaş alıyorsun bu sistemi sevdim ben
canım nasıl bir sistem o acaba bilgilendirir misin benı de :)

Dün okulda kutlu doğum kutlandı bn de gttm o kadar çok hamur Kızartma ydm.ki ilk defa midem bulandı ve cok kotu bsy midesi bulananlara Allah kolaylık verdin cidden bsy yenmez zaten o halde
Doktorum bana ilk muayenede kızartma ve yağlı şeyler yeme çok rahatsız olursun, hassaslaşacak demişti.Gerçekten çok doğru iyice hassaslaştı midem.Dikkat ediyorum.Ankarada mı oturuyorsun bu arada?

kızlar benım kayınvalidem ve görümcem bana çok yakınlar annemde öyle

ama benı iki de hiç aramıyor kaç haftalık olduk 1 gün aramadılar nasılsın migden bulanıyor mu as eriyor musun
çalışıyorsun kızım sen işte yemek yapabiliyor musun. evinde işin var mı

her gün iş çıkışı anneme gidiyorum o her gün taze meyve alıyor bana. günlük yemek yapıyor her gitmemem ragmen gündüz de bir arıyor nasılsın diye.

işte insanın kendi annesi olunca farklı oluyor.

çok kırılıyorum. acaba istemiyorlar mı diye de düşünmeye başladım :KK43:

canım nasıl bir sistem o acaba bilgilendirir misin benı de :)
canım ben devlet memuruyum 2 3 gün önce yazı geldi bana izinler hakkında 8 haftalık analık iznin bittikten sonra süt izni kullanmıyorsun yarı zamanlı çalışma izni alıyorsun kurumdan 1.çocuksa 2 ay 2.çocuksa 4 ay 3.çocuğu hatırlamıyorum günlük çalışma saatinin yarısı kadar çalışacaksın ama tam maaş alacaksın

ama benı iki de hiç aramıyor kaç haftalık olduk 1 gün aramadılar nasılsın migden bulanıyor mu as eriyor musun

her gün iş çıkışı anneme gidiyorum o her gün taze meyve alıyor bana. günlük yemek yapıyor her gitmemem ragmen gündüz de bir arıyor nasılsın diye.

Ah canım boşver sen kimin isteyip istemediğini. En azından ben öyle yapıyorum. Benim de 3 görümcem var sadece 1i aradı hayırlı olsun diye diğerlerinde ses seda yok. Umursamıyprum da zaten sende öyle yap üzme tatlı canını:KK47: ama şuna da emin ol, o bebek Allahın izniyle dünyaya geldiğinde hiç utanmadan sıkılmsdan gelip nasıl sevecekler sahiplenecekler.:KK12: sen de o zaman koyarsın tavrını.:KK25:

Sorma cnm.Anne kaynana işte farklı.benm görümcem de hamile oldgnu öğrendi benden 3 hafta sonra onunla gorusuyrz.Allah tn ayrı sehirlrdyz.görümcem ario binde bir konusuyrz.kendi de benzer dönem yasadgndn.bigün Yemek muhabbeti açıldı.Ben yiyemiyrm sen tadını çıkar şimdi güzel beslen dedim.bulanio mu hâlâ dedi biz öyle konuşurken arkadan kavjnvalidem çok istiodnz ya çocuk çocuk alın size çocuk ne sikayetleniosnz ben 7 ay bi elimde Kova bi elimde çocuk gezdim falan Die bi bağırdı.şok olduk gorumcemde öyle.Anne iyice menepoza girdin falan dedi.bende ne sikayetlenmesi olanı konusuyrz.çok şükür bugunumuze dedim.sonuçta sayılı gün.neden sikayetlenelm dedim.gorumcemde öyle bişeyler söyledi ama kayinvalidem benm dediklrmi duydu mu hoparlör açık mıydı bilmiorm.
Ama o gün çok moralim bozuldu.eşimin annesi yalnız babasıyla ayrılar.annem gelsin yardım etsin falan diodu.bende mantiken daha Doğru benm Babam kardeşim var diodm ama tabiki de kendi annem geldi gitti 2 kere.Bu olay olunca da eşime dedim asla bi daha şakayla da olsa ne bana ne annene gel Bize demiosn.gelcek olan zaten gelir.durumumu bilir azcık tahmin eder.ama dedm sen asla aramiysn.o günden sonra ben asla aramadm ne de WhatsApp msji.normalde msjlsrdk arada.bi de doğum günüymüş ertesi gün o gün de aramadm.eşim de aramams.Belki unuttu bilmiyrm.konusmadm.gorumcemn yazdgi msj lrdn anladm.yani insanın annesi gibi yok.anneme istedgm gibi getir götür de diyeblyrm.kayinvalidem ne kadar beni kızı gibi goruoms gibi yapsa da yok öyle bişey.
Istemesnlr bebeğimi de beni de umrumda değil.görümcem de hamile kalınca ekstra sevndm ohh kendi işlerine bakarlar bana bulasmazlar dedim.Benden uzak hesabi:KK48:
Sende kafana takma cnmcm aramamalri en güzeli:KK39:görüşsen iyice canını sıkck şeyler söylerler kesin

Maşallah bebişe, guzel haberler almışsın canım gözun aydın ☺
Suratını yerimm çok tatlısın sen minnoş allah nazarlardan saklasın seniii :KK200:
Hay maşallah kocaman olmuş bak annesi. Boşu boşuna canını sıktın bak ne kadar iyi görünüyor masallah.
Oh maşallah canım çok sevindim senin adına :KK66:
Masallah ya kıpır kıpır olunca insan nasıl sevınıyor dimi:) bende yarın gidicem cıkolata yicem gitmeden☺️

a
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim allah hepinize göstersin. Kıpır kıpır ekranda görünce içim okadar rahatladı ki bundan sonra hep pozitif olmaya çalışcam kuzum anne ben çok iyiyim bak der gibiydi sanki. Dönüyo sıçrıyor elleri ayakları hiç durmuyor.çok mutluyum.

Canim cok sevindim merakta biraktin beni rabbim pasani:nazar: sana nasip etsin inssallah saglikla al kucagina rabbim gonlumuzdekini cumlemize nasip etsin inssallah.... hayirli cumalar... amin:anneadayı::nazar::KK200::nazar::KK200::emir_bebek::emir_bebek::KK15:
Massallah :nazar: cok sevindim canim bu saate kalktim hemen tlefonu aldim senden haber varmi diye sukur iyisiniz.canim boyda uzamis oohh massalah yarasin pasaya annesinin yedikleri :KK68::KK73:
Ahh canım benim dün evde değildim doktordan sonra çarşıya çıktım gezdim akşam yemeğe annemlere gittik yani hiç foruma girmek vaktim olmadı kusura bakma merakta bıraktım seni. Darısı senn başına kuzum miniklerini sende kıpır kıpır gör inşallah. Paşa demişsin benim istediğime göremi yazdın yoksa gerçek gördüğünü mü anlayamadım:confused: gerçek yorumunu merakla beklicem. Birde SLVESTER e özel msj atcam bilemedim nasıl atılıyor özel msj.

My moonlight My moonlight cnmcm maşallah bebisin kocaman olmuş gözün aydın.ağzı burnu hatta kulağı bile görünüo dimi.maşallah maşallah.
Benmde kontrolm 2 hafta sonra.seninle aynı donemlrn ultrasonunu gorcem.inşallah benm bebisim de böooyle koccamaan olmuş olur:KK36:Allah m hepimize hayırlı haberlerle dönmeyi nasip etsin :KK68:
Allah sanada göstersin canım çok teşekkür ederim.evet artık kulak burun her yeri belli zaten doktorda artık et parçası değil doğmuş bi bebeğin çok küçük hali dedi bu sefer ki ultrasonda uzun sürdü zaten her yerine baktı doktor. Çok heyecanlı ve muhteşem bi duygu.

Çok minikiz bizi kimse görmemiş :KK54: bize de tahminde bulunur musunuz. Merakla bekliyoruz:anneadayı:

Eklentiler

• IMG_20160421_232816.jpg
    IMG_20160421_232816.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 39
X