2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sen o zmn doğum öncesini de aktarcaksin.bn onu da yapmicam cnku miyomlarım var 3 tane doğuma doğru buyuyebilirler.eylülde 7 aylık olnca doğum öncesi izni kullanırim.ee heyeti de smdi kullaniyorm zaten.raporla uğraşmaktan bıktim ve yeterince aldm zaten ücretsiz daha mantikli bnm durumunda. Ama senin için aynen ücretsize gerek kalmaz
Kesin değil benimki tahmin dediğin gibi ne olur ne olmaz ilk doğmumda bende de miyom vardı ama doğuma 2 hafta kalana kadar çalıştım çalışma demedi doktor. Zarar da görmedim ama şimdi bilmiyorum doktora söylemedim o da ayrıntılı bakmadı miyom var demedi:anneadayı:

Canim böyle yalancı şahitlik bzm de bi Arkadsn başına geldi ama çok şükür en sonunda doğrular ortaya çıkıyor sen gönlünü ferah tut.bn de edebiyatçıyim lise de zor hepsi de zor Allah sabır versin.çok güzel ilişkileri olan okullar da var ama bn 2 okulda çalıştım maalesef pek umduğum gbi olmadi ama eşim asker zaten tayinciyiz doğuya. Bakalım inşallah hayrli bi okul olur.sen de tayin işte canım il içinden degsklik iyi olur
Millieğitime dilekçe verdim Can'ım başka bir okula naklimi istiyorum diye.. Sabri'mi artıyor gün geçtikçe dayanamayacakmışım gibi gelen şeyleri önemsemiyorum Zaman'la.. Ama hamile Halimle beni üzenleri de anıyorum dualarımda Hakkım var mutlaka aylarca o çocukları okula alıştırmak için kucağımda taşıdım işte haklarımı helal etmiyorum
O grubun adı ne? Bende de katılmak isterim..
Kan pıhtılaşması olan hamileler grubu Can'ım baya bişey öğrendim ordan bekleriz senide
Canım ben başka bişe soracam rapor hakkı sınırlı değil mi? Bide 2017' ye geçtiğinizde rapor hakkı 0 (sıfırlanıyor mu) ben unuttum tamamen 7 yıl oldu önceki doğmumda rapor falan fazla da kullanmamıştım:KK64:
Evet sıfırlanıyor dönem başı 20 toplam da 40 yani yıllık.. Ama heyet raporu alırsan sınırsız istediğin kadar alabiliyorsun benim mayısta bitiyor bir kere daha heyet alırsam bu dönemi kapatırım.. Seneye de doğum öncesi izin başlar sonrasında izin rapor devam ettiği kadar devam ederim baktım tıkandım ücretsiz izinle devam iki yıl kendim büyütmek istiyorum Allah izin verirse.. Birde ücretsiz izinler bölünebiliyorsa mesela yaz tatiline iki ay kaldı iki ay alıp yazın ara verebiliyorsun
Toplam 40 gün rapor ama heyet 6 aya kadar aliniyormus diye duydum.bn 18 gün rapor ve 30 gün heyet aldm 22 gün hakkım kaldı o da dönemi kapatmiyor okulda.bi 30 heyet daha lazm bana.bi de heyetten snra hep heyet almk lazm rapor hakkın yanıyor dediler ama kmse kesin bilgi veremedi.bn kullancam 22 gün hakkımı da.gitmek istemiyrm okula
Bence kullanma canım alabildiğin yere kadar heyet al inan parayla bile heyet verenler var sen şansını dene çünkü belki rapora ikinci dönem ihtiyacın olacak
Geçmiş olsun insanlar gerçekten çok acımasız iyi yapmışsın rapor almakla:anneadayı::anneadayı:
Bir sene boyunca hiç raporum ve ben sürekli hasta olan biriyim 1. Sınıfa giden oğlum var pasta olsa anneannesi bakıyor yine izin almıyorum ama mükafatını bu şekilde aldım.. Peygamber mesleğini bu hale getirdiler yazık gerçekten

Benim var canım hamilelikte oluşuyor doğumdan sonra geçti kızımda inşallah bu kezde doğumdan sonra geçer
Merhaba sevgili anneler bende araniza yeni katiliyorum 1tane kizim.var suan 12 haftalik hamileyim bugun 2li test yaptirdik minigimi gördüm elleri ayaklari kipir kipir ultrason ölcümleri normal cikti ins kan sonuclarida normal cikar benim gecen sene ekimde 1 dusugum oldu zor gunlerdi troitim var ilac kullaniyorum aranizda troiti olan var mi

Ben bugun gideceksin biliyordum My moonlight My moonlight oda bugun gidecek merakla sizden haber bekliyordum bugun senden guzel haber geldi cok sevindim darisi aydede88 canim massalah sana
Canım gittim doktora herşey normal:) günü gününe bebişim çok hareketli hiç durmadı doktor zor inceledi dur yaramaz şey seni bi dur da bakalım diye sevdi:) cinsiyet göremedi ama olsun çoook mutluyum kaç gündür üzgündüm. Acilde 5_6 gün geri demişlerdi öyle değilmiş. Bazen yanılma payı olur acildeki ultrason eski model dedi. Bebişim 6 cm. Foto atcam yüzünüde ayrı çekti:) cinsiyet tahmin herkes tahmin yapabilir:) bu arada ben 2 kilo daha vermişim toplam 5 kilo gitti:) ama artık almam gerekliymiş elimden geleni yapcam.

Kesin değil benimki tahmin dediğin gibi ne olur ne olmaz ilk doğmumda bende de miyom vardı ama doğuma 2 hafta kalana kadar çalıştım çalışma demedi doktor. Zarar da görmedim ama şimdi bilmiyorum doktora söylemedim o da ayrıntılı bakmadı miyom var demedi:anneadayı:
İnşallah yoktur canım bnm miyom suz oldugum dönem yok genç kizligimdan beri.2 ameliyatın üstüne ancak hamile kalabildim o yüzden korkuyorum bn okula gidip calismaya biraz da riske atcakmisim gbi geliyor

Bakın kızlar:KK36:

Eklentiler

• IMG_20160421_231439.JPG
    IMG_20160421_231439.JPG
    31,7 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_20160421_231538.JPG
    IMG_20160421_231538.JPG
    41,2 KB · Görüntüleme: 105
Canım gittim doktora herşey normal:) günü gününe bebişim çok hareketli hiç durmadı doktor zor inceledi dur yaramaz şey seni bi dur da bakalım diye sevdi:) cinsiyet göremedi ama olsun çoook mutluyum kaç gündür üzgündüm. Acilde 5_6 gün geri demişlerdi öyle değilmiş. Bazen yanılma payı olur acildeki ultrason eski model dedi. Bebişim 6 cm. Foto atcam yüzünüde ayrı çekti:) cinsiyet tahmin herkes tahmin yapabilir:) bu arada ben 2 kilo daha vermişim toplam 5 kilo gitti:) ama artık almam gerekliymiş elimden geleni yapcam.
Ohh canım çok sevindim güzel haberler almışsın ne mutlu sana darısı bizlerin başına :anneadayı::anneadayı:

Hesaplarıma göre önümüzdeki yıl nisan ayında doğum izni bitiyor 40 gün de rapor alsam yaz geliyor zaten ondan sonra ücretsiz izine gerek kalmıyor gibime geldi :KK71::KK73:
Canim dogum izni dogumdan once 8 dogumdan sonra 8 hafta degl mi, ben tam bilmiyorum da degsti mi acaba. Ben ikinci dönemi ucretsz izinle kapatırm dyodum da nisana kadar geliyosa iyiymiş

Maşallah bebişe, guzel haberler almışsın canım gözun aydın ☺

Canım benim face de takip ettiğim bir grup var kan pıhtılaşması olan hamileler orada hamilelerin doktoru önermiş bende aile hekimime sordum kullanabilirsin dedi.. Ama yok inan fayda etmiyor yeşil mor sarı her renk var maşallah Göbüşümde...
Canım ah kıyamam ya Rabbim dermansız dert vermesin demekten baska ne gelir:KK43: LR acil durum spreyi acaba işe yarar mı? Ama sürekli aynı dokuya vurunca iğne sanırım ne kullansan cok büyük faydası olmaz.bebeğinin sağlık haberleri olsun en önemlısı o

Masallah ya kıpır kıpır olunca insan nasıl sevınıyor dimi:) bende yarın gidicem cıkolata yicem gitmeden☺️
a

Oh maşallah canım çok sevindim senin adına :KK66:

Massallah :nazar: cok sevindim canim bu saate kalktim hemen tlefonu aldim senden haber varmi diye sukur iyisiniz.canim boyda uzamis oohh massalah yarasin pasaya annesinin yedikleri :KK68::KK73:

Günaydın hanımlar uyku tutmadı dun önce kahverengi leke sonra pembe bir akıntı korkudan neyapacagimi sasirdim acile gittik hemen bebekte bi sıkıntı yok cok şükür ama proluton igne vurdular neden oldugunuda söylemediler allah yardimcisi olsun butun gebelerin inşallah bir şey olmaz:KK17:

X