2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
bende erkek gördüm bu sene genelde :) bakalım hayırlısı olsunda kzı erkek fark etmez :)
o ne demek kız hiç bişeyy anlamadım daha önce renkliye girdin kız dediler de erkek mi çıktı :)
Canim aydede dedim onu canim sen dedinya 100/30 doktor yanilma payi olarak kiz demis sana bende aydede dedim slvesterde yanilir dedim canimcim aydede kiz demis inanma dedim doktor bile yanilma payi olur diyor 16 haftadaya kadar yok canim arkadasimin ve kardesimin 3 usg resmi slvestere paylastim 3 nede kiz dedi ama pasa olacaklarini ogrendiler doktordan

Canim aydede dedim onu canim sen dedinya 100/30 doktor yanilma payi olarak kiz demis sana bende aydede dedim slvesterde yanilir dedim canimcim aydede kiz demis inanma dedim doktor bile yanilma payi olur diyor 16 haftadaya kadar
çok sori o zaman :KK70: ben anlamadım bi an benimde değişebilir ama böyle kalsa daha iyi şimdi insan bide kendini hazırlayınca daha bi zorlanır gibi geliyo :)

Onun soyledikleride tutmadi canim arkadasin kiz kardesimin usg attim kiz dedi uc usg ama pasa hepsi tahminde bulunuyor. bence canim doktor cinsiyetini soyleyene kadar takilma sen kimseye
Benim ilk kızımın usg attım erkek demişti haklısın galiba. 1 ay daha beklicez bakalım Rabbim hakkımızda hayırlısını versin umarım senn tahminin tutar. Bu arada bi ara doktor bacak arasına bakıyordu ama saniyelik benim bebiş hemen döndü. Doktor göremedim dedi ama annemde bende bişey gördük sanki. Ama saniyelik dedim ya emin olamadık.

çok sori o zaman :KK70: ben anlamadım bi an benimde değişebilir ama böyle kalsa daha iyi şimdi insan bide kendini hazırlayınca daha bi zorlanır gibi geliyo :)
100/30 yanilma olmaz insallah canim aydede net ogrenseydi iyi olurdu tabi sen paylastinmi nup teorisine aydede paylasmis kiz demisler bence tahmin ediyorlar ben paylastim bilemediler erkek nup kiz yorumu geldi hemde 3 erkek nup 3 kiz dediler tabi tahmin ediyorlar bence bakalim nolcak rabbim herkesin gonlundekini nasip etsin insallah

Benim ilk kızımın usg attım erkek demişti haklısın galiba. 1 ay daha beklicez bakalım Rabbim hakkımızda hayırlısını versin umarım senn tahminin tutar. Bu arada bi ara doktor bacak arasına bakıyordu ama saniyelik benim bebiş hemen döndü. Doktor göremedim dedi ama annemde bende bişey gördük sanki. Ama saniyelik dedim ya emin olamadık.
Canim 2 hafta 3 hafta sonra net ogrenirsin canim rabbim gonlundekini nasip etsin insallah.. amin

Doktorum bana ilk muayenede kızartma ve yağlı şeyler yeme çok rahatsız olursun, hassaslaşacak demişti.Gerçekten çok doğru iyice hassaslaştı midem.Dikkat ediyorum.Ankarada mı oturuyorsun bu arada?
Evet 2 gündür midem bulanıyor o günden sonra ve yağlı şeyler yiyememeye basladm.daha azaltıcam insallah zaten kilolu hamile kaldm.canım ben Ankaralıyım evlenince bursaya geldim.

Hahaa slvester bana da kız dedi. Ters çıkıyorsa tahminleri iyi ozaman :KK70:

Kizlar feci sekilde basim agriyor arada bi mide bulantisi yasiyorum ilk defa halsizim sanki sinuzlerim tikali gibi ya nedir bu boyle anlam veremdim.gece kizim uyandi ona kalktigimda kafamin tepesi catliycak gibi agriyordu hala devam ediyor.bilgisi olan varmi bu karisik halimden
canım migrenin var mı? bende baştan beri migren atakları geçiriyorum ama normal mi bilmiyorum canım herkeste farklı oluyormuş, kimisinde migren tamamen geçiyormuş.

Çok tatlı kuzum benim ama yüzünü kapatmış ışığı hissetmiş gibi düşünsene 6_7 ay sonra kucagümızda olacaklar çıtır çıtır yemek istiyorum.:kk77::21:
Sevgiseli simla diye bayana hep erkek demisler slvester ama doktoru kiz demis 3 .kiz geliyor diye yorum yapmis canim

Canım ben pazar gününden bu güne migrenim.Çatlıcak başım gözüm yuvasından firlicak migren ilacimi.icemiyorum Rabbime dua ediyorum şifa versin diye parolla ile idare edicem oda fis banamisin demiyor sürekli masaj oda ise yaramadı doğum sonu tedaviye gidecem bıktım migren illetinden:KK12::confused::KK43:

Aynı dertten muzdaribim nolur bize çare bulsalar :KK43:

Rabbim bu mubarek gunun suyu yuzu hurmetine saglikla gelsin bebeklerimiz dualarimiz kabul oldugu gun bugun kabul etsin rabbim dua ile hayirli cumalar anneler ve minnak bebekleri:KK200::nazar::KK200::nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK15::KK68:

Eklentiler

• IMG-20160422-WA0000.jpg
    IMG-20160422-WA0000.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 18
canım migrenin var mı? bende baştan beri migren atakları geçiriyorum ama normal mi bilmiyorum canım herkeste farklı oluyormuş, kimisinde migren tamamen geçiyormuş.

Canim migrenim yok benim.dun dr ye soyledim hamilelikte normal bunlar dedi bas agrisi mide bulantisi sevin bunlara bebegin seninle dedi.suan hala cok agriyor basim yapcak bisey yok.en son basim ne zman agridigini bile unutmustum

Son düzenleme:
Canım ah kıyamam ya Rabbim dermansız dert vermesin demekten baska ne gelir:KK43: LR acil durum spreyi acaba işe yarar mı? Ama sürekli aynı dokuya vurunca iğne sanırım ne kullansan cok büyük faydası olmaz.bebeğinin sağlık haberleri olsun en önemlısı o
Canım o dedimğini duymadım bi araştırayım ama geçmiyor kolay kolay.. Gerçekten sorun değil rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşaallah önemli olan o

X