2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Yaaa duygularım depreşti.
Neler konuştuk burda biz.
Şimdi 3 yaşında bizim minnaklar.
Hatta tekrar hamile olan ya da sonrasında yine doğum yapmış olanlar var.
Allah hepimizin evlatlarına sağlıklı huzurlu huzurlu analı babalı büyümeyi nasip etsin.amin

Nasılsın TaeYang TaeYang nasıl gidiyor? Sınav vs?
İkinciyi istiyordun,var mı bir gelişme ?
İyi sayılır canım sen nasılsın?
Sınavda tekrar şansımı deniyorum ama bakalım ne olacak. Fazla çalışamıyorum :KK43:
İkinci bebe için de biraz vazgeçtim gibi, zaten kocamın da hiç niyeti yok, galiba tek çocuklu kalacam. Yaş farkı fazla olmadan olsaydı ne güzel olurdu.
Senin de bugün yarın gelecek galiba kuzu. Sağlıkla doğsun inşallah.
İsme karar verdin mi :)

İyi sayılır canım sen nasılsın?
Sınavda tekrar şansımı deniyorum ama bakalım ne olacak. Fazla çalışamıyorum :KK43:
İkinci bebe için de biraz vazgeçtim gibi, zaten kocamın da hiç niyeti yok, galiba tek çocuklu kalacam. Yaş farkı fazla olmadan olsaydı ne güzel olurdu.
Senin de bugün yarın gelecek galiba kuzu. Sağlıkla doğsun inşallah.
İsme karar verdin mi :)
Bence tek çocuklu kalmazsın da azıcık zaman geçince olur. :)). Ufaklığın ismi Uraz :))

Selam kızlar. Ben 28 Ekim 20.30'da doğurdum :)
Ediz'e göre bir nebze kolay bir doğum oldu. Çünkü son ana kadar Ediz kucagimdaydi. Hatta doğum sancıları başladığında dahi kucagimdaydi sıpamm. Çok şükür sağlıkla geldi Uraz Bey.
Biraz koşturmaca biraz yoğunluk vs derken bir haftalık olduk çok şükür. Persembeden beri Ediz hasta. Grip. Aynı evde biri yenidoğan biri grip iki bebe. Çok zor. Allah'ın izniyle ikinciye bulaştırma dan geçip gider de rahat bir nefes alırız.

Ediz'e göre bir nebze kolay bir doğum oldu. Çünkü son ana kadar Ediz kucagimdaydi. Hatta doğum sancıları başladığında dahi kucagimdaydi sıpamm. Çok şükür sağlıkla geldi Uraz Bey.
Biraz koşturmaca biraz yoğunluk vs derken bir haftalık olduk çok şükür. Persembeden beri Ediz hasta. Grip. Aynı evde biri yenidoğan biri grip iki bebe. Çok zor. Allah'ın izniyle ikinciye bulaştırma dan geçip gider de rahat bir nefes alırız.
Hayırlı olsun canım sağlıkla büyüsün Uraz bey :)

rint rint Canım ilk okumaya başladım geçmişte. Ben okuyasıya kadar doğum yapmışsın bile masallah. Allahim sağlık sıhhat içinde büyütmeyi nasip etsin. Çok sevindim:KK200:

Ahh canım gözünüz aydın sağlıkla kavuştunuz çok şükür çok sevindim.
Edizin ilk tepkiler nasıl ?:))

Hoş geldi Uraz 🤗
Geçmiş olsun inş kolay atlatır anne olduktan sonra kışı sevmiyorum artık hep hastalık

X