2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bende yetişemiyorum ama ilginçtir ki dışarıda daha uslu o yüzden günün 2 3 saati dışarıdayız :))
Valla bizdede durum bu kuzum evde durmak istemiyorum artık çocuk dışarda uslu evde yaramaz biz yatmadan yatmaya eve geliyoruz öğlen yemeğini bile bahçede Çardakta yiyor arkadaşları ile :)))

maşallah ya sağlıkla büyüsün inş kızının tepkisi nasıl oldu seviyor mu kardeşini daha erken gerçi alışması için :))

Sevmez miii çok seviyor, o kadar çok seviyor ki canına okuyor bazen severken
Şaka bir yana, bazen error verse de yaşına göre gayet güzel kabullendi durumu Denizim .. içinde fırtınalar koptuğunu biliyorum ama aşacağız umarım.

Çok teşekkür ederim :)
Hayırlı sağlıklı evlatlar olsunlar. İkinci erkek miydi? İki haftalık oldu demek... Zaman çooook hızlı akıyor. Adı ne oldu?

Vallahi zaman asıl şimdi çıldırmış gibi akıyor, öyle ki az önce Doğuma girmiş gibiyim :)
Evet erkek ufaklık, konsantre adam hatta .. Nazım Özgür koyduk ismini de.

sagol canim beni hatirlayip yazdigin icin
iyiyim cok sukur ise basladim, sinava da calismaya calisiyorum bi yandan
yorulmacayla geciyor gunler
cumartesi gunleri oyun grubuna gidiyoruz
sen nasilsin emre kuzum nasil?
İyiyiz bizde canım sağol benim bu tempoyu bile bünyem kaldırmıyor seni düşünemiyorum Allah kolaylık versin :)
Oyun grubu evde mi yoksa kreşe falan mı gidiyorsunuz memnun musunuz

Olur o kadar annesi belki de fırtına falan kopmuyordur anne yüreği sen öyle hissediyorsundur :) çok sevindim şimdiden böyle ise ilerde daha rahat olur senin için

Valla bizdede durum bu kuzum evde durmak istemiyorum artık çocuk dışarda uslu evde yaramaz biz yatmadan yatmaya eve geliyoruz öğlen yemeğini bile bahçede Çardakta yiyor arkadaşları ile :)))
Bak yaa Alper paşama bak :)) arkadaşları da mı var :) ya bu arada benim çocuğum çok nadir parktakilerle oynuyor. Hele bide kaydırakta önüne falan çıkan olursa anne kız ona yolumu kapatıyor diyor :)) yada tükürüyor :/ eve de onun yaşlarında bir çocuk gelirse ortalık cehenneme dönüyor hiç başkasına alışkın değil. Şu oyun gruplarını ciddi ciddi düşünüyorum

Oyun gruplarını da , kısa süreli bikaç gün kreşi de tavsiye ederim. Biz de anne çocuk oyun grubundan, haftada iki gün 1.5 saat annesiz gruba geçmiştik, Doğumla ara verdik, Haziran ayında tekrar götürmeyi planlıyorum. Oturduğumuz sitede çok çocuk var, Deniz çok sosyal olmasına rağmen, o tür bilinçli oyun oynatılan gruplar çok keyif verdi, koşa koşa gidip çıkmak istemedi hiç, bir de okul arkadaşları oldu :)
Yazın haftalık program uygulayan yaz okulları da oluyor kreşlerin..

Öyle valla taşındığım site oğlan için çok olumlu oldu canım kendi gibi bıcır bıcır bir sürü arkadaş edindi birlikte geziyoruz tozuyoruz çok sosyalleşti saldırma huyu paylaşmama huyu yokmu tabiki var ama bu huylar dönem dönem oluyor zaten her çocukta :) oyun gruplarıda çok iyi etkinlik yapar gelişim açısından güzel oluyor bizde oyun merkezlerine çok gidiyoruz soğuk havalarda mutlaka 2 haftada birde olsa gidiyoruz

Ne güzel olmuş ya Mehmet emre hiç benden ayrılmaz gibime geliyor.aslında bizim lojmanda da dolu çocuk var hepsi çok güzel arkadaş oluyor ama oğlum herşeye aksilik Edip bağrıyor sırf bu yğüzden düşünüyorum

Umulmadık taş baş yararmış , memeyi de hiç bırakamaz sanıyordun ama bak özgür iradesiyle bıraktı onu da

Çok tebrik ederim kardeş gelmiş kuzuya, sağlıkla güzellikle büyüsün

İyiyiz bizde canım sağol benim bu tempoyu bile bünyem kaldırmıyor seni düşünemiyorum Allah kolaylık versin :)
Oyun grubu evde mi yoksa kreşe falan mı gidiyorsunuz memnun musunuz
Şu ders işinden bir kurtulsam rahatlayacam işte
Oyun grubu kreşe gidiyoruz Cumartesi günleri 2 saat. Biraz etkinlik biraz parkta koşmaca filan güzel gidiyor, sıpam pek sevdi gelmek istemiyor eve :) annemlerle geçiriyor günü, onlara yakın kreş olsa yarım gün yollardım aslında.

Umulmadık taş baş yararmış , memeyi de hiç bırakamaz sanıyordun ama bak özgür iradesiyle bıraktı onu da
O konuda işte anlayamadığım şeyler oldu :) ısırdığı için yara ve mastit vardıya bence ondan bıraktı sonra çok yalandı durdu çünkü :)) yok ama deneyeceğim zaten tek kalmasa da olur yeter ki diğer çocuklarla biraz kaynaşsın herşeyi bizle oynuyor ediyor

Evet AVM kere falan bizde gittik ama oralar da ben telef oluyorum beni top havuzuna sokuyor tünellerden geçiriyor o yüzden g.rdüğğm yerde kaçıyorum artık :)) burasıda çok kalabalık bir lojman ama kankito falan yok devamlı bağırıyor çocuklara :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…