2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Selam kızlar
Mehmet emre telefonumda ne kadar uygulama varsa sildi kk mail vs geri yükledim ama şifreleri unutmuştum sonunda mailin şifresini hatırladım da yeniden aktif ettim kk üyeliğini :)yoksa ben gitmem burdan :)) herkes iyidir inşallah havalar düzeliyor çok şükür kışı atlattık sayılır
Kızlar benim bir derdim var ama ne neee diye soran olursa anlatırım :))

Evet sanki var umutlandırmayayım Ama bize fal baktırma :)) sonucu bekliyoruz

E Emnis ne derdin var nasılsın kuzum
Selam canım iyiyim sen nasılsın Alper kuzum nasıl.dert demeyelim ama Mehmet emre nin tuvalet alıştırması kolay olacak derken zor olacak galiba kaç kez denedim çok direniyor ille bezi takmamı istiyor takmazsam kıyameti koparıyor bazen çaktırmadan çıkartıyorum ondan da haliyle çocuk bez var sanıyor çiş yapıyor üstüne sonra çiss yaptım üstüme ben bebek değilim diye yine feryat koparıyor ama bir yandan da bezden çok rahatsız oluyor devamlı çekiştiriyor kaşınıyor falan nasıl olacak bu iş umutsuzluğa kapıldım iyice

Demek ki daha erken kuzucum hiç diretme alperde bezden çok rahatsız olurdu Molfix in külot bezi çıkmış ona geçtik rahat etti şuan ne ben nede kendisi tuvalet eğitimine hazır değiliz yazın sıcakta deniycem inşallah:) iyiyiz bizde sıkılıyor evde çok hava iyiyse alperin de modu yüksek oluyor soğuk havalarda oyun merkezlerine götürüyorum arkadaşlariyla öyle mutlu oluyor 28 aylık bir çocuk oldu artık bıcır bıcır konuşuyor çok şükür Mehmet Emre nasıl :))

Maşallah maşallah doğdu doğacak nerede kaldılar derken büyüdüler valla :) Ankara'da da havalar iyi gidiyor bu ara hep dışarıdayız bizde.mehmet emre şuan hasta maalesef kışı hasta olmadan geçiriyor diyordumki babasından geçti ( hasta olunca çok fena oluyor dün 1 saat uykuyla sabahı ettim bugün ne olur bilmem ://

Hayırlı olsun canım üzülme allah bilir zamanını .benimde 1 haftalık gecikmem var gerçi bizim öyle bir niyetimiz uzunca bir süre yok korunuyoruz da ama yine de korkmuyor değilim.
Hayırlısı olsun senın içinde benıde habersız bırakma test yapmayı dsnmuormusun

Çok geçmiş olsun canım çocuklar hasta olunca hem analar hemde kendileri perişan oluyorlar:/ İstanbulda hava çok dengesiz fırtınalı soğukta dışarı çıkamıyoruz inşallah yakında ısınır hava zira Alper sıkıntıdan patladı

Oooo masallah kizlar.ben bu yeni ayara alışamadım yaa cok yabancı geliyor... benim oğlan hala konuşamıyor gelişimi normal düzeyde gidiyor bedensel olarak. Bol bol ablasıyla kavgası var.bazen coook komik bazen de tam delirmeluk... yazın başlayayım diyorum ben de wc eğitimine. Bakalim zor olacağı kesin de

Masallah bıcır bıcır konuşuyor demissin ya bana hayal gibi geliyor su an.insallah benim oğlum da kendini ifade etmeye başlar da rahatlar da biz de

Masallah bıcır bıcır konuşuyor demissin ya bana hayal gibi geliyor su an.insallah benim oğlum da kendini ifade etmeye başlar da rahatlar da biz de
Benimkide baya konuşuyor canm darısı sennkıne valla biyerden sonra artık sus dıorum helede uyutmaya calısrken cenesı acılır anne ses gelıo kapı çarpmış .böcek gelio.polis gelıo atesim var hasta oldum hele su ıstemesı tam yatırıom su ıstıo bıde adımızı soluo fatmagul su ver tam bır sıpalar bunlar uyumayacak ya napsamda yırtsam dıe ugrasıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…