2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Geçmiş olsun cnm amiin

valla cnm hepimiz ayniyiz merak etme etkinlik dersen puzzle yapıyoruz seviyor kızım sonra yakalamaca oynuyoruz bayılıyor topları bi yerlere yapıştırıyoruz su da balık falan tutuyoruz oltayla oyuncak tabi bu onun cani ne seviyorsa yani öyle yapmaya çalışıyorum

Bizimkilere boya bile alamadım kaç kere denedim hemen ağzına atıyorlar oyun hamuru kendim yapmıştım onu da yediler hazır olanı düşünemiyorum sulu şeyleri acayip seviyorlar bayılırlar ama neler neler yaparlar kim bilir

Selamun aleyküm arkadaşlar. Adım adım ışıklı yayınları online ücretsiz Türkiye geneli deneme sınavı yapıyor.
Www.adimadimsinav.com adresinden kayıt yapın İlk sınav 3 kasımda. O gün bilgisayarın başına oturacak soruları okuyup cevaplayacak çocuklar Çok iyi bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Ben oğlum için kayıt yaptım. Tüm tanıdıklara da söylüyorum. Onlarda kayıt oluyor. Sizde tüm tanidiklariniza söyleyin. Ücretsiz herkes sınava girsin kendini denesin.

Hey kızlar bebekleriniz grip başlangıci yada gripken ayaklarının altına üstüne limon suyu sürün nasıl iyi geliyor anlatamam
Merhaba. Dün gece oğlum çok fena öksürmeye başladı, hemen ılık zeytinyağını boğazına sürdüm, tereyağı eritip pekmezle karıştırıp içirdim sonra aklıma bu tavsiyeniz geldi. Hemen yarım limonu sıkıp ayaklarına sürdüm, o kadar iyi geldiki, öksürük resmen kesildi, önceden de kolonya sürerdi o da işe yarardı ama bu daha doğal bi yöntemmiş teşekkürler tavsiyen için :)

Çok sevindim geçmiş olsun yavruya :))sunuda yeni öğrendim çörek otu yağınida aynı şekilde ayagina sürersen öksürüğe balgama iyi geliyormuş ama onu henüz denemedim mantikli geldi ama :)

Çok geçmiş olsun canım

Ben grip oldum bide bu gece oğlum yatağında uyumak istemedi uyandıktan sonra yatağına yatırdım yanına uzandım benim kalktığımı anlayınca uyandı 2 kez yaşadık sonra gelip üstüme yattı yanıma yatırınca bile ağladı öyle uyuduk tamamen uyuduğunda yanıma yaptırabildim acaba korktu mu öyle yaptı?ilk kez oldu bu

Bizimki hergece kalkıp ağlıyor yanimiza alıyoruz sabaha kadar beraber uyuyoruz. Seninki ilk kez yaptıysa inşallah geçici bir durum olur

Bizde iyiyiz çok şükür. Oğlanın okulu ödevi kızımın oyun istekleri ev yemek derken geçiyor zaman
Bizim de seneye oyle olacak insallah.kizim anaokulunda etkinlik hazirlama yapmak istiyor boş durmuyoruz.oglum da firsat vermiyor tabi biraz tartismali bol sesli geçiyor bizim akşamları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…