2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Hadi canım yeni birşey öğrendim
Ben de geçen gün araştırırken öğrenmiştim. Apartmandakiler kedi gelince üstünde geldi sanıyorlar ama iş o kadar basit değilmiş. Ya işte ondan sonra neden insanlar siteye kaçıyor. O kadar kızgınım ki. Binada 10 araçlık kapalı garaj var. 4 senedir bir kapı yaptırılamadı. Onun yerine başka yere kapı yaptırma fantazisi vardı şükür belediye arsa benim dedi de o kadar parayı ona gömmediler . Dün apartmanda 3 tane 10 12 cm arası çekirge vardı. Ya baharda ilaçlama yapılsın diyoruz bina yeni böcek yok böcek çıkarsa yaparız.
Bu mallığın cezasını ben çekiyorum ama. O garaj yapılsa o kedi oraya giremeyecekti. 15 cm açıklık var mevcut kapımsı yapının altında. Ya o kadar inşan girip çıkıyor. 1 gün indi eşim o da beni buldu çok kızgınım. E Emnis evde sağlam ilaçlama yapıldı iki üç sivrisinek dışında ölen börtü böcek de yok. Yani ev pirelenememiş henüz iyice sarmamış. Olan bana oldu. Ama ev mis gibi oluyor. 3 kat biliniyor her yer her şey :)))

Anaa yuh o da seni buldu he :)))
Bak yukarda yazdım valla o da beni buldu.

AnkArada havalar nasıl biz buraya geldik geleli yağmur yağmur yine kör talih beni buldu :))) 2 kere falan denize gidebildik
havalar gayet güzel canım. Dün 10 dk falan yağdı geçti. Bugün yoktu ama. Tam denizlik hava
Sahi se İstanbul da doğup büyümiş inaansın. Anlaranın az nemli havasını nasıl buldun? Eskiden havamız kuruldu ama barajlar ve göletler eğwy arttırmış oranı . 15 20 yılda

Günaydın kuzum tekrardan geçmiş olsun. Ankara havası yazın beni etkilemedi pek ama kışın kaloriferlerle birlikte baya nem sorunu oluyor ya kalktığımda hep burnum tıkalı :)

Amannnnn insanlarla ugrasmak çok zor. Seninde çok buyuk talihsizliğin olmuş . Gelmiş seni bulmus

E Emnis hala gece beslenmesı devam edıyormuydu. Uyanırsa su teklıf et.
Bazen gecede 2 defa su ıcıyoruz.
Bi de bana kalk kalk su su. Ben Kalkan’a kadar böyle. Su dıye ınlıyor.
Yilfasa yazmış canım onun için sormuştum bizde yok artık öyle şeyler :)) ama sadece dediğin gibi su istiyor o da bir kere nazar değmesin uykuları oturdu gibi ama bu seferde çok erken kalkmAya başladı 6 Max 7

Gecede 11 gibi uyuyor yine az oluyor işte
Gündüz uyuyor mu canım? Merak etme düzeltecek. Gece emmediği için acıkıp uyanıyor. Ediz de 5 6 gibi uyanıp emip uyuyordu.
Şu an kayınvalidemde kalıyoruz. Herkes işe gidiyor gece ağlamasın diyorum bir de sıpam gündüzleri olmadığım için çok mızırdanıyor bana. Ben de gece emziriyorum. Dün gece eli üstümde uyudu. Sabah 10da çıktık akşam 11 buçuktu geldiğimizde. Akşam 8 gibi uğrayıp bir 15 dk öpüp kokladım ama yetmedi tabii ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…