2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
yok canım uzun değil bundan sonra bi aksilik ollmazsa ayda bir çağıracaklar son aylarda tekrar 15 güne döneceğiz

canım bazı arkadaşlar ayda bir gidiyor bazıları 15 günde bir bazı arkadaşlar haftada bir... doktorun demek ki bi sorun görmedi ben her hafta gidiyorum ama benle kıyaslama çünkü benim bazı durumlarım var erken gitmem için doktor istiyor...

Kızlar su icebiliyor musunuz? Yani en fazla ne kadar icebiliyor sunuz benim mi 3 4 bardağı geçmiyor.. Bir de yüzünüze flan krem peeling gibi seyler sürüyor musunuz?
su içemiyorum bende midem almıyor çok susuyorum geceleri bir damla ağzımı ıslatcak kadar içebiliyorum midem baya bulanıyor ne yiyeceğimi şaştım

Kızlar su icebiliyor musunuz? Yani en fazla ne kadar icebiliyor sunuz benim mi 3 4 bardağı geçmiyor.. Bir de yüzünüze flan krem peeling gibi seyler sürüyor musunuz?
canım ben en az oda 1,5 litre su içiyorum... en fazla 2,5 litre oluyor benim su içmemde sıkıntı olmuyor..

sivilce için mi kuruduğu için mi sordun yüz peelingini onuda yazarsan arkdaşlardan daha net cevaplar alırsın ben sadece sabahları veya aklıma geldikçe yıkarım yüzümü onun dışınd ayüzüme krem sürmem yeteri kadar yağlı zaten..

KİZLAR SABAH YAVRUMUZU GORDUM
BUYUYO MASALLAH SUPHANALLAH CİNSİYET TAHMİNİ YAPABİLİR MİSİNİZ?
Canım maşallah nasıl belli yüzü ya o burun ne öyle Karadenizli misiniz şaka bi yana kocaman olmuş Allah tamamına erdirsin inşallah bence erkek olabilir tabiki Allah bilir

kızlar bişey sorcam göbek gögüs ve bacak yağlama ve krem faslına geçtini ben artık duştan sonra sürmeyebaşladım bebe yağı kullanıyorum siz kullanıyorsanız ne kullanıyorsunuz?

Canım maşallah nasıl belli yüzü ya o burun ne öyle Karadenizli misiniz şaka bi yana kocaman olmuş Allah tamamına erdirsin inşallah bence erkek olabilir tabiki Allah bilir
ahahahhaha sorma karadenizli değiliz ama burnu büyük olcak galiba :) benim içime hep kız doğuyodu bugün usgde tipini çok erkeğe benzettim hatta baya olgun adam gibi bişey

ben yüzüm için kullanıyorum evet maske vs de yapıyorum açıkcası zararlı olabilceği hiç aklıma gelmedi..

bir sakıncası olur mu ki..

ahahahhaha sorma karadenizli değiliz ama burnu büyük olcak galiba :) benim içime hep kız doğuyodu bugün usgde tipini çok erkeğe benzettim hatta baya olgun adam gibi bişey
kız öyle düşünme benim kuzenim 8. aynda detaylı 3 boyutlu ultrasona girdi burnu böyle tam karadenizlilerin yuvarlak ince uzun ve byük olur ya öyle duruyordu... Bi doğdu minicik burnu yok gibi bişey o ultrasınun hareketli olamasından öyle çıkmıştır. . . :)

Selam kızlaaarr
Herkeslere musmutlu günlerr..
Ben iki gündür yürüyüşlere başladım inanılmaz enerjik hissediyorum. Öncesinde sürekli yatma ihtiyacı duyuyordum. Azaldı... Az birazda olsa normale dönüyorum. Kalktım mutfak dolaplarını bilem indirdim bugün
Yüzünde pullanma olanlar olmuş. Benimde saçlarımın arasında başladı. Kepek gibi pul pul dökülüyor öncesinde hiç olmazdı..
Yağ sürme konusunda ise, ben zaten düzenli bebe yağı kullanıyordum duştan sonra tüm vucuduma şimdi susam yagına başladım neutrogenanın. Bir süre kullanıcam bebe yağından daha iyi nemlendiriyor gibi hissettim hemde sıkılaştırma etkisi varmış. 5 ay dolana kadar sabah aksam bunu deniyeyim dedim.. Ama tavsiyelere açığım ..

Evet aynen katılıyorum

Benim yüzüm çok kurudu normalde karmaydi zTen gece gündüz kremlerim vardı suruyordum ama hamilr kalınca bıraktım

Bende nohutuma yorum istiyorummm Sekiz hafta 3 günlükkenki fotosu buuu lüffen bizide yorumlayınn bakalım ne diceksiniz :)
Aaa bebişin ilginç biçimde yukarı sırtını vermiş asılı gibi duruyor. akrobat mı olcak maşallah bunuda prensese benzettim ama kesin yorumum değil son randevunde fotoda daha net olur. Allah kuzunu sana bağışlasın annesi.

kızlar bişey sorcam göbek gögüs ve bacak yağlama ve krem faslına geçtini ben artık duştan sonra sürmeyebaşladım bebe yağı kullanıyorum siz kullanıyorsanız ne kullanıyorsunuz?
En iyi bebeyag Nivea kullan derim yada fark edermi bilmiyorum.bebeyagi.sonra BEBİŞİN kullanacak ben öyle yaptım banyo sonrası. Sürdüm hafif masaj ohh.mis gibi.3 yada 4 saat uyuyor rahatlıyor bebeğin. Kiloda alıyor cildi.yumsadigi için. Diye.dusunuyorum oğlum. 1.500 kilo alıyordu ayda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…