2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Vay arkadaş ne bünye var sende maşallah gecmış olsun başkası olsa şöyle kötüyüm böyle kötüyüm der sızlanır durur çok dayanıklısın maşallah canım
Hahaha bu hepatit dendiğinde oturdum ağladım. Eşimmya her şey dünyanın sonu gibi davranma niye bu kadar yıpratıyorsun kendini diyor. Valla baya moral oldu bu dediğin bana :))
Sen taşındın nasıl gidiyor alıştı mı beyimiz? Sen alışıyor musun? Evi beğendin mi, çevrede sıkıntı yaşamazsınız inşallah

Geçmis olsun canım iyi olmana sevindim

Evet canım pazar akşamı geldik evi beğendım eşim baya bir kısmını halletmiş ama erkek nede olsa eşyalar saçma sapan yerlerde yavaş yavaş düzeltiyorum bende:)mahalle güzel derli toplu ana caddeye bir apartman mesafedeyim oda güzel oldu rahatça çıkıyoruz gerçi sadece pazartesi çıkabildik çok soğuk yahuu :))

Gecmis olsun canim.
Masallah sana baya saglam bunyen dogum ve simdi gecirdigin ameliyat sonrasi cok iyisin.masallah masallah.
Belirtilerin neydi canim.

Sağol canım beni hatırladığın için.
Sıpam yürümeye başladı. 1 haftadır pıtı pıtı yürüyor. Sonra hemen popiş yere :) sonra emeklemeye devam
Üst dişi çıktı, diğerleri de yolda gibi.
Sen nasılsın kuzuların nasıl?

Bizim altta 2 dişimiz var baska yok.ama üstteki dort disin de nerdeyse etinden gozukuyor beyazligi o derecede ama çıkmak bilmiyor 3 aydır sıkıntı yaşıyor yavrum...

Gözün aydın inşallah birdaha böyle sıkıntılar yaşamazsınız canim

Beğenmene sevindim canım, güzeldir o taraf inşallah uzun vadede memnun kalırsınız. Ahhh Ankara soğukları daha başlamadı ahhh. Hafta sonu çok iyiydi aslında :)

@emnis artık sen de Ankara'da mothercare outletten alırsın herşeyi
sıpa büyüdü ya artık bulamıyorum düzgün uygun fiyatlı bir şeyler

Ay şuan hiç bir yer bilmiyorum nerede :))
sana uzak biraz canım Forum Ankara Outlet :)) Ankara'nın gezilecek yerlerini anlatayım diyeceğim de hepsi avm oluyor :))) Bu mevsimde seğmenler parkına git küçüktür ama güzeldir :)

Canım çok geçmiş olsun sevindim negatif çıktığına.
Operasyon geçirmişsin onun için de çok geçmiş olsjn
Çok şükür canım kafaya takmıyorum dedim ama epey endişelenmişim aslında. Sonucu öğrenince derin bir nefes aldık. Çok teşekkürler

Gecmis olsun canim.
Masallah sana baya saglam bunyen dogum ve simdi gecirdigin ameliyat sonrasi cok iyisin.masallah masallah.
Belirtilerin neydi canim.
Beni en çok Ediz'in alerji yıprattı canım. Hani hep denir ya evlada gelen başka olur diye, gerçekten onun kılı a zarar gelme ihtimali bile yordu, bu ları hiçbir şey değil onun yanında...
Ağustosta adet oldum ilk. 5 6 gün lekelenme 6 gün adet oldu. Eylül de aynı oldu. Ekimde 15 gün lekelenme oldu sadece. Ama ben doğum sonrası normal sandım. Kasımda 2sinde lekelenme başladı. Rutin kontrole gittim bir yıl oldu diye. 5. Günüydü. Dr. pıhtı görüyorum ama net değil kalınlaşma ya da başka şey de olabilir haftaya kontrol dedi. Pıhtıysa haftaya kadar kendini atması gerek dedi. O sırada normal adet oldum. Görüntü yine net değildi şimdi net görmeden canını yakmayayım adet bitebilir de lekelenmeye dönebilir de haftaya tekrar bakalım dedi. Son gidişimde artık 25 26 gündür kanama devam ediyordu. 4 boyutluyla baktı. Kalınlaşma var pıhtı gibi görünen yapı duruyor polip olabilir ama görüntü net değil kesinleştirmem gerek kalınlığı alıp o kısma da bakmak lazım dedi. Öylelikle operasyona aldı. Polipler varmış.
Polipte bir sonraki aşama çok yoğun kanamaymış. Genelde böyle lekelenme tarzı başlayıp bir ay sonra falan yoğunlaşıyormuş. Dr sağ olsun ihmal etmedi. Ben rutin kontrol diye girmiştim çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…