2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bu hafta kan tahlili ve 1 yaş kontrolü için doktora gideceğiz. Sağlık ocağı kan ve d vitamini vermedi 1 yaşından sonra vermiyoruz dedi 1,5 yaş alışına kadar oraya gitmeyiz :-)
İnşallah tahlilleri iyi cikarda hiç birşey kullanmak zorunda kalmazsiniz

Selam Kızlar ve kuzuları nasılsınız?

@emnis cim yeni işsizliğin hayırlı olsun :) Yavrunla evde olmanın doya doya tadını çıkar canım.

rint rint cim geçmiş olsun inşallah yanlış pozitif çıkmıştır. Pozitifse bile hcv çok kolay bulaşmaz canım

Selam Kızlar ve kuzuları nasılsınız?

@emnis cim yeni işsizliğin hayırlı olsun :) Yavrunla evde olmanın doya doya tadını çıkar canım.

rint rint cim geçmiş olsun inşallah yanlış pozitif çıkmıştır. Pozitifse bile hcv çok kolay bulaşmaz canım
Şükür canim iyiyiz bir aydır geniz akıntısı ile mücadele ediyoruz sadece:işsiz: sen nasılsın işe başladin mi

gonulll gonulll canim misafirin varmis demek sessizligin belli oldu hemen.masallah 9 diş iyiymis ya biz hala 2 disliyiz ve sıkıntısını yaşıyoruz.dışarıdan belli resmen incr perde var gibi ama patlamıyor patlamıyor.... Ufaklık ablasının peşinde koşuyor mu

gonulll gonulll canim misafirin varmis demek sessizligin belli oldu hemen.masallah 9 diş iyiymis ya biz hala 2 disliyiz ve sıkıntısını yaşıyoruz.dışarıdan belli resmen incr perde var gibi ama patlamıyor patlamıyor.... Ufaklık ablasının peşinde koşuyor mu
Bazen dişlerin patlaması zaman alabılıyor.
Koşturmaz mı. Çoğunlukla ablasının oyununu bozuyor. Bugün azıcık büyüklere sesimi yükselttim söz dınlemdikleri için benım küçümende anne dıye seslenıyor bı yandanda ısaret parmağını sallıyor hayır dıyor bana şaştım kaldım.

L Larendee senin çocukların nasıl. KıZınım allerjik sorunu vardı galıba doktora götürmüştün yanlış hatırlamıyorsam. Nasıl şimdi iyimi. Oğlunun hastalığıda gecmıstır ınsallah.

Kızlar bornoz yerine panço havlu almayı düşünüyorum soobe mağazındakinin kalitesini bilen var mı?içeriği yazmıyor da

İki kaburganın tam ortasında bizim nokta günü şişlik var. Elledıgımde kemık gibi birşey geliyor elıme. Bizim önemsizmiş. Doktor adını soyledı ama unuttum. Göğsünün üstüne doğru dostumu acaba. Bu gözlemle bakalım belkı geçer kendılıgınden.
Dikkatimi çeken bi düşme olmadı ama inşallah gecer bakalım

İyi çok şükür bak çıkmamış bir şey. Alerjinin sebebi bile d vitamini eksikliği olabiliyor biliyor musun, çok önemli çoook.
Çok teşekkür ederiz ayrıca, geçecek inşallah dualarınızdayız, biliyorum ve bu beni çok rahatlatıyor.

Hahhahaha o zamana miden küçülğr kız :)))
Allah şifa versin canım geçecek inşallah

L Larendee senin çocukların nasıl. KıZınım allerjik sorunu vardı galıba doktora götürmüştün yanlış hatırlamıyorsam. Nasıl şimdi iyimi. Oğlunun hastalığıda gecmıstır ınsallah.
6 ayliktan beri kasinıyordu kuzum sebebi belirsiz şükür bakalim konyada bulduk çareyi insallah tekrarlamaz.kac cildiye gezdik ama doktoruna düşmeyince rezil ettiler 4 senedir resmen... Oglan da daha iyi de tam anlamıyla duzelmedi gonul ya geniz akıntısı devam o da yorgun halimizi daha da zorlaştırıyor.gündüzku hali her seyi unutturuyor.sipam ya cok datli fena

Şükür canim iyiyiz bir aydır geniz akıntısı ile mücadele ediyoruz sadece:işsiz: sen nasılsın işe başladin mi
Canım sağol iyiyiz biz de şükür
Yok ben evdeyim hala.
Çalıştığım yeri sevmiyorum işe başlamayı düşünmüyorum o yüzden.
Geçmiş olsun size alerji filan mı var acaba kuzuda?

Canım sağol iyiyiz biz de şükür
Yok ben evdeyim hala.
Çalıştığım yeri sevmiyorum işe başlamayı düşünmüyorum o yüzden.
Geçmiş olsun size alerji filan mı var acaba kuzuda?
Besin alerjisi değil ama nerdeyse 6 ayliktAn beri kaşınıyor sicak tetikliyor yaz kış.ciltte aşırı kuruluk var haricinde döküntü vs yok.kaç dra gittik bi fayda gormedik ama 2 ay once konyaya gittik krem yağ sampuan hazirlatti.kullandığımızdan beri rahat... Tanı ne bilmiyorum ama 10 12 yaşına kadar dikkat ederseniz gecer dedi.... Baya uzun oldu kusura bakma 4 sene uğraşınca bunaldim artık

Besin alerjisi değil ama nerdeyse 6 ayliktAn beri kaşınıyor sicak tetikliyor yaz kış.ciltte aşırı kuruluk var haricinde döküntü vs yok.kaç dra gittik bi fayda gormedik ama 2 ay once konyaya gittik krem yağ sampuan hazirlatti.kullandığımızdan beri rahat... Tanı ne bilmiyorum ama 10 12 yaşına kadar dikkat ederseniz gecer dedi.... Baya uzun oldu kusura bakma 4 sene uğraşınca bunaldim artık
Yok canım ne kusuru :)
Besin alerjisi değildir ama alerjik bir bünyesi varsa ondan olabilir. Geniz etine filan da bakılmıştır sanırım. Rahatlasın da kuzu bir.

X