2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ay canım ben işteyken babası çok farklı uyutuyor bazen de uyumayıp öğle arasına kadar beni bekliyorlar ben hala aynı yapıyorum ya ninni açıyorum yada dönenceden müzik biri mamayla biri emerek öyle devam ediyoruz. Ayırırsın inşallah bi arkadaşım 18 aylıkken ayırmaya çalışıyor ama çok zorlanıyor gece uyanıp yanına geliyormuş annesiyle yatmak istiyor geri koyuyor kızı tekrar geliyormuş filan sabah uyanınca da o evden çıkana kadar durmadan ağlıyormuş

Ay neguzel ayni yerlerdesiniz bulusun foto atın bizede

Neden ben uyuyamıyorum??? Neden oğlan ilk kez erken uyumuş ve henüz bir defacık uyanmışken ben bu fırsatı değerlendirmedim? Kafamda deli sorular. Hepsinşn sonhnda bir soru ilareti... Hepsinin noktası kaçmış, çengeli birbirine dolanmış, gel de yanıt bul şimdi bu karmaşaya.

Biz hususi büyük yaptırdık yatağını, 3 kişi sıkışıyoruz , ben gider onunla yatarım artık , Yeni düzen bu olur :)
Şaka bir yana, gözüm korkmuyor değil.. :/ uyku işi hep bi stresli..

Inşallah hemen toparlanır kuzucuk canım geçmiş olsun tekrardan :) sen de dikkat et kendine biz hasta olursak herkes birden batıyo:/

Off çok geçmiş olsun canım

Çok geçmiş olsun canım ateş gerçekten çok zor çocuk durmuyor ağlıyor devamlı bizde atlattık çok zormuş

Kızlar burun tıkanıklığı için odaya soğan koyun diyorlar deneyeniniz oldumu ben ilk kez duydum

gonulll canım sen nasılsın bakalım.nasıl geçiyor gunlerin okul açıldıktan sonra düzene girdi mi.gün icerisinde aklıma hep geliyosun inan abi okulda minikler evde ikiz gibi
Miniğim biraz keyıfsız canım pek gırenez oldum o yuzden.okulların acılmasıyla daha yorucu gecıyor gunler.
Ikısıde buyudukce yvas yavas beraber oyun oynamaları cogalıyor. Cok guzel onları seyretmek.

Geçmiş olsun canım. 1-2 ay kadar önce Mehmet in de ateşi anlattığın gibiydi.ne burun akıntısı be öksürük hiçbirşeyi yoktu. Kızımdan deneyimli olduğum için 3 gün bekledim. Çok rahatsız olduğu durumlarda ateş düşürücü verdim, ince giydirdim. 3. gün ateşi kendiliğinden düştü, döküntüler başladı ve bir daha yükselmedi. 6. hastalık bunun adı canım.

BİM'e gidip uyku tulumu aldınız mı?bizim buraya en büyük 12-18 gelmiş aldık iki tane yıkanıyor şimdi

Bizde bugün kontrole giderken bim in önünden geçtik at alacaktım. Dönüşte alırım diye girmedim. Dönüşte girdim 1 saat önce satıldı sonuncu dedi tulum da kalmamıştı

Ben koyuyordum canım. Grip olduğunda hırıltısı olduğunda kesip beşiğine yanına koyuyorum
İse yarıyor mu canım ya bizimkinin de burnu tıkanmaya başladı malum kış başlıyor.oglumda okaliptüs yağı kullanmıştım soğan daha sağlıklı geldi bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…