2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
rint rint canım çok teşekkür ederim fikirlerin için :) çok faydalı oldu eşime direk kopyaladım yazdıklarını :)Kırkkonaklarda bir ev var eşim oraya gidip bakacak bugün bakalım hayırlısı :))
Canım inşallah güzel sonuçlar alırsınız. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

gonulll gonulll canım sen nasılsın bakalım.nasıl geçiyor gunlerin okul açıldıktan sonra düzene girdi mi.gün icerisinde aklıma hep geliyosun inan abi okulda minikler evde ikiz gibi

Öyle mi ne güzel ne zaman görüşeceğiz.emnis buraya taşınınca hoşgeldine gidelim ona .tanışmış oluruz nedersiniz
aaaaa beklerimm :) biz bu ay sonu taşınıcaz ama benim temelli gitmem kasım sonu o zaman beklerimm sizi :) çok sevinirim. Birde dostlar ben ilk defa ailemden ayrılıcam öyle bir yerden geliyorum ki sağım teyzem solum halam karşım dayımdı :KK70: şimdi yaban ellere gidiyorum :)) tanıdık birilerinin olması beni çok çok sevindirir yeni evimin ilk misafirleri siz olun inş :)) E Erenyigit rint rint

kızlar ev bakıyorum ya salona bakın kreş gibi :KK70:
upload_2017-10-18_11-44-26.png

Ben ben bende
aaaaa beklerimm :) biz bu ay sonu taşınıcaz ama benim temelli gitmem kasım sonu o zaman beklerimm sizi :) çok sevinirim. Birde dostlar ben ilk defa ailemden ayrılıcam öyle bir yerden geliyorum ki sağım teyzem solum halam karşım dayımdı :KK70: şimdi yaban ellere gidiyorum :)) tanıdık birilerinin olması beni çok çok sevindirir yeni evimin ilk misafirleri siz olun inş :)) E Erenyigit rint rint

Inşallah canım ankara soğuk oluyor ama şu an bile kombi yanıyor bizim evde bakalım inşallah görüşürüz ama belki yaza kalır

X