2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
yeni mahalle çankayaya yakın gibi hangi semtleri daha iyi acaba bilgin var mı canım? :)
Canım yenimahalle olmaz trafik olur çanlayaya gitmek 2 saati bulur.. Eşin nerede çalışacak tam?
Bir de site mi istiyorsunuz nasıl bir ev istiyorsunuz?

@emnis
Canım bence hem nezih hem merkeze yakın Kırkkonaklar ya da cevizlidere tarafı güzel olur. Dikmen'in keklikpınarı ilker ve Öveçlerde bazı kısımlar sıkıntılıdır. Balgat cevizlidere güzeldir. Ama maddi olarak biraz daha yüksek. Ben Kırkkonaklar tarafını tavsiye ederim. Hem güzel hem nezih hem de çankaya merkeze çok yakın. Merkez kadar da pahalı olmaz. Dikmen'de yükseklere çıkmamanızı tavsiye ederim. Daha düzlük kısımlar iyidir. Yukarıların hem yokuşu sorun olur hem de daha sıkıntılı alanlardır.

Ayakkabımi dedi biri bizde öyle bişey bilmiyoruz
@emnis yaren92 vallahi biz de pek mümkün olmuyor. Çorap dahi sevmiyor. Tüylü panduf almıştım bot gibi, altı da peluş. Sıkı olduğundan onu giydiriyorum dışarıda. Yoksa ayakkabı bu sene nasıl olacak bilmiyorum. Elbet yğrğmek yere basmak isteyecek.

Ankarada 1200 lira kira verdikten sonra istediğin yerde oturursun diye düşünüyorum kiralar bildigim kadarıyla 600-800 arası lüks yerlerde en fazla 1000 olsun hadi
Canım maalesef Ankara da çok pahalandı. Vasat bir yerde oturuyorum ben, yan daire 1000 liraya kirada. Karşıya park yapıldı 1200 istiyorlar ve dairelerden biri güneş görmüyor. Maalesef Ankara park avm gibi sebeplerle pahalanıyor. Eryamanda evler güzel ve görece kirası uygun olur ama Eryaman uzak hem de trafiğe girilir.
Lüks yerlerin fiyatına hiiiiç Giremiyorum 1200 civarına dikmen Kırkkonaklar taraflarında bulunur ama mutlaka.
Kız sen de keçiörende oturuyormuşsun yeni gördüm. Yakınız. Keçiören acayip uçtu fiyatlar ya. Hatta 10 sene önce mecidiyede 400e oturuyorduk şimdi vuuuhuu O da karanlık odası olan küçük bir evdi. Atapark Bağlum evler çok güzel ve uygun tabii. Biz de ettikten baktık bu sene de yok anam kıpırdayamadık

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canım denicem bana da okulda geçti yüzüme yüzüme hapsuruyorlar

100 mtre kare ve üstü- birde yeni binalara max 4 yılllık olanlara bakıyorum bu şartlarla aradığımda valla fiyatlar yüksek ://
Öveçler 4. Cadde bi tanıdığımızın evi var cadde üstü dolmuş otobüs sürekli geçiyor komşular çok iyi çevrede ne ararsan var market pizzacı kuruyemiş fiyatı bilmiyorum tam ama sorayım istersen

kızlarrr nasılsınız işlerden giremedim uzun süredir.Şöyle bi geçmişe baktım hasta bebislerimiz var geçmiş olsun hepsine. rint en kısa surede Edizin şifasını bulursunuz inşallah canım.@emnis ev bulma telaşı başlamış gönlüne göre bulursun umarım canım.
Uykusuz bebislerden bahsetmişsiniz benim kızce hala aynı çoğu zaman işe uykulu gözlerle gidiyorum geçen salı eşimden rica ettim işe sen bırakda arabada azcik kestireyim diye 20 dk lık yol bile gözümde büyüdü düşünün artık.Benim bıdık sıralıyor tabii cadılık yapmaya devam istediği olmadı mı hemen ısırıyor geçen ablasını ısırmış biz yokken nasıl üzüldüm büyüğüme

Atapark bağlumda filan oturmuyorum ben canım ama doğrudur mecidiye pahalı olabilir dediğim gibi 3 sene önce 500 dü 2 senelik bina güney cephe önden 1. Arkadan 7.kattı sanırım ve bayağı da genişti. Kecioren bi çok yere göre uygun 200 bine güzel sıfır daireler var mesela satılık. Etlikte daha fazla tabi ki ben dutluğa yakinim. Yakında buraya soyadımıda yazcam gören şıp diye tanıyacak

Valla ben de neredeyse konum verdim :)
Sanırım anlayabildim sizin o tarafları, oralar güzel ya valla seviyorum. :)

rint canım çok teşekkür ederim fikirlerin için :) çok faydalı oldu eşime direk kopyaladım yazdıklarını :)Kırkkonaklarda bir ev var eşim oraya gidip bakacak bugün bakalım hayırlısı :))

Merhaba teşekkür ederim :) ilanı vs var mıdır acaba nette? var ise özelden bana iletebilirsen çok sevinirim :)

-
selam canım yaa çok özledik nerelerdesin sen :) biz ev bakıyoruz ama işin içinden çıkamıyoruz zor oluyor ben burdan bakıyorum eşim iş çıkışı bakıyor falan :) yetiştirebilirsek bu ay sonu taşınacağız inşallah. Senin kızında mı hala düzelmedi uykuda bende işe servisle geliyorum serviste biraz kestiriyorum ama yol 15 dk :) uykuya dalmam 10 dk :) yani o 5 dk bile kıymetli geliyor.

yaren92 kolayca atlatmaniz dileğiyle canım.hayırlı olsun minik erkeğe

Rabbim damatliginida göstersin inşallah canım şimdiden kolay geçer inşallah

yaren92 geçmiş olsun canım şimdiden. Hayırlı olsun

yaren92 canım sünnetiniz hayırlı olsun şimdiden inşallah kolay ağrısız bi şekilde atlatırsınız

yaren92 canım sımdıden gecmıs olsun. Cok cabuk iyileşsin ins

Sağolun kızlar. Eve geldik. Kolay geçer inşallah

He doğru diyorsun ben bağlumda oturuyorum

Canım
Canım çok sağ ol Allah razı olsun. :)
Kıyamam ya bu 2016 modeller çok fena oldu çoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…