2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
ben veriyorum hatta hic ezmeden bolmeden cekirdegini cikarip verdim zaten bizimki tuzlu seyleri cok seviyo her kahvaltida 2 zeytin yiyor zeytinin cok faydali olduğunu duymuştum
ay iyi zeytin bulmakta zor bazıları zift gibi simsiyah. Ama dediğin gibi faydalı tuzlu gelir diye endişe ediyorum ama sanırım onu da peynir gibi suda bekletip verirsek daha iyi olur :)

@emnis senin yavru anne sutuyle aldi zaten o kiloyu.simdi ek gidayi yeterince ver.mevsiminde sebze meyve tuketsin.
Hareketlenecek artik yavas yavas o fazla kiloyu atar ustunden zaten.
Su olur yasitlarindan onde gider biraz boy kilo olarak.
Ileriki yaslarda da abur cubur isine fazla dalmazsa obez olmaz canim.

ay iyi zeytin bulmakta zor bazıları zift gibi simsiyah. Ama dediğin gibi faydalı tuzlu gelir diye endişe ediyorum ama sanırım onu da peynir gibi suda bekletip verirsek daha iyi olur :)
eşim bursaya gittiginde dogal zeytin ve zeytinyagi almisti el yapimi hiç siyahta degil tadida cok guzeldi sirf cocuklar yesin diye biz yemiyoruz zeytini zeytin peynir yumurta ve patates bizimkinin en cok sevdigi kahvaltilik

canlar sizin bebisler yurumeye basladi mi bizimki biraktigim zaman bana dogru geliyor ama çok telaşlı yürüyor zaten koltuktan duvardan destek alarak geziyor evi ne zamana yürürler ki bu 2. cocuk ama iste unuttum ustunden 6 yıl geçti ve tabikide sürünüyor ama oturdugu yerden elleriyle destek alarak gidiyor.

Tekrar hosgeldin.
Sen dogum yapmadan once bi kayboldun tam kayboldun :)))

aynen. aslında şöyle doğum iznime 32.haftada ayrılmıştım evde pc olmadığı için telden de giremiyordum internet sıkıntırı vs bayağı uzak kaldım. işe gelir gelmez baktım hemen ne olmuş ne bitmiş :) eski günler geldi aklıma. hey gidi günler ^.^ nisan gibide eylülü aldım annemin yanına Balıkesir örene geçtim yaz boyu eylüle kadar oradaydım. şimdi kv ye geçtik kızıma kv bakıyor. böyle işte

Bende öyle ümit ediyorum canım sağol

bizimki de yürüdü yürüyecek derken bir türlü başaramadı :) 9 buçuk aylığız koltuğu bırakıp 2 3 adım atıyor ama sonra kucağıma düşüyor :) tek koluyla tutup çok rahat geziyoruz eskiden yampiri yampiri yürüyordu bakalım herkes 1 aya kalmaz tamamen yürür diyor. Emeklemeyi neredeyse bıraktı hiç sevmiyor :)) artık yürüyünce daha mı iyi olur daha mı kötü olur bilemiyorum :)

bizimki çok geç emeklemişti. emekleme sonrası kalkmalar fln şimdi tamamen destekli tutunup duruyor ama çok yan yan gitmeden. sadece yürüteci var bindirmiyorum ama eylül onu dışarıdan ittire ittire yürümeye çalışıyor :) olayı biraz yanlış anlamış.

bizimkide oyuncak market arabasi var onunla tutunarak yuruyor bide balkonun kapisina surekli kapiyi acip kapatip yuruyor ama iste bi heyecan yasiyor insan ilk adimlarinda bu ara diş dönemi oldugundan yürümeye fazla zorlamiyorum nasilsa zamani gelince yurur insallah...

İns bu kış olmaz diyelim o zaman:))

Belki burhaniye meydanda karsilasmisizdir birbirimizi bilmeden :)))

Zeytinin cesitlisini yiyoruz.limonlu zeytin kara zeytin yakinda kirma zeytinde veririm.zeytinin faydasi cok canim

ya ben pek zeytin vermedim açık konuşmak gerekirse ezme verdim ama ezme haricinde şimdi işe de başladım ya benim kv sanki pek onu soy et uğraşmaz gibime geliyor. yani ezme versem de faydasını görür müyüm acaba? ben kahvaltıda yum sarısı, labne, omlet, mücver meyve püresi gibi şeyler veriyorum.

Sen deprem oldugunda da burdaymissin o zmn.

Daha yurumuyoruz ama siraliyoruz.elleri birakip ayakta durabiliyoruz.eveligun 1 adim atti sonrasi gelmedi.
1 aya iyice yurumus olur.

Cesaretini toplarsa 10 15 gune yurur ins.elinden tutup pek yurutme sana digru yurumesini sagla.2 3 adim olur 4 5 adim.

Belki burhaniye meydanda karsilasmisizdir birbirimizi bilmeden :)))

ayy hadi ya keşke bilseydim buluşurduk :):) annemde örende ayaklı sahildeydi gerçi şimdi altınoluğa taşındı. ama üzüle üzüle istanbula geri döndüm. kv lerin yazlığıda iskelede. hala yazları gelebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…