2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ediz iki gece çok güzel uyudu. 3 defa kalktı. 4.ye uyandı. Allah'ım şükürler olsun düzelecek... derken bu gece kabus gibiydi. Saat başı kalktı. Yatarınca ağladı. 15 dkda bir mızırdandı kurulu saat gibi. En son 5 buçukta uyandı. Gözünden uyku akıyor ama yok uyumamak için elinden geleni yapıyor şapşik

Hani üşüdüğü için çok uyanıyor demiştim ya yok o yüzden değilmiş iş olsun diye keyfine göre sebebini aramayın anneler

Yerleştim sayılır canım hemde ne yorgunluk sorma gitsin
hem bayram hem bahar temizliği toptan bitmiş oldu.Huzur içinde otur inşallah canım.

Canım iki çocukta da bi türlü uyku düzeni oturtamadım iki yaşına kadar.O yüzden boşver nedenini Ediz uyuyunca direk uyu o kalkınca mecbur kalkıyoruz zaten:)

Evet öyle oldu ama canım çıktı bebekle çok zor oldu. Saol güzel dileklerin için

Kızlar alıntı yapamadım.
O alkoller içilen alkollerden değil.
Biyokimyasal olarak alkoller sınıfı var. İçeriklerinde hangisinde vardır yoktur bilmiyorum ama öyle alkol değil :)
Yine de içinize sinmiyorsa vermeyin.
Zaten öksürük şurubuna karşıyım ben, eşim de peditus vermiyordu.

Kızlar mamayı mama Türkiye.com sitesinden aldım yeni açıldı galiba bu site hem çok çabuk gönderiyorlar hem de hediye gönderiyorlar tavsiye ederim. Geçen sefer 4-5 tane humana mama tek kullanımlık göndermişlerdi şimdi 3 tane mama önlüğü göndermişler. Bu kez baby goat aldım kokusu çok güzel keçi sütlü hem de Türk malı.

Kizlar bisey sorucm ben simdi sagma isini birakmaya calisiyorum da en son 3 4 gun once sagmistim 3 4 gin sonra yine doldu goguslerim ben de sagdim bi sutu defneye vermem de sakinca yoktur dimi

Malesef canim bende dis sandim ama idrar yolu enfeksiyonu cikti cok cok uzgunum ...neden oldu niye oldu bilmiyorum ustelik erkek bebekte iye ilk defa duyuyorum iki doktor gördü ikiside yogun enfeksiyon var dedi antibiyotik basladik

Malesef canim bende dis sandim ama idrar yolu enfeksiyonu cikti cok cok uzgunum ...neden oldu niye oldu bilmiyorum ustelik erkek bebekte iye ilk defa duyuyorum iki doktor gördü ikiside yogun enfeksiyon var dedi antibiyotik basladik
Ya çok üzüldüm
İnşallah çabucak geçer enfeksiyonu kuzunun.
Sonrasında kültür filan yaptırırsınız olmadı

Ya çok üzüldüm
İnşallah çabucak geçer enfeksiyonu kuzunun.
Sonrasında kültür filan yaptırırsınız olmadı
Insallah canim ama antibiyotigi iciremiyorum icer icmez kusuyo bide sen bilirsin canim malum poliklinikler kapali olunca acilde test yaptirdik cok detayli tahlil değildi sadece bol lokosit yaziyor sonucta sence ozelde doktoruna gidip hemen kültür yaptirmalimiyim yoksa ilac tedavisinin bitmesini mi bekleyeyim nettten bakınca kultur yapilmadan antibiyotik yazilmasini elestiriyolar epey ne yapsam bilemedim

Antibiyotik aldıysa verilecek kültür anlamlı olamayabilir canım.
Bir de küçük oldukları için bulaş olabiliyor.
Kendi doktoruna ulaşma şansın varsa bence bir sor.
Belki başka türlü idrarı elde edip tahlil ister.

Öksürük şurubu ok ama neden peditus vermiyordu ? O nezle ve grip için, ben 1 defa kullandım iyi de geldi , üstelik çokta eski bir şurup.. ?
Bebeklerde takip önemli , herşeye ilaç verilmemeli evet ama çokta çabuk ilerleyebiliyor minik hastalıklar bile..

Bir de kızlar koruyucu olarak konuluyormuş mecburen
Yani dediğim gibi en mantıklısı içe sinmeyen şeyi vermemek bence.
Sonuçta içeriği belli yani.
Diğer şeylerde de paraben vs var

Sagol canım yarin icin randevu aldim yinede gitmeden önce arayip ulasmaya calisicam gel derse giderim artik...bol lokosit yaziyo ya biz farketmekte gec mi kaldik bobreklerine bi zarari olmuştur diye cok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…