2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Bana demişler demek, ben almadım. Ve tam da o dediğin yatağın siparişini verdim dolabıyla biraz da oynama yaptım tabi malum kız çocuk evcilik oynar, ben de minik bir evcik hayal ettim, saolsun yaptılar. Gelecek bayramdan sonra lakin asıl büyük soru, odaları nasıl ayıracağımız.. kamera koyarız dedik ama zor olacak sanırım bana da, ona da .. :/

Kesinlikle sepet de işime yaramadı. Çok heves ettim aldım ama ı ıhh. 50. gün park yatağa geçtik. 50 günün 25i hastanede geçti zaten. Kesinlikle anne yanı+yer yatağı. Park yatak da bel ağrısı yapıyor şimdi alırken sıpayı ama tatilde de evde de çok güzel kullandım. Şu an ev yer yatağına müsait değil benim maalesef

Canım çok üzüldüm tekrar olunca ne zor saatler. Bende yusuf keremin sesine uyanmıştım bi an dalmışım yerde yüzüstü yatıyordu yavrum. Öyle anlıyorum ki seni rabbim korusun inşallah. Suçlama kendini

Kız park yatak kurtarıcım benim

Farketmeden geçirmeye bak anlarsa çok daha zor olur önce öğle uykularında yatır. Çok güzel olur eminim. Bizimkiler doğdukları günden beri ayrı odada beraber yatıyor bana zor oldu gidip gelmek önce kameraya bakıyordum duramam diye uyumuyordum şimdi hiç bakmıyorum bile hemen duyuyorum. İleride onların maceralarını izlemek için bakacağım

@emnis yeni gördüm mesajını kuzumm Allah sabırlar versin üzme kendini nolur travma olmasın sizde bu durum Allah'ıma şükür birseyi yokmuş Mehmet Emre'nin yavrum benim benim başıma ne geldi diye korkmuştur o, alper de düşünce 2 saat ağladı korkudan olacak olan oluyor canım önüne gecilmiyor napcan herşey Allah'tan

Tuylerim diken diken oldu okurken.omru o zmna kadarmis canim.hayirli saglikli kardes nasip etsin yavruna.Allah sabir versin canim.

Aglattin beni canim kendim yasamis gibi oldum.Allah yasatmasin bi daha ins.

yaren92 yine bi sorum var size.
Hepsiburada dan bulasik makinesi alsam sorun olmaz degilmi.yine firma garantili oluyormus hatta servis gelip bagliyormus islemlerini yapiyormus.
Buradaki magazayla neredeyse 300 lira fark var.
Napayik ben

yaren92 yine bi sorum var size.
Hepsiburada dan bulasik makinesi alsam sorun olmaz degilmi.yine firma garantili oluyormus hatta servis gelip bagliyormus islemlerini yapiyormus.
Buradaki magazayla neredeyse 300 lira fark var.
Napayik ben
Alabilirsin canım benim bütün beyaz eşyalar hepsi burada dan sıkıntı olmadan da gelip kurdular yanlız Samsung marka almada ne alıyorsa al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…