2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar biz yemek yerken ben kizimin ağzına veriyorum o da cigniyor öğrendi cignemeyi ama arkadaşım kendi yemesi lazım diyor geç kalmış diyor geç mı ben hiç kendine vermedim avucunda sıkıp atıyor diye
canım yavaş yavaş koyabilirsin ben önüne koyuyorum artık.En.basiti gecen mantıyı elleriyle yedi arada bende verdim tabikimeyveleri hep kendisi yiyor bir iki ısırsa kar.
Hurdunya bende olmadım daha büyük te 8.ayda olmuştum bunda 9 a girdik ama tik yok

Senin oğlan doğuştan blwci :)

Kızlar oglumun vücudu normal ama başında ateş var ateşi bir düşüyor bir çıkıyor hiçbi şey yoktu bu gün 1 kere sulu dışkı yaptı sonra hafif ateş sonra halsizlik acaba diş mi

Aha sende de benimkilerden var doğuştan blwci bunlar

Senin oğlan doğuştan blwci :)
Yaa sorma yaramaz dolaptan fincanı alıp alışmış :)) hatta elinde fincanla mı doğdu ki :))
şaka bir yana anca blw usulü kemiriyor. Çorba içse azıcık. Yine hiçbir şey yemedi bugün
jean Seninkiler pişmiş yiyor mu yoksa suşici mi
Ateşin icadına tepki bu sıpa

Merhaba, benim baharım da seninki gibiydi canım alamıyordum elinden ne kaşığı ne çorba kasesini artık bıraktım ben. Mama sandalyesi altına temiz bir örtü seriyoruz omlet yaptım mesela dimi koyuyorum bir parça onu biraz yiyor atıyor sonra tekrar koyuyorum o parçayı bitirene dek böyle böyle yemiş oluyor domates veriyorum onu kemiriyor kabuğunu atıyor bütün kahvaltılarımız böyle geçiyor, çorbaları kandırıyorum biberonu ağzına verir gibi yapıp pat kaşığı götürüyorum hiç olmazsa bir iki kaşık yiyor bazen kahvaltı bulamacını böyle yediriyorum bu arada bir gün bulamaç bir gün ayrı ayrı kahvaltı veriyorum işte ne yapacaksam krep omlet börek o gün neyse istersen sende böyle dene en azından bişeyler yiyor birde her uyku sırasında devam sütü veriyorum bazen badem sütü bazen h. Cevixi sütü yalnız bunlar haftada bir veriyorum kilo alımı düzeldi gibi unutmadan eğer bulamaç vereceksem mutlaka keçi boynuzu pekmezi koyuyorum iştah açıyor gerçekten birde kullandığımız multitaps damla iştah açtı bence yani vitamin damlası. Asıl konu da neden bayadır yazmıyorum biraz önce gönül dü sanırım girip okuyup yazmıyorlar gibi birşeye rastladım insan öyle bir ruh haline geliyor ki yazsan bi türlü paylaşsan bi türlü diye düşünüyorsun,bebeğimi kaybettim, geçen hafta yoğun kanamayla dr a gittik tutunması için uğraştı fakat olmadı yavrumu mecburen kürtaj ile aldılar tutunamadı yavrum sebebi ise dr dediği kromozomsal bozuklukmuş yani insanlar nelerle uğraşıyor girip yazmamak gibi bir şey olabiliyor sırf kafandakileri atmak için bile okuyorsun burayı neyse çok uzattım Allah yavrularımıza ömür verdin sağlık sıhhat versin

çok üzüldüm... kardeşinin ömrü De Bahar'ın olsun dilerim.

Yiyorlar ama hep kuru şeyler çorba hiç içmiyorlar sevmiyorlar onun yerine buharda yada fırında pişmiş sebze yiyorlar ki o daha iyiymiş çorbada su olduğu için önermiyorlar sebzenin vitaminini alıyorlar zaten. Köfte et balık mücver pancake patates tostu bebek keki vs seni blw Türkiye tarifler kısmına alayım

Canım Allah sabır versin
Allah kızına sağlıklı kardeşler nasip etsin tekrardan inşallah.

Benim kız 10-15 kez kalkıyordu sebebini buldum sanki önce zıbınla yatırıyordum sonra kısa kollu baktım yine uyanıyor üstüne müslin örtüyorum ama açıyor tabii sonra sadece ince tulum giydirdim bilirsiniz belki kumaşı aşırı ince english home dan hediye almışlar snopy dog lu öyle uyudu şimdi onu giydiriyorum 3-4 kez uyanıyor. Sıcak ama üşüyormuş demek ki bide burda soğudu havalar yağmurlar başladı

ne dıyim cok uzuldum ( Allah uygun vakti zamaninda bir evlat daha nasip eder insallah. gönulun lafi iyi olup vakit bulan giren ama bırsey paylasmayanlaridir canim senin durumunda bırine kim bişey diyebilir. bende 1 haftadir yazmiyorum ama dedign gbi kafa dagtmak icin griyorum okuyorum.bebegim yazliktayken yataktan duştü aninda bayilir gbi oldu gozleri kapatti en yakin hastane 2 saat mesafe de yolda birde kustu.o araabayi nasil kullandim elim kolum disarda.yavrumda çok sukur birsey yok ama ben kendime gelemedm nasil dusmesine izin verdm, trafikte cildirdm elimi kornadan hc kaldirmama dörtlulere ragmen yol vermeyenler hala çok cok sinirlixm uzgunum

Çok geçmiş olsun yavruna onun ömrünü versin rabbim

Çok geçmiş olsun canım Allah korusun yavrularimizi

Bebek keki ? Sevdikleri bir tarifin var mı? Tarif çok ama .. seninkiler gurme oldu artık

Hmmm.. iyi tespit doğru diyorsun. Havalar serinledi artık, bizim de ateşi çıkıyor diye yarı çıplak kaç gündür ama odamız da cam açmayınca sıcak oluyor.. deneyeyim bu akşam, english Home kadar ince yoktur evde ama
Orada az biraz etli bişe satılıyor mu ki acaba :) elini neye atsan tiril tiril.

Çok çok geçmiş olsun canım insanı en çok pişmanlık ve neden engel olamadım soruları yiyip bitiriyor, bende kendimi suçluyorum başta eşim istememişti bebeği aldıralım vs çok düşündük. Şimdide bebeğim gitti melek oldu herşeyi en baştaki düşüncelerime bağlıyorum. Bebeğinin iyi olmasına çok çok sevindim Allah bağışlasın gözetsin korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…