2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Mamsel iyi geceler çayı.. ben iki gün verdim, sadece çabuk uyudu ilk uyurken ama uyanma sayısı özellikle ikinci gece coştu, dün vermedim o yüzden. Dişi geliyor yine gördüğüm kadarıyla yoksa böyle yarım saatte bir kalkmıyordu. Mucize olmadı yani :/

Bayramlığını aldık aşağıya attım:)) senin dediğin gibi cepli pantolon valla bol bol el.öpüp harçlık alacak oğlum senin paşa da yürüyecek maşşallah. hepsi hareketlendi ya hey gidi günler heyyy senin dolap işi be oldu yeniledinizmi? Ben ancak şimdi okudum. Valla yapmadığın iyi olmuş kuzum hazır ye ondan iyi mahvoldum iki çocukla. İnşallah kışın burda muhabbete devam ederiz. Tupperwaresepetim instagram adresim ben sizinkileri bilmiyorum siz bari beni ekleyin. Bende sizi ekleyim. Herkese slm

Eklentiler

• _20170821_150531.JPG
    15,2 KB · Görüntüleme: 32
  • _20170821_150503.JPG
    12,7 KB · Görüntüleme: 26
Maşallah bak sen sürpriz yumurtaya:))) oda ayaklandı haa. Küçük doğdu ama bak bizimkilerle aynı ilerliyor çok afacan olacak belli:)) o iki ay sonra ablasıyla abisiylede yarışır. Benimki ablası ne yaparsa aynısını yapmaya çalışıyor kızıma hiç rahat vermiyor sıpa az büyüsün poposuna poposuna şaplağı yiyecek belli:)))

ah canım Allah kolaylık versin.. Mehmet emrede şuan aynı durumda diyebilirim. aslında adım atmaya kalkışıyor ama hep düşüyor dün yüzü koyun kapaklandı yere sıpam
Oo seninki 1 adım önde benimki korkuyor adım atmaya. Sadece eller yukarı yapıp ayakta durmaya çalışıyor kıkır kıkır gülüyor bence seninki önce yürüyecek maşallah paşama öp benim için

Geçmiş olsun canım yeni okudum. Yemesi nasıl kuzunun çok az mı yiyor yoksa yiyor ama kilo mu almıyor? Ben yemeğin yanında smilac mamayada devam.ediyorum sende devam sütü denesen mi bi süre acaba birde hareket dönemi kilo verebilir bence başka doktora da sor bi yine sen.

Ben seni gruba da eklerim herkesi görmüş olursun kuzum buzdolabı hık dedi gitti henüz gelmedi yeni buzdolabı hiç çekilir şey değil yaz günü. Gerçi kombisiz de aynı şeyi demiştim güle güle giysin yakışıklı. adaşıma da çanta lütfen

Adaşının herşeyi fazla fazla var çok süslü sıpa:))) sen yusuf kereme ne alcan onu de:))) dolapsız zor olur canım. Eşin şirketten ayarlasın artık sizde ayarlayamazsanız biz ne yapalım söylede işini aşkla yapsın

Kız beleşi gelecek nüçün paralısına bulaşalım
Benim oğlana pijama don kaldığı yerden devam modunda geçirecek bayramı bayramda İstanbul da olacağız el öpmeye değil de parklara çimenlere gideriz dicedim sonra kurban bayramı olduğu aklıma geldi her yerde mangal kurulur şimcik

Ay aşağıda resimleri görmedim önce.sonra dedim ki niye aşağıya atti ki kıyafetleriiyiyim ben iyiyim ya kafam yerinde dimiay iyi güldüm kendime

My moonlight . Canim işleri bitirdin sahnelere döndün galiba.hoşgeldin sen de
Hosbulduk canım. Valla kışlıklar bittide. Benim oğlan dün salondaki sehpanın örtüsünü asıl sen cam vazo düşmüş laminat A tuzla buz olmuş. Benimkinin de parmağı kesilmiş. Aklım çıktı. Baya kanadı da zeytinyağı döktüm pamukla sıktım kan durdu. Ama bembeyaz halılar kan lekeleri çıkmadı. Halı yıkamaya gidecek yarın. Temizlik çarşı pazar okul hazırlığı bende iş bitmeeeeezzz sen nasılsın çocuklar nasıl.

Geçmiş olsun canım ya. Çok hareketlendiler artık bi yere kadar peşindeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…