2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bide kizlar vllah moralim bozuldu instagramda millet ne yedirdigini yazmis bebislerine kac ayliklar fln diye valla onlarin yaninda defne yarisini bile yemiyidur belki ya kendimi yetersiz hissettim bazen yptugimi da begenmiyo :KK43::KK43::hasta::KK61:

Bide kizlar vllah moralim bozuldu instagramda millet ne yedirdigini yazmis bebislerine kac ayliklar fln diye valla onlarin yaninda defne yarisini bile yemiyidur belki ya kendimi yetersiz hissettim bazen yptugimi da begenmiyo :KK43::KK43::hasta::KK61:
Hayır hiç oyle düşünme etkilenme sosyal ortamdan hicbir konuda.benim bile kızım ile oğlum arasında dunya kadar fark var yeme icme vs. Her konuda...sonucta her cocuk farkli ve özel canim benim.kendini yetersiz hissetme

Geçmiş olsun canım annenin Hasta olmasıda çok zoor
Teşekkür ederim canım.
Geçenlerde acayip bir vertigom oldu kafamı kaldıramadım resmen.
Bebişkomun bezini bile değiştiremedim ya
Allah'tan annemlerde aynı şehirdeyix de çağırdım geldiler hemen sağolsunlar.
Kötü olacaktı yoksa :KK43:

Bende yaptırmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı
Bence gerekli canım ya Allah korusun.
Geçmiş olsun canım geçen hafta bende oldum ama hafif 3 günlük yaz gribiydi inşallah seninkide öyle bi şeydir
Teşekkür ederim canım, sana da geçmiş olsun.
Umarım hemen geçer, boğazımın acısı geçsin diye sert ekmek yedim o taraftan yuttum resmen :KK70:

TaeYang TaeYang geçmiş olsun canım
Teşekkürler canımcım :)

Merhaba blw için geç kalmayın ne kadar erken o kadar iyi eğer Facebook kullanıyorsanız blw Türkiye sayfasını takip edin derim ben 6. Aydan beri yapıyorum avent Truman aldım 8,5 aylıkken denemiş olacaklar henüz gelmedi 1-2 güne başlayacağım haber veririm ama wee baby de çok iyi
Uzun zamandir faceden takipteyim ama mama sandalyesinden çıkarmakta zorlanıyorum kızımı Allah korusun aspirasyon durumunda panikle kalakalirim diye korkuyorum, wee baby tutma yeri ince gelmişti bana işe yariyorsa onunla da baslayabilirim siz wee mi kulandnz8 aya kadar simdi bardakla iciriyorum ama.kendisi içmesi için istiyorum ben de

Teşekkür ederim canım.

Umarım hemen geçer, boğazımın acısı geçsin diye sert ekmek yedim o taraftan yuttum resmen :KK70:

Severim seni yaa işe yaradı mı peki :))

Teşekkür ederim canım.

Oyy Vertigo mu en korktuğum şey Allah'ım şifa versin annenleri başından eksik etmesin canım bebiskon mağdur olmasın

Uzun zamandir faceden takipteyim ama mama sandalyesinden çıkarmakta zorlanıyorum kızımı Allah korusun aspirasyon durumunda panikle kalakalirim diye korkuyorum, wee baby tutma yeri ince gelmişti bana işe yariyorsa onunla da baslayabilirim siz wee mi kulandnz8 aya kadar simdi bardakla iciriyorum ama.kendisi içmesi için istiyorum ben de
Bişey olmaz Allah'ın izniyle sakin olup doğru yiyecekleri vermek önemli. Evet ben denemek için almıştım öyle sıradan marketten 8,5 oldu kargo hala gelmedi yarın gelirse daha ilk defa kullanacağım yazarım buraya da

TaeYang TaeYang canim gecmis olsun.vertigo cok sukur uzun zamandir bana ugramiyor.ugramasinda 3 cocukla.
Ins yavruna gecmez hastalik.topigimizde bi salgin var anlasilan :)

yaren92 yaren92 temizlik baslayinca gorumcen gittimi merak ettim.
Temizlik ne alemde bitirdiniz mi artik.bitirince rahat edeceksin ama simdi cok yorulmussundur haliyle.
Babam yapardi badana isini bziim simdi kendi hasta oldugu icin yillardir yapamiyor.bizde birini tutup yaptircaz oyleside zor oluyor heryer ayni anda ayaga kalkiyor.her gun cagirsan her gun 1 er oda yapsak o da cok cok cok masrafli olur.bizde beklemedeyiz bakalim.

Bişey olmaz Allah'ın izniyle sakin olup doğru yiyecekleri vermek önemli. Evet ben denemek için almıştım öyle sıradan marketten 8,5 oldu kargo hala gelmedi yarın gelirse daha ilk defa kullanacağım yazarım buraya da
Canım wee baby aldım ben ama sapları ince ve sert. Eline verdim sıpa hep suratını çizmişti onunla. Büyük boyu daha iyi gibiydi ama o da büyük işte. Ben avent damlatmaz penguen olandan kullanıyorum kenarları falan çok iyi.
gevezek gevezek

X