2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Anladım canım işin çok zor ozaman ne diyim Allah kolaylık versin kocana da anlayış

Canım sen sanırım her şeyi kendin halledebilen birisin. Alışmış çünkü. Bence al karşına konuş açıkça. Adam alıçmış birçok şeyi senin yapmama. Ayrıca o da adı gibi biliyor çantayı da çocuğu da ona vermeyip kızıp kendin çıkacağını... Derler ya kendi göbeğini kendi kesen... Hah işte öylesin muhtemel. Ben de öyleyim çünkü. Tam annemle babamı gördüm bu olayda. Arada da "alaycı bir tonda ya bi dur bi ya hah çantayı ver haa<" dediyse sen herif=benim babam

Anladım canım işin çok zor ozaman ne diyim Allah kolaylık versin kocana da anlayış
Bak aynen dediğini yaptim ve söylediği şey.derdin tantana yapmak mi.kendini hakli çıkarmak mi.oyle bi niyetim yok konuşuyoruz dedim.sen kendi çapında haklisin ben de kendi çapımda dedi.paketteki son sigarayi icip cikayim demis o kadar hakli yani adam ki normalde zatsn apartman boşluğunda iciyo.yapmasi gereken yukaru kadar icmeden çıkmak... Amannn

Hayır tantana değil hayatımızı kolaylaştırmak için senden yardım ıstiyorum biz bi aileyiz çünkü de ona ayy sinir oldum ben gittim koca mi öptüm şaşırdı adam noluyoo didii yok bişey şimarma dedim geldim

Ben musluk tamir eden insanım. Çocuğu tutamadım deyince pek inandırıcı olmuyor. Çok isterdim azıcık çıtkırıldım olmayı. Eşim de der. Oğlan çocuğu gibisin azıcık kenarda dur. Yapamadığın şeylere de yapamayacağına ihtimal veremiylrum böyle olunca.

Zaten hep bundan kaybetmedim mi... Kim olursa olsun yük olmak istemem zorlansam da ben kendim giderim gelirim yaparım vs.... Kendi hatam hepsi.diyorum ya bi yanim dedi at cantayi apartmana çıkarsın bi yanim desi koy cocugu yere nasil çıkartırmış ağzındaki zikkimdan önemli miymis anlasin ama.ben o sinirle aldim ikisini de çıktım ne oldu yine kemdime yaptim her zamanki gibi karsi tarafim.umrunda bile değil.ayrıca anlamayan kişiye konussan ne konusmasan...

Bende çelik kapının göbeğini değiştirdim bide gardrop tamir etmişliğim var. Sen işi bırak usta ol daha çok kazanırsın demişti

O anlayana kadar anlat canım. Yapabildiğin şeyleri de yapamıyorum de bazen bırak yapsın

Aşkım dolap diyorum bakıyorum oralı değil alıyorum tornavida çekiç vs Allah ne verdiyse girişiyorum. Geçen çocuğu koyamadım arabaya evin önü kahve eğil ek istemedim. Aşkkm kıyamıyorum çocuğu dedim valla elinde sürekli tornavidayla gördüğğm için yapamayacağını düşünemiyorum diyor. Haklı. Dediğin gibi hiç kimseye yük olmayayım ben halledeyim. Yok yok buna çözüm bulmamiz gerek. Azıcık naz yapmak gerek.

Benim o tür marifetlerim yok acikcasi.o çoğu zaman olmadigi icin ben 2 cocukla alisverip yapıp otobuslerde eve taşıyıp sonrada onları 5.kata çıkarabiliyorum.cocuklar yetiyor zaten... Bugun şöyle bi izledim bazi erkekler keyif kaf peşinde esleri rezil bazilari ise çocukları almış eğlendiriyor ve kadinlar göbek atıyor... Kimisinin cani çıkıyor ter icinde çocuklarla kimisi rahat kocaları ne guzel hayatlarını kolaylaştırıyor... Degisik gerçekten de kisiler ve hayatlar

Aynen sen mi yapamadın inanmam diyorlar ama inandırmak lazım. Beraber yapalım enazindan beraber vakit geçirelim diyorum çok fenasın diyip geliyor sonuçta işe yarıyor deneyin

Bende çelik kapının göbeğini değiştirdim bide gardrop tamir etmişliğim var. Sen işi bırak usta ol daha çok kazanırsın demişti
:))) eve aldığımız dolapları ben kuruyorum o kalkana kadar... Ha arada garipliği anlam verilemeyen tavırları vardır ama iyidir benim herif (şimdilik diyeyim çünkü 3 yıllık evliyiz sonra ne olur bilemem) bazen sadece karısı mıyım oğlu muyum arada kalıyor adam o da benim suçum.

O gariplikler hangimizde yokki olsun okadar

E daha ne olsun be bacım. Biz kırk yılda bir bir şey yapmışız dolap molap. Senin olay her an yaşanan ciddi sorumluluk. İki çocukla pazardı onca mersivendi otobüstü kolay mı?

Kızlar müsadenizle ben uyuyayım. Çok zorladı sıpa bugün. 5 defa gündüz uykusuna yattı 10 15er dk. Uykuyu iyi e kırdı. 10buçukta uyutmaya çalışmaya başladım yok olmadı. En son yarım saat önce yıkadım meğer talebi buymuş. Çok 0 dkdır uyuyor. Yatırıp ben de uyumaya çalışayım.
L Larendee canım sen de kendimi yıpratma. Sakin ol yerin konuşursun olmazsa bir daha

Senin mi marifetin yok... duymayim bi daha daha ne olsun evin bütün yükü çocuklar sende bırak alışverişi bi zahmet kocan yapsın o taşısın

Uyu canım Allah rahatlık versin inşallah sabah kadar mışıl mışıl uyursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…