2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlarr yaa cok acayip bisey oldu. Bugun gozlerim bulanik goruyor tw ye bakinca bulanik goruyorum gozlerimde az agri var, hamilelikte bunu yasayan var mi? Zaten lens kullaniyoru. Gozlerim dereceli ama bugun ani bi bulaniklasma oldu

kizlar biz geldik fistiklar biri 10+4 digeri 10+1 cok sukur iyiler dogum evine gittim doktorum 4 hafta sonra gel dedi ben o sancidan sonra hep merak ettim nasillar diye sukur iyilerdi rabbim cumlemizinkini bagislasin bizlere insallah...
Maşallah kuzulara onlar büyücek kucağına sağsalim gelcekler annesi üzülme sen. Fotoyu net göremedim başka usg yokmu

Maşallah kuzulara onlar büyücek kucağına sağsalim gelcekler annesi üzülme sen. Fotoyu net göremedim başka usg yokmu
canim dogum evine gittim kendi doktoruma daha iki hafta var ikili teste cagirdi en son gittigimde ben merak ettim acilden sonra hep meraktaydim sukur iyiler boylari 36.5 mm digeri kucuk olanda 32.4 mm devlette usg net degil canim

Güzel haberler çok Mutlu ediyor inan yarın benim de kontrolüm var inşaallah bende böyle Mutlu gelirim doktordan
İnşallah canım benim insan heyecan yapıyor bütün gün kulağımda hep o ses vardı 2 kez sormuşum doktora kalp atımı var mı diye doktor evet demiş ben tekrar sormuşum heyecandan eşim dalga geçiyor hala

canim dogum evine gittim kendi doktoruma daha iki hafta var ikili teste cagirdi en son gittigimde ben merak ettim acilden sonra hep meraktaydim sukur iyiler boylari 36.5 mm digeri kucuk olanda 32.4 mm devlette usg net degil canim
Anladım canım olsun sen sağlıklı olduklarını öğrenmişsin ya o bile yeter. Bidahakine net görürüz inşallah cinsiyet de öğrenirsin.

Benim ilk kızım zeynep zülal. Bu eğer erkekse mehmet giray kızsa elif ecrin düşündük sizce güzel mi isimler. Net değiliz değişebilir doğuma kadar:KK68:

Isimler cok guzel canim.ne guzel bu kadar erken zamanda karar verebiliyorsunuz.biz esimle dogana kadar hic dusunmuyoruz cok garip insanlariz galiba:KK57:

image.jpeg
Kızlar buda benim küçük arım Dilere merhaba demek istedi kesem tam fasulye sanki bu normal mi

BABASININ adı nedir acaba iki isim koymayı düşünseniz diyeceğim ama haklısınız insan gönlünde ki modern ismi kullanmak istiyor :)

Benim eşimde eski isim delisi zehra zeynep suzan leyla falan... bende diyorum annesinin adı yeni nesil olan bi çocuğa eski nesil isim koymak fazlaca saçmalık bence :)
Adı mehmet Ali olduğu için 2 isim koyamiyoruz,kızim sadece alisini alalım mehmet dedemde kalsın demis kaynanama oda mehmet ali poyraz koyun o zaman demiş,sinir oldum bişey diyemedim, sanki 10 tane çocuk doğuracamda isim koyacam hay allahim sabır

Aynı şeyi bende yaşamıştım ama hep dur bakalım o gün bir gelsin dedim ve bir de baktık ki eltim kazara 3 numaraya hamile kalmış ve haberi yok 3 aylık olmuş bile ve ben daha yeni öğrenmişim.. Onların da erkek olunca mecbur onlar koydu bende bir üzüldüm bir üzüldüm ki sormayın.. Yani Allah büyük gün ola harman ola
Keşke öyle bi mucize olsa ama zor,büyüklerin böyle bir diretmesine hiç anlam veremiyorum. 60 yil önce koyulan bir ismi ben çocuğuna neden koyayım offf çok dertliyim bu konuda

Şimdi eve gelip test sonuclarima göz gezdirdim pıhtılaşma zamanini ölçen test koagulasyon testi APTT PT ve INR diye 3 test sağlık ocağında yaptırdım. .. Benim şimdilik iyi... umarım kuzucuklarimizi sağlıkla kucağımiza aliriz :KK5:
Çok sevindim senin adına maşallah bende çok merak ediyorum Nasıl durumum diye... İnşaallah kucağıma sağlıkla alalım

Keşke öyle bi mucize olsa ama zor,büyüklerin böyle bir diretmesine hiç anlam veremiyorum. 60 yil önce koyulan bir ismi ben çocuğuna neden koyayım offf çok dertliyim bu konuda
Çok haklısın Can'ım saçma bir gelenek bu Türk milletinin ki Peygamber'imiz Zaman'ında bile evlatlarının isimleriyle anılırmış anneler babalar bizde tam tersi dede nene ismi koyuyoruz

Eşinle konuş mehmet yada ali hangisi diye karar versin. Sende bir modern isim birak. Iki isimli olur. Mesela poyraz ali cok güzel bir isim
Aynen ben de poyraz ali diyorum yok annesi çok istiyormuş,cok istiyorsan dogur kendin koy kocanin adını, işte anlamıyorlar

Adı mehmet Ali olduğu için 2 isim koyamiyoruz,kızim sadece alisini alalım mehmet dedemde kalsın demis kaynanama oda mehmet ali poyraz koyun o zaman demiş,sinir oldum bişey diyemedim, sanki 10 tane çocuk doğuracamda isim koyacam hay allahim sabır

Canım bizim bebişimizi ilk öğrendiğimiz zaman herkes isim sordu ne koyacaksiniz yok şunu koyun yok bunu koyun diye kayinvalidem falan fikir veriyordu, annemle tlf konuşuyorduk birgün kocam ve annesi de yanımda tabi, annem dedi ki kız olup ille kaynananin adını koyun diye tuttururlarsa Duru koy bari dedi. İsmi Durdu çünkü. Bunu duyunca çıldırdım... Dedim ki güzel bir dille, anneciğim lütfen kimse isim işine karışmasın, ben doğuruyorum bunu, çocuğuma isim koyamadim gonlumce diye bende ona mi zindan edeyim hayatı, çocuğu olunca baskı yapayım benim dediğim ismi koy diye? herkes kendi çocuğunun ismini kendi koysun, kimse de karışmasın, dogurmam görürsünüz dedim. Anneciğim anladı zaten msj başkasına :) O dakkada nitibaren kimseden ses çıkmadı. Rahatım...

X