2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
biri 7 biri 9.cu haftayı kayıpların.
evet canım yapıldı araştırmam benimde pihtilasma sorunu çıktı iğne oluyorum hergun. yanında coraspirin vitamin falan da var.
ayniymisiz seninle dilerim bu sefer hersey güzel gider

kizlar biz geldik fistiklar biri 10+4 digeri 10+1 cok sukur iyiler dogum evine gittim doktorum 4 hafta sonra gel dedi ben o sancidan sonra hep merak ettim nasillar diye sukur iyilerdi rabbim cumlemizinkini bagislasin bizlere insallah...

Hoş geldiniz :) Yaaa resmen mucizeler, maşşasllah onlara :) Rabbim nazarlardan saklasın kuzucukları... Kocaman olmuşlar...

İnşallah canım. Biz elimizden geleni yapıyoruz, takdir Rabbimin. İnşallah bu defa sağlıkla sıhhatle kucağımıza alıp, büyütmek kısmet olur...

Canım benimde iki kayıbım oldu. Pıhtılaşma var bende de.. seni anlayabiliyorum. Sebebini biliyoruz bu sefer. Sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız inşallah

Canım benimde iki kayıbım oldu. Pıhtılaşma var bende de.. seni anlayabiliyorum. Sebebini biliyoruz bu sefer. Sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız inşallah
Peki sana iğne tedavisi verdi mi doktorun canım? O kadar çok arkadaşta var ki bu hastalık sorduysam bile unuttum

İnşallah canım. Biz elimizden geleni yapıyoruz, takdir Rabbimin. İnşallah bu defa sağlıkla sıhhatle kucağımıza alıp, büyütmek kısmet olur...

inşallah kızlar yaa dilerim hepimiz için güzel olsun haberler hep.
birbirimize benziyoruz yasadiklarimiz

cok sukur iyi gecti canim biri 10+4 boyu 36.5mm digeri 10+1 boyu 32.4 sagliklilar sukur canim senin adinada sevindim rabbim saglikla almamizi nasip etsin gonlumuzun muradinida nasip eder insallah iste benim fistiklardan bugunluk bu kadar :)

Bugün bebeklerini gören arkadaşlar biraz olsun rahatlamistir gözünüz aydın olsun :) hepsine maşallah subhanallah

Bende inşallah yarın gidiyorum inşallah bende güzel haberlerle ve güzel bir fotoğrafla dönerim

11 hafta içindeyim ikili test yaptırmayı düşünmüyorum ama bu detaylı ultrasona gireceğim inşallah da o hangi haftalarda oluyor acaba?

ultrasonda bebek hareletını gordunuz mu kızlar. doktor hususı gosterdı bana bak hıcbı mudahalem yok bebegını nasıl hareket edıyo bakın dedı. gozumun onunden gtmıyo:) ve sızde de oluyo mu bılmıorum ben karnımda ara ara seyırme seklınde bısıler hıssedıyorum

Canım benim cok teşekkür ederim, ben de progestan kullanıyorum, 100 mg benim, 3 tane alıyorum günde. Senin fistiklari gördümmm, içim eridi. Arkadaşların dediği gibi gercekten mucizeler :) Rabbim bizlere bağışlasın evlatlarimizi, sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin insallah. Cinsiyet tahmini için de ayriyeten teşekkür ederim :)

Ayy maşallah ona :) Ben daha o günlere gelemedim canım. Rabbim nasip etsin görmeyi :) Ne güzeldir kimbilir :) O segirmeler belki miniminnacik ellerin, ayakların kipirtilaridir :)

Bende senin gibiyim canim.sabah kasik agrisi ve kahverengi lekelenmem oldu.
Bazen cikolatali tatli bazen sirkeli eksili yemekler istiyo canim

Ikili test yaptrmycaksan senden imza aliniyor dr ense kalinligi olcumu yapiyor onda bir sorun cikarsa yonlendiriyor ama detayli ultrason 17.22 haftalar arasi oluyor canim bebek buyumeden butun organlarini rahat gorebilmek icin o haftalar arasi yapiliyor.kalp icin onemli hafta 22.hafta civari.11.haftalarda detayli bakildigini hic duymadim ve 2 cocugumda da ense kalinligindan baska birseye bakilmiyor bu haftalarda.dr tecrubeliyse cinsiyetini soyler o kadar.

cok sukur iyi gecti canim biri 10+4 boyu 36.5mm digeri 10+1 boyu 32.4 sagliklilar sukur canim senin adinada sevindim rabbim saglikla almamizi nasip etsin gonlumuzun muradinida nasip eder insallah iste benim fistiklardan bugunluk bu kadar :)

Maşallah cnm yaa ikisi birbirini yakalamış bile.İlk önce arada bir hafta var demişti sanki doktorun.Böyle güzel haberlerle doğuma gideriz inşallah.
Benmde 2.55 cm ms.seninkilerde 3.65 3.24 cm oluo herhalde.koca bebek oldular annesi yaa

12 hafta oluyor canim doktorm 12 hafta gel dedi ben dayanamafim devlete gittim iki defa acile gidince nasillar diye icim icimi yedi bugun rahatlafim.sukur yarinda sen rahatlarsin insallah 12+13+14 haftalara kadar zaman var benimkiler 12+4 digeri 12+1 olmus olacak iki hafta sonra kendi doktoruma gidecem doktorumun usg cok iyi kendi yerini acti ziyapasa polikinikligi dogum sezarysn prenses ne istiyorsan var iki oglumun doktoru simdide ikizlerimin doktoru :)

Son düzenleme:
Maşallah
minik mucizeler resmen. :)
bende gidicem 2li test için 15 gün sonra
doktorum hiç yaptırmak istermisin demedi direk tarih verdi test için

canlar guzel annelerin guzel bebekleri cok cok tesekkuredeyorum hepinizden allah razi olsun guzel dilekleriniz icin duaniz icin amin diyorum rabbim bebeklerinizi korusun rabbim hepimizin gonlundekini saglikla nasip etsin insallah....amin :)

Peki sana iğne tedavisi verdi mi doktorun canım? O kadar çok arkadaşta var ki bu hastalık sorduysam bile unuttum
Clexane 0.4 vuruyorum hergün. Ilkini 5 haftalık iken kaybettim. 2.si dış gebelikti enfeksiyona bağlı sağ tüpüme yerleşmiş yaramaz. En sonuncusu beni baya yıprattıydı. Çok şükür bu sefer içim rahat

kizlar biz geldik fistiklar biri 10+4 digeri 10+1 cok sukur iyiler dogum evine gittim doktorum 4 hafta sonra gel dedi ben o sancidan sonra hep merak ettim nasillar diye sukur iyilerdi rabbim cumlemizinkini bagislasin bizlere insallah...
Maşallah çok tatlılar yaa güzel duan için amin diyorum canım darısı başımıza

Benim mutasyonlarım da aynı seninkiyle 3500 hibor kullanıyorum birde coraspirin ve folbiol
Şimdi eve gelip test sonuclarima göz gezdirdim pıhtılaşma zamanini ölçen test koagulasyon testi APTT PT ve INR diye 3 test sağlık ocağında yaptırdım. .. Benim şimdilik iyi... umarım kuzucuklarimizi sağlıkla kucağımiza aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…