2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bakalım topiği ilk cinsiyetini kim öğrencek merakla bekliyorum. Herkesin gönlündeki olur inş. Ikra meyra senn kontrol ne zaman canım.
yarin gidecektim ama dun cumartesi baslayan migren ve uykusuzluk beni yordu bugunde biraz vardi mecburen parol iciyorum oda gecirmiyor yarinda evde olurum yol beni maf ediyor bulantidan carsambaya gidecem insallah bir sey olmasa o gune kaldi 10+3 olucak fistiklar :)

Hımm inş yaniliyosundur yaabenim iki oğlum var 1de kızım olsun istiyorummm Rabbim nasip edersee
canim usg karsilastir zaten tahmin canim bilemeyiz boyle bir soylenti var ya dogru yada yanlis rabbim bilir rabbim.gonlundekini ve gonlumuzdekini nasip etsin insallah benimde iki oglum var su an ikiz gebelik daha dorduncu hamilelik dusunemem o sans bitti nufus 2+4 olduk :)

Aaaa ikiz minnaklarmi geliyoo ooo inş bikiz bi erkek olur tabi senin gonlundekini versin rabbimmm ama önce sağlıklı hayırlı evlatlarrimiz olsun sayılı günler çabuk geçer cinsiyetleri paylastigimiz isimleri paylastigimizz günlerde gelicek ins

insallah gonlumden geceni nasip.etsin rabbim iki ogluma iki kiz kardes cok istiyorum dengeler insallah ikiye iki rabbim biliyor niyetimizi ondan gizleyemem o niyetle 7 yil sonra kiz bebegimiz olur diyerek niyetlendik canim rabbimde niyetimizi kabul eder insallah :)

Aminnnn valla bende ole aslında artık çocuk istemiyodum 2oglumvar yaşım 33 ve artık çocuk çekmiyor kafam ama eşime bende hep kız çocuğuna bi heves var eşim diyoki aşkım diyeceğim bikizim olmadı bende dedim bitane daha yapalım inş busefer kız olur allahh gonlumuze göre verirsee inş bu son şansım buda erkekse demekki bize kız nasip değilmiş Rabbim herseyin hayirlisini gonlumuzdekini nasip etsinnn

gonlumuzdeki.hayirsizsa hayira cevirsin rabbim insallah gonluldekileri nasip etsin rabbim

Sabahtan beri baya yazismissiniz anca okuyabildim.
Bende bugun gittim dr ye.kahverengi akintim oldu cok korktum kosa kosa gittim resmen.hersey yolundaymis haftama gore uyumlu ve kalp atisini da gordum dinletmedi.kasik agrim devam esiyor fitil verdi.3 hafta sonraya cagirdi benide.o zman kendi dr mede giderim ve cinsiyetinide ogrenirim insallah.benim icin farketmez kizimda var oglumda hayirli saglikli evlat olsunlar insallah.
Kizim cok aksi su aralar cok agliyor ve surekli kucagimda sayilir.kizimda 6.hastlik olmus ondanmis bu aksiligi ve azi disleri cikiyor artarda 4 tane cikti ve onu vok huysuz yapti hayliyle.

Selam kızlar umarım bu gün herkes musmutlu ve çok iyidir ... 8. Haftadayım ve göğüs hassasiyetim azaldı önceden dokunamazdım şimdi daha az acıyo ama bu defada göğüs uclarım ara ara sızlıo cok rahatsız edici bi sızı böle bişi yaşayan var mı

Hayırlısı olsun canım yorma kendini sonra seni 2 hafta sonraya çağırırlar 2 li test için ama ikizlerde kantesti tam anlaşılmıyomuş sadece ense kalınlığı ve burun kemiği bakılır. Sağlıklı doğusundan inşallah

Canım kaç haftalıksın benim ilk haftalar çok acırdı şimdi daha rahatım.

Allah mevhibe ve sana kız bana erkek bebiş verir inşallah hayırlısıyla tabiki

Ben ilk hamileligimde oyleydim.ikinciyi hatirlamiyorum.3.de de kizimi emzirrken cok canim yaniyordu meger hamileymisim haber yoktu ve sonra da emzirmeyi biraktirdimcok uzuldum tabi 2 yasina kadar emzirmeyi dusunuyordum.

Geçmiş olsun canım. Benim kızım da 8 aylıkken 6.hastalığı geçirmişti. Düşmeyen yüksek ateş huysuzluk istahsızlık bu hastalığın belirtileri ve en az 3gün sürüyor. Ateş düştükten sonra da bütün vücutta döküntü oluyor. Toplamda böyle 1 hafta sürdü bizde. Allah acil şifa versin çok zor

Biz 17 ayliyiz.dis cikartiyor diye disten atesi huysuzlugu dedim ama dokuntuler cikinca anladim.cok huzursuz oluyor cocuklar.ins 1-2gune biseyimiz kalmaz.inanilmaz aksi cunku

aynen canim.ikizler gurubunu takip ediyorum arada kanda belli olmuyormus rahim.agzi cabuk acilma oluyormus biraz riskli geciriyorlar canim rahim agzinida takip ediyorlarki acilma olursa dikis gibi biseyler yapiyorlarmis hayirlisi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…